Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
U mnie w mroźne dni stuka lewa szyba przednia ( ramka do regulacji ). Bardzo wkurzające to jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
[B5 AHU] Problem z kluczykiem
Nic dodać, nic ująć. Gdyby wszystkie kobiety były takie ...
-
[ALL] Czy przekładnie w b5 i b6 są takie same??
Chyba się różnią tylko wtedy jeżeli w B6 było "servotronic" . Ja mam założoną z Passata B5 FL (praktycznie to samo co B6) i wszystko pasowało, w oryginale miałem KOYO a założyłem ZF
-
[B5 ADR] Stukające klocki przód
Do tarczy 288x25 odpowiedni klocek to 8D0 698 151C tarcza 288x15 takie same tarcza 280x22 8E0 698 151A Według ETKI w tym roczniku mogłeś mieć właśnie takie tarcze
-
[B5 ADR] Stukające klocki przód
A zacisk jak wygląda, powierzchnia która styka się z klockiem musi być równa, jeżeli jest nierówna klocek też może stukać i nie dociskać do tarczy całą powierzchnią
-
[B5 ADR] Stukające klocki przód
A klocki, tarcze w jakim stanie ? Mi tak klocek stukał z tyłu jak tarcza miała 6mm (graniczna wartość 8mm)
-
[ALL B5] Zaparowane szyby
A może by tak najpierw sprawdzić filtr pyłkowy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Nie odpala zalewa się paliwem.
Kolega domjenick pięknie wyjaśnił Ci co to znaczy
-
[B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?
VAG prawdę Ci powie
-
[ALL] Środek do płukania klimatyzacji
Po pierwsze klimatyzacji się nie płucze Po drugie ja osobiście polecam taki środek. Po zastosowaniu tego preparatu tylko kilka godzin śmierdzi alkoholem,a nie jak przy zastosowaniu innych środków tygodniami śmierdzi szpitalem czy czymś podobnym do zapachu kwiatów Jest ładnie opisane na forum, jak dobrać się do parownika[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 01:21_________________________________________________A TU masz środek dla bardziej "wygodnych", ale mniej skuteczny. Super efekt po zastosowaniu obydwu na raz.
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
Mylisz się kolego. Moje w Niemczech było zalewane olejem tzw. "longlife" i na pewno nikt nie robił płukanki. Efekt - w silniku było tyle nagaru, syfu że masakra. Najpierw wymieniałem olej co kilka kkm, a potem zrobiłem płukankę Tym specyfikiem zakupionym u tego kolegi. Efekt - na pewno następna wymiana oliwy będzie poprzedzona płukanką. Wobec powszechnej opinii nic sie nie rozszczelniło, silnik nie wybuchł
-
[B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?
Podepnij VAG - może coś podpowie
-
[B6 AWX] Niedogrzny silnik przy niskich temperaturach
Było W szukajce wpisz G113
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
W tym wątku nie ma pytania "czy ktoś leje LM" tylko czy ktoś stosował powyżej podane specyfiki
-
[B5 AEB] Nie odpala zalewa się paliwem.
Powymienia pół silnika i nic mu to nie da, a potem dopiero podepnie VAG
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
Dokładnie. Ja od siebie mogę Ci tyle powiedzieć, że według powszechnych obaw nic się nie rozszczelniło i napewno zastosuję to następnym razem. O tym specyfiku CERA TEC 3721 nic Ci nie powiem bo nie stosowałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
[B5 APU] Zapach oleju w kabinie
Sprawdź odmę, a najbardziej przypatrz się odpowietrzeniu pokrywy zaworów.
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
Przy ostatniej wymianie oleju zastosowałem tą płukankę ENGINE FLUSCH 2640 i powiem, że jak spuściłem olej (a raczej coś co przypominało olej ), zalałem nowym (też LM) i po ok. 5kkm olej dalej jest czyściutki, jak nowy. Przedtem po 1 kkm był już czarny. Nic się nie rozszczelniło. Następnym razem też na pewno ten specyfik zastosuję. Kupiłem go od rtocki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA* Ps. co Ty masz z tymi szóstkami A6 C6 2006
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum ( popraw dane - masz A4 B5 2003r. ) i *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum i *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*