Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Witaj na forum
  2. Minimalna temp. jaką wskazuje czujnik G2 w B5 to właśnie 30oC. To, że w [17-INSTRUMENTS] masz 79oC, a na desce jest już 90oC to też jest wszystko ok. Wskaźnik w zegarach jest tak ustawiony, że wskazuje 90oC w przedziale temp. ~ 80-100oC, jest to po to tak ustawione, żeby nie odwracać uwagi kierowcy niewielkimi zmianami temperatury.
  3. Kolego na 100% masz zapowietrzony układ Poczytaj na forum jak go odpowietrzyć i po tym wszystko powinno wrócić do normy
  4. Ok. Jeżeli działa to cieszy
  5. Ten bimetal wygina się przód-tył, a dokładniej, po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury (~94oC) odgina się do tyłu naciskając pod nim umiejscowiony zaworek
  6. Po to jest w końcu to forum, żeby pytać ... (mogłeś spróbować go przylutować )
  7. Podasz gościowi w serwisie dowód rejestracyjny i on wyprowadzi Cię "z tej mgły" Albo nawet ja Cię wyprowadzę
  8. ROBERT odpowiedział(a) na szmekot temat w Audi A4 B5
    Teraz sobie sprawdź po nr. VIN
  9. Witaj na forum
  10. ROBERT odpowiedział(a) na Galec temat w Audi A4 B5
    17526 P1118 4476 Sonda Lambda 2 (HO2S), bank 1 - otwarty obwód grzałki 17522 P1114 4472 Sonda Lambda 2 (HO2S), bank 1 - wysoka rezystancja grzałki 16524 P0140 408C Sonda Lambda podgrzewana 2 bank 1 - brak aktywności Uszkodzona sonda za katalizatorem (diagnostyczna). Sprawdź wtyczkę i przewody jeżeli są ok, to pozostaje wymienić sondę na nową (ori). Ta sonda nie ma wpływu na pracę silnika
  11. Witaj na forum
  12. Ja kupiłem TU w zeszłym roku jakoś za 150 PLN ori BEHR i działa bez zarzutu (mam niedaleko do tego zakładu więc odebrałem osobiście )
  13. W 1.6 kolego nasadki są metalowe, a dokładniej na fajkach są nakładki metalowe :gwizdanie:
  14. W ETCE nie ma, przeczytaj dokładniej "temat" :gwizdanie: Chodzi o ELSĘ
  15. W 1.6(AHL,ARM,ANA,ALZ) jest jedna cewka podwójna z której idą 4 kable zapłonowe. Do zdejmowania kabli z świec są specjalne przyrządy. Spróbuj zdjąć te kable z świec owijając nasadkę świecy jakimś sznurkiem lub drutem i ciągnij za niego, wtedy powinny pójść bez problemu
  16. Tak, ale jakbyś podał stary nr. to od razu wyskoczył by nowy (oczywiście jeżeli kupowałbyś w ASO, albo w jakimś dobrym sklepie) PS. 8E0... a nie 9E0... ( podane tam ceny to oczywiście w ojro )
  17. Są sprzęgła wiskozowe bez łożyska, ale to chyba raczej rzadkość. Ja bynajmniej kupiłem wisko firmy "BEHR" i razem z nim było już łożysko [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:44_________________________________________________U mnie ten odlew (uchwyt wiska) wygląda inaczej : Zieloną strzałką jest zaznaczone łożysko (sorry za jakość zdjęć, ale na szybko zrobione komórką ) Widocznie są różne rodzaje sprzęgła wiskozowego
  18. Można wyregulować, ale to już nie takie proste ...
  19. A według mnie kupujesz cały komplecik :gwizdanie: Zakładasz i jedziesz, nie potrzebujesz już żadnego "łożyska" Przykręcasz wentylator i koło pasowe, składasz wszystko do kupy i gotowe
  20. Myślałem, że przyczyną będzie wyłącznik drzwiowy (jakieś zwarcie) ale jak widzę przyczyna tkwi w module Jeszcze nadzieja, że zawilgocony i po wysuszeniu, sprawdzeniu wszystkich lutów odżyje
  21. ROBERT odpowiedział(a) na lpk temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, wnerwia mnie jak ktoś kupuje auto za 20-30 tysi a potem jak mu zje*** się jakaś część za 500PLN to kombinuje na wszystkie strony, a może jakiś zamiennik, albo używka, oby jak najtaniej ...
  22. Ja tak próbowałem, ale śrubka się pogięła jakby była z plasteliny. Kiedyś odkręcałem go przytrzymując koło pasowe dużym kluczem "żabą", ale całe koło pasowe jest od takiego okręcania porysowane. Klucz do filtra oleju spisał się na medal No i bez zdejmowania pasa przedniego
  23. Uszkodziłeś go usuwając tą blaszkę (bimetal) zaznaczoną na zdjęciu powyżej Ostatnio też odkręcałem wisko i mam fajny "patent" na odkręcenie. Koło pasowe złapałem kluczem do filtra oleju. Gwint w śrubie jest normalny(prawy), a nie jak niektórzy piszą że jest "lewy"
  24. ROBERT odpowiedział(a) na lpk temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli jeździsz krótkie odcinki, praktycznie żadnych tras, to nawet 1.6 będzie ok. Ja mam, ale następne na pewno nie będzie już 1.6, trochę za słaba. Jeżdżenie na krótkich odcinkach jest w miarę ok ale w trasie brakuje mu przynajmniej ze 20-30 PS. Bardzo odczuwalna jest też utrata mocy po włączeniu klimy, no i spalanie 10l/100km, w trasie można zejść do 8l/100km.
  25. 058 919 501A

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.