Treść opublikowana przez ROBERT
-
[ALL B5] Stuki w zawieszeniu-co to może być?
Kolega pisze, że przy skręcie stuki ustają. Sprawdź te wahacze, na pewno nie zaszkodzi ... (może rzeczywiście to poduszka)
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Co masz na myśli mówiąc daleko ? Według mnie i powszechnej opinii są to jedne z najlepszych półsyntetyków ...
-
[ALL B5] Stuki w zawieszeniu-co to może być?
Sprawdź dolne wahacze
-
[B6 AVJ] Duże spalanie,silnik osiąga temp 90 C˚ dopiero po 17 min jazdy.Czy to normalne?
To sprawdź czujnik VAGiem, jak nie oryginalny może robić różne cuda
-
[B5 ADP] Wymiana uszczelki pod głowicą?
Słyszałem już różne nazwy, nawet patyk do pomiaru oleju, ale bat jeszcze nie słyszałem :laghing2: Kolego zrób kilkadziesiąt km bez przerwy i wtedy sprawdź, zapewniam Cię, że tej mazi na bacie nie będzie. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24620.0.html;highlight=bia%C5%82awa+ma%C5%BA+pod+korkiem
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Przez to takie części jak czujnik temp., termostaty, ... kupuje się wyłącznie w ASO a nie na allegro
-
[B5 ADP] Wymiana pompy wodnej?
Proszę bardzo
-
[B5 AEB] Sonda Lamda AEB PILNE BARDZO
Wejdź TU i w "wyszukiwarce"(górny prawy róg) wpisz nr. tej sondy
-
[B5 ADP] Wymiana pompy wodnej?
W [ADP] obowiązuje ta druga "wersja"
-
[B5 ADP] Wymiana uszczelki pod głowicą?
Ale jest też jeszcze odpowietrzenie bloku silnika ...
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
A po czym poznajesz, że to sedan ? Może ktoś przełożył z Cabrio
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Żadnych nowości kolego tu nie napisałeś PS. oby ten termostat z allegro był tak jak mówisz "oryginalny" :gwizdanie:
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
U mnie też nic nie widzi. Nowa cewka, kable, świece, nowy czujnik temp., lmm, przepustnica czysta i zaadoptowana, nowy filtr paliwa, ciśnienie paliwa ok. Chyba pozostała jeszcze sonda ... lub ECU
-
[B5 ARG] Falowanie obrotów, samozapłon
A może wtryski leją :gwizdanie:
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
Tak, ale czy ma wpływ na tzw. "ssanie" ? Czy przypadkiem sterownik nie ignoruje sondy do osiągnięcia przez nią odpowiedniej temperatury ?
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
Ale niech się ktoś wypowie czy sonda ma wpływ na odpalanie zimnego silnika, bo według mnie nie ma.
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
Sondy oscylują tak : Oczywiście zdjęcie jest na ciepłym silniku i wolnych obrotach
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
Z tego co mi wiadomo sonda nie ma nic do "ssania",a dokładniej podwyższonych obrotów/zwiększania dawki zaraz po odpaleniu silnika czy może się mylę ?
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
Czujnik mam wymieniony (ori) sprawdzałem go VAGiem i jest sprawny. Auto jak postoi powiedzmy całą noc "ssania" nie ma, jak go odpalę nawet na 10 minut, zgaszę i przyjdę po 2 godzinach "ssanie" jest Czas wtrysku po odpaleniu zimnego silnika 4.12 ms, lmm wskazuje ~4 g/s, a na ciepłym 2.06 ms i ~2.80 g/s
-
[B5 ADR] Paliwo wycieka ... zawór z aktywnym weglem ?
No nie bardzo chyba, że jakaś nieszczelność Odkręć korek wlewu paliwa i pojeździj bez korka
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
A ja mam tak : Auto stoi kilka godzin powiedzmy 6-8 "ssania" nie ma, ale jak postoi ze 2-3 godziny "ssanie" jest i co na to powiecie ??? Czujnik temp. sprawny na 100%
-
[B5 ADR] Paliwo wycieka ... zawór z aktywnym weglem ?
561 - - - - - 0231 Krańcowa regulacja składu mieszanki - uboga > ciśnienie paliwa, EVAP, pompa, MAF, wtryskiwacz Jeżeli zawór nie cyka to sprawdź czy dostaje napięcie na wtyczkę, jeżeli dostaje to niestety jest uszkodzony, możesz spróbować go przeczyścić , czytałem, że ktoś potraktował go WD40 i "zmartwychwstał"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[ALL B5] Końcówki drążków kierownicy
Są takie same z prawej jak i z lewej strony
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Wskazania VAG, klimatronik, a na końcu zegary ...