Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Kolega pisze, że przy skręcie stuki ustają. Sprawdź te wahacze, na pewno nie zaszkodzi ... (może rzeczywiście to poduszka)
  2. ROBERT odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Co masz na myśli mówiąc daleko ? Według mnie i powszechnej opinii są to jedne z najlepszych półsyntetyków ...
  3. Sprawdź dolne wahacze
  4. To sprawdź czujnik VAGiem, jak nie oryginalny może robić różne cuda
  5. Słyszałem już różne nazwy, nawet patyk do pomiaru oleju, ale bat jeszcze nie słyszałem :laghing2: Kolego zrób kilkadziesiąt km bez przerwy i wtedy sprawdź, zapewniam Cię, że tej mazi na bacie nie będzie. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24620.0.html;highlight=bia%C5%82awa+ma%C5%BA+pod+korkiem
  6. Przez to takie części jak czujnik temp., termostaty, ... kupuje się wyłącznie w ASO a nie na allegro
  7. Proszę bardzo
  8. Wejdź TU i w "wyszukiwarce"(górny prawy róg) wpisz nr. tej sondy
  9. W [ADP] obowiązuje ta druga "wersja"
  10. Ale jest też jeszcze odpowietrzenie bloku silnika ...
  11. A po czym poznajesz, że to sedan ? Może ktoś przełożył z Cabrio
  12. Żadnych nowości kolego tu nie napisałeś PS. oby ten termostat z allegro był tak jak mówisz "oryginalny" :gwizdanie:
  13. U mnie też nic nie widzi. Nowa cewka, kable, świece, nowy czujnik temp., lmm, przepustnica czysta i zaadoptowana, nowy filtr paliwa, ciśnienie paliwa ok. Chyba pozostała jeszcze sonda ... lub ECU
  14. A może wtryski leją :gwizdanie:
  15. Tak, ale czy ma wpływ na tzw. "ssanie" ? Czy przypadkiem sterownik nie ignoruje sondy do osiągnięcia przez nią odpowiedniej temperatury ?
  16. Ale niech się ktoś wypowie czy sonda ma wpływ na odpalanie zimnego silnika, bo według mnie nie ma.
  17. Sondy oscylują tak : Oczywiście zdjęcie jest na ciepłym silniku i wolnych obrotach
  18. Z tego co mi wiadomo sonda nie ma nic do "ssania",a dokładniej podwyższonych obrotów/zwiększania dawki zaraz po odpaleniu silnika czy może się mylę ?
  19. Czujnik mam wymieniony (ori) sprawdzałem go VAGiem i jest sprawny. Auto jak postoi powiedzmy całą noc "ssania" nie ma, jak go odpalę nawet na 10 minut, zgaszę i przyjdę po 2 godzinach "ssanie" jest Czas wtrysku po odpaleniu zimnego silnika 4.12 ms, lmm wskazuje ~4 g/s, a na ciepłym 2.06 ms i ~2.80 g/s
  20. No nie bardzo chyba, że jakaś nieszczelność Odkręć korek wlewu paliwa i pojeździj bez korka
  21. A ja mam tak : Auto stoi kilka godzin powiedzmy 6-8 "ssania" nie ma, ale jak postoi ze 2-3 godziny "ssanie" jest i co na to powiecie ??? Czujnik temp. sprawny na 100%
  22. 561 - - - - - 0231 Krańcowa regulacja składu mieszanki - uboga > ciśnienie paliwa, EVAP, pompa, MAF, wtryskiwacz Jeżeli zawór nie cyka to sprawdź czy dostaje napięcie na wtyczkę, jeżeli dostaje to niestety jest uszkodzony, możesz spróbować go przeczyścić , czytałem, że ktoś potraktował go WD40 i "zmartwychwstał"
  23. Witaj na forum
  24. Są takie same z prawej jak i z lewej strony
  25. ROBERT odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Wskazania VAG, klimatronik, a na końcu zegary ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.