Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 ALL] Problem z centralnym zamkiem
VAG w [35-Centr.Locks] na 100% wskazał by winowajcę
-
[B5 APU] Wymiana uszczelki pod pokrywą
Tu masz opis jak się zabrać za to
-
[B5 ALL] Problem z centralnym zamkiem
Do sprawdzenia wszystkie kabelki i wtyczki w drzwiach (i nie tylko) najprawdopodobniej jakieś zwarcie z masą lub z plusem ew. przerwa. VAG bardzo by w tej sytuacji pomógł :gwizdanie:
-
[B5 APU] Wymiana uszczelki pod pokrywą
Z wyczuciem i na przemian. Są odpowiednie klucze (dynamometryczne) do tego przeznaczone i do każdej śrubki określone siły dokręcania w Nm
-
[B5 AEB] Lewa lampka do oświetlenia tablicy
- [B6 AWX] Dziwny komunikat
Pierwsze słyszę, ale jak się przyjrzałem obrazkowi z zoom'u to nawet, nawet- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B5] Obieg zamknięty bez sprężarki
Po lifcie dopiero poniżej 2.5oC się nie włącza- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B6] Zerwana linka hamulca ręcznego-jak wymienić?
Niektórym na prawdę brakuje wyobraźni ... chyba nic prostszego oprócz wymiany oleju, filtrów ... jak nie wiesz od czego zacząć nawet się tego nie tykaj ...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - b. dobry wybór na początek ...- [ALL B5] Obieg zamknięty bez sprężarki
Naciśnij na ECON i się wyłączy sprężarka (oświeci się ECON) ... ... takie proponuje "kodowanie" ...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B5] Dziwny dzwięk spod maski w trakcie jazdy
Wiem, że nie z pod maski ale na myśl przychodzi mi tylko łożysko przedniego koła ... czasami może się wydawać, że to z pod maski ... określ dokładniej jaki to dźwięk ...- [B5 AWT] Problem z temperaturą silnika
Od wiska nie ma czujnika ... Jak się go sprawdza ... wchodzisz w silnik [01- ENGINE] i szukasz gdzie masz wskazania G62, potem w licznik [17 - INSTRUMENTS] i porównujesz wskazania http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/ http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Poczytaj i powinieneś wszystkiego się dowiedzieć Było o tym naprawdę bardzo wiele razy ... wystarczy poszukać, poczytać...- [B5 AWT] Problem z temperaturą silnika
Masz VAG ? Sprawdzałeś w "kodach klimatronika" ? Jaki założyłeś czujnik temp. ?- [B5 AWT] Problem z temperaturą silnika
Zapowietrzony układ A jak sprawdzić G2/G62 to- [B5 AWT] Problem z temperaturą silnika
Czujnik G2/G62 sprawdzony ?- [ALL] Uszkodzone zamykanie osłony trójkata.
No tak, bo zabłądziłbyś :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Lepiej zdrutować- [B5 AWT] Problem z temperaturą silnika
Czyli jednym słowem wymieniłeś cały "układ chłodzenia" Po czym stwierdzasz, że temp. dochodzi do 120oC ???- [ALL B5] Problem z oświetleniem wnętrza...
W samym zamku jest mikrostyk, też miałem podobny problem [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 16:52_________________________________________________POCZYTAJ SOBIE- [B5 ADP] Czujnik temperatury silnika
Jeżeli wymieniłeś czujnik temp. a błąd pozostaje to sprawdź go VAGiem, TU masz jak go się sprawdza. Najważniejsze sprawdzić ile wskazuje na zimnym silniku G62 w [01 ENGINE], poza tym czujnik kupiłeś ori czy Made in China ?- [INNE] Passat B5 1,6 AHL nr przepustnicy
- Jakie DVD ew. (Blu-ray) z HDMI i USB odtwarzające Divx ?
Już przemyślałem Kupuje, ale niestety muszę jeszcze uzbierać trochę sałaty Dzięki za podpowiedzi- [B5 ADP] Przerywanie silnika gdy zimny
:wallbash: Wymień czujnik temp. G2/G62 i ciesz się z jazdy (tylko kup ori ) Kopułkę i palec też bym wymienił, jak nie były mienione jeszcze kable WN to też no i świece ... - [B6 AWX] Dziwny komunikat