Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Uszczelnieniem/gąbką która jest naokoło tegoż filtra do góry, poza tym powinna być na filtrze strzałka informująca o kierunku przepływu powietrza
  2. Witamy na forum PS. Albo masz złe dane w profilu albo w Twoim przywitaniu (Silnik : BRB 1.9 116PS Rocznik: 1998) - Audi A4 1.9 TDI 130 KM sedan wersja poliftingowa
  3. Ja Ci powiem tak. Jeżeli będziesz robił krótkie odcinki, rzadko wybierzesz się w jakąś trasę i nie oczekujesz jakiś super osiągów to polecam 1.6, ale musisz wiedzieć jedno spalanie będzie na poziomie 10 l/100km, przyśpieszenie powiedzmy "przeciętne", bardzo odczuwalny spadek mocy po włączeniu klimy, podczas wyprzedzania potrzebny dość długi odcinek przed sobą, podczas jazdy w 4, 5 osób osiągi już powiedzmy "słabe". Jak dla mnie to powiem szczerze, że to wystarcza bo cały czas jeżdżę sam, trasy rzadko ale jak już gdzieś jadę dalej wtedy brakuje co najmniej 20-30 kucy. Jeżeli osiągi wspomnianego GOLFa z silnikiem 1.4 były dla Ciebie wystarczające to kupuj A4 z silnikiem 1.6 będą podobne tylko spalanie wzrośnie ok. 2 l/100km Ja osobiście następnego na pewno nie kupię już z takim silnikiem
  4. I po tej wypowiedzi zamknął bym już w końcu ten wątek :gwizdanie:
  5. Polecam "ATE SL.6" lub "ATE TYP 200"
  6. Przeczytaj odpowiedź nr #6
  7. Ten pierwszy "screen" jest dla przed liftem, ten poniżej dla poliftowych
  8. :polew: Witaj na forum
  9. Wymień jeszcze raz,ale dobrze przepłucz układ. Kup dwa litry Febi 6162 (zielony), zalej układ, odpowietrz, spuść wszystko i jeszcze raz to samo. Może pomoże A tobie kolego kończy się magiel ... spróbuj jeszcze wymienić płyn
  10. I dopiero po 33 odpowiedziach w Twoim wątku zdecydowałeś się wymienić czujnik ? ... A na początku pisałeś, że czujnik jest nowy chyba, że to był jakiś made in Tajwan
  11. Castrol TAF-X 75w90 to przecież chyba najlepszy olej do naszych manualnych skrzyń ... może trafiłeś na jakąś podróbę, o co nie trudno w Polszy
  12. ROBERT odpowiedział(a) na kucharr temat w 1.6
    Najpierw VAG ... a może jakiś wyciek, ale wtedy było by czuć paliwo przy uruchomionym silniku
  13. ROBERT odpowiedział(a) na kucharr temat w 1.6
    No to wtedy się dowiesz czy to lambda, bo tak to wróżenie z fusów ... może akurat na takie paliwo trafiłeś ...
  14. Czasami warto zakupić używkę, zamiast kombinować z regeneracją Tak przynajmniej jest według mnie z ukł. kierowniczym
  15. Dokładnie ... ja następne [b7] kupuje z silnikiem co najmniej 1.8T lub 2.0TFSI 1.6 jest jeszcze w miarę wystarczające do jazdy samemu, ale jeżeli wsiądą 3-4 osoby to już ch**nia
  16. Tylko najlepsze jest to, że żeby wymienić te drążki i tak musi je odkręcić ... :gwizdanie:
  17. No racja, ja brałem pod uwagę tylko Golfa Mk4 z sinikiem 1.4 16V ... tutaj były by porównywalne osiągi, ale spalanie na pewno mniejsze w Mk4 ...
  18. Ale takie super skomplikowane to nie jest zależy dla kogo, jak mechanik z zapieczonym gwintem nie daje rady... To już wszyscy wiemy co to za "mechanik" ...
  19. Ale takie super skomplikowane to nie jest
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Będą porównywalne bądź z niewielką przewagą w stronę GOLFa - lżejsza buda (no i 1.4 to chyba 16V ) Ja mam 1.6 w B5, spalanie ok. 10 l/100km. Osiągi ... dla mnie wystarczające, ale czasami (szczególnie w trasie) przydałoby się choć ze 20 kucy więcej, dość odczuwalny spadek mocy po włączeniu klimy. W B6 jest silnik [ALZ] bardzo podobny do mojego [ANA] - jest m. in. przepustnica DBW
  23. W kolektorze dolotowym o zmiennej geometrii/długości jest suwak obrotowy z "klapkami/zastawkami" który często ulega uszkodzeniu (jest plastikowy) - łamią się te zastawki i wtedy słychać jak się obijają wewnątrz kolektora Niedawno też miałem z tym problem, ale kupiłem cały kolektor na allegro (110 pln) , wymieniłem suwak i mechanizm regulacji, silnik dużo lepiej reaguje na dodanie gazu PS. jak by co to mam do odsprzedania "goły" kolektor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.