Treść opublikowana przez ROBERT
-
[ALL] Passat b4 klimatronik
Uszczelnieniem/gąbką która jest naokoło tegoż filtra do góry, poza tym powinna być na filtrze strzałka informująca o kierunku przepływu powietrza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum PS. Albo masz złe dane w profilu albo w Twoim przywitaniu (Silnik : BRB 1.9 116PS Rocznik: 1998) - Audi A4 1.9 TDI 130 KM sedan wersja poliftingowa
-
[ALL B6] Audi a4 b6 1.6 jakie osiagi?
Ja Ci powiem tak. Jeżeli będziesz robił krótkie odcinki, rzadko wybierzesz się w jakąś trasę i nie oczekujesz jakiś super osiągów to polecam 1.6, ale musisz wiedzieć jedno spalanie będzie na poziomie 10 l/100km, przyśpieszenie powiedzmy "przeciętne", bardzo odczuwalny spadek mocy po włączeniu klimy, podczas wyprzedzania potrzebny dość długi odcinek przed sobą, podczas jazdy w 4, 5 osób osiągi już powiedzmy "słabe". Jak dla mnie to powiem szczerze, że to wystarcza bo cały czas jeżdżę sam, trasy rzadko ale jak już gdzieś jadę dalej wtedy brakuje co najmniej 20-30 kucy. Jeżeli osiągi wspomnianego GOLFa z silnikiem 1.4 były dla Ciebie wystarczające to kupuj A4 z silnikiem 1.6 będą podobne tylko spalanie wzrośnie ok. 2 l/100km Ja osobiście następnego na pewno nie kupię już z takim silnikiem
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
I po tej wypowiedzi zamknął bym już w końcu ten wątek :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy kolor płynu hamulcowego ma znaczenie???
Polecam "ATE SL.6" lub "ATE TYP 200"
-
[B5 ADR] Przewód wspomagania
Przeczytaj odpowiedź nr #6
-
[B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
Ten pierwszy "screen" jest dla przed liftem, ten poniżej dla poliftowych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:polew: Witaj na forum
-
[ALL B5] Blokuje kierownicę przy skręcie w prawo.
Wymień jeszcze raz,ale dobrze przepłucz układ. Kup dwa litry Febi 6162 (zielony), zalej układ, odpowietrz, spuść wszystko i jeszcze raz to samo. Może pomoże A tobie kolego kończy się magiel ... spróbuj jeszcze wymienić płyn
-
[B5 ADP] Czujnik temperatury silnika
I dopiero po 33 odpowiedziach w Twoim wątku zdecydowałeś się wymienić czujnik ? ... A na początku pisałeś, że czujnik jest nowy chyba, że to był jakiś made in Tajwan
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi drugi bieg
Castrol TAF-X 75w90 to przecież chyba najlepszy olej do naszych manualnych skrzyń ... może trafiłeś na jakąś podróbę, o co nie trudno w Polszy
-
[ALL B6] Audi a4 b6 1.6 jakie osiagi?
:doh1:
-
[B5 ADP] Bardzo duże spalanie
Najpierw VAG ... a może jakiś wyciek, ale wtedy było by czuć paliwo przy uruchomionym silniku
-
[B5 ADP] Bardzo duże spalanie
No to wtedy się dowiesz czy to lambda, bo tak to wróżenie z fusów ... może akurat na takie paliwo trafiłeś ...
-
[B5 ADR] Przewód wspomagania
Czasami warto zakupić używkę, zamiast kombinować z regeneracją Tak przynajmniej jest według mnie z ukł. kierowniczym
-
[ALL B6] Audi a4 b6 1.6 jakie osiagi?
Dokładnie ... ja następne [b7] kupuje z silnikiem co najmniej 1.8T lub 2.0TFSI 1.6 jest jeszcze w miarę wystarczające do jazdy samemu, ale jeżeli wsiądą 3-4 osoby to już ch**nia
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
Tylko najlepsze jest to, że żeby wymienić te drążki i tak musi je odkręcić ... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Audi a4 b6 1.6 jakie osiagi?
No racja, ja brałem pod uwagę tylko Golfa Mk4 z sinikiem 1.4 16V ... tutaj były by porównywalne osiągi, ale spalanie na pewno mniejsze w Mk4 ...
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
Ale takie super skomplikowane to nie jest zależy dla kogo, jak mechanik z zapieczonym gwintem nie daje rady... To już wszyscy wiemy co to za "mechanik" ...
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
Ale takie super skomplikowane to nie jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mariusz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B6] Audi a4 b6 1.6 jakie osiagi?
Będą porównywalne bądź z niewielką przewagą w stronę GOLFa - lżejsza buda (no i 1.4 to chyba 16V ) Ja mam 1.6 w B5, spalanie ok. 10 l/100km. Osiągi ... dla mnie wystarczające, ale czasami (szczególnie w trasie) przydałoby się choć ze 20 kucy więcej, dość odczuwalny spadek mocy po włączeniu klimy. W B6 jest silnik [ALZ] bardzo podobny do mojego [ANA] - jest m. in. przepustnica DBW
-
[B5 AHL] Stukanie z kolektora dolotowego
W kolektorze dolotowym o zmiennej geometrii/długości jest suwak obrotowy z "klapkami/zastawkami" który często ulega uszkodzeniu (jest plastikowy) - łamią się te zastawki i wtedy słychać jak się obijają wewnątrz kolektora Niedawno też miałem z tym problem, ale kupiłem cały kolektor na allegro (110 pln) , wymieniłem suwak i mechanizm regulacji, silnik dużo lepiej reaguje na dodanie gazu PS. jak by co to mam do odsprzedania "goły" kolektor