Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Witaj na forum
  2. Nawet chyba mam taki przewód (ori) ... :gwizdanie:
  3. Tobie to zaraz najgorsze w głowie ... Zrób kilkadziesiąt km i wtedy zobacz. Jeżeli nie będzie tego "białego" nalotu to wszystko ok, po prostu wilgoć zbiera się w oleju i podczas krótkich odcinków osadza się na korku i górnych odcinkach ukł.
  4. To chyba choroba A4, aluminiowa ramka ...
  5. to następnym razem głupich pytań nie zadawaj tylko zalewaj DOT 3 a potem zobaczymy :wallbash: Jak się naczytałeś to po ch..a się jeszcze pytasz ????????? :strzal:
  6. Powiedz mi jak Ty chciałeś zrobić logi z wyłączonym silnikiem
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_przygasaja_lampki_po_wlaczeniu_swiatel-t7760.0.html;
  8. Witaj na forum
  9. Cyt. W pojazdach produkowanych do roku 1990 zalecamy stosowanie płynu hamulcowego ATE G (DOT 3), albo ATE SL, od 1990 r. powinno się zalewać auta płynem hamulcowym ATE SL 6 lub ATE DOT4 Typ 200. Do roku 1990 czas wymiany płynu wynosił 1 rok, w pojazdach po 1990 r. płyn hamulcowy należy wymieniać co 2 lata. Wyjątkiem są te pojazdy, które na nakrętce zbiorniczka wyrównującego mają zaznaczone - tylko DOT3. Te pojazdy należy zalewać tylko płynem klasy DOT3. Ja mam zalany SL6, a nie mam ESP i jest . To czy zalejesz "SL6" czy "TYP200" jest według mnie obojętne, ważne tylko jest to żeby go wymieniać co dwa lata
  10. 19561 P3105 4C69 Elektrozawór powietrza dolotowego - zwarcie do masy, otwarty obwód > przewody, zawór. 19466 P3010 4C0A Przekaźnik chłodzenia pompy paliwa - otwarty obwód, zwarcie do masy > otwarty obwód, obieg. 17849 P1441 45B9 Zawór (cewka) recyrkulacji spalin EGR, bank 1 > otwarty obwód, zwarcie do masy 18080 P1672 46A0 Wentylator chłodzenia silnika, szybkość I - otwarty obwód, zwarcie do masy, przewody 16955 - - - - - 423B Pedał / włącznik lampy STOP - złe działanie Albo dalej masz tą wiązkę "przygniecioną", albo są to stare błędy, spróbuj jeszcze innym programem je wykasować, jeżeli się nie da musisz przyjrzeć dokładniej się tej wiązce, która powoduje jak widać zwarcie z masą
  11. Czytałem, że ktoś potraktował ten zaworek WD40 i "odżył"
  12. Wiem, wiem Najpierw podepnij VAG, uważam, że wskaże winowajcę Pozdrawiam
  13. Do autora, a może dla reszty też : Poczytaj TO i wszystko powinno być jasne To przecież wskazania z tego samego czujnika-G2 W czym ???
  14. I wtedy będzie za niska temp. Chyba spadłeś z księżyca
  15. To jak jeździsz ? Z otwartymi ?
  16. W czynniku chłodzącym jest też olej który smaruje cały ukł. klimatyzacji, a przede wszystkim sprężarkę jak go nie ma to za chwilę sprężarka padnie (lub już padła)
  17. Pytanie za 100 pkt. :oklaski:
  18. Wymień termostat, było już 10000000000000000 razy PS.tylko ORI lub Wahler
  19. Ja ją mam "na stole" w 10 minut Nie wiem, czy pomogłeś
  20. A gdzie masz ten spam Masz jak byk zaznaczone, że uszkodzona Myślę, że obejrzałeś wtyczkę i połączenie przepustnica - ECU Niestety
  21. Witamy na forum
  22. 17953 P1545 4621 Układ kontroli położenia przepustnicy - błąd, uszkodzenie 17967 P1559 462F Błąd podstawowego ustawienia przepustnicy, uszkodzona 01165 ----- 048D Moduł sterujący przepustnicę ISC (Idle speed control actuator - control) (J338)
  23. Proponuje podpięcie pod VAG. U mnie był podobny objaw jak do zamka drzwi psiknąłem WD40 i zrobiło się zwarcie w "wyłączniku drzwiowym w zamku". Oświetlenie wnętrza też cały czas mrugało, było słychać tykający przekaźnik, centralny się zamykał i otwierał. W "zamku centralnym" [35-Central Locks] był błąd właśnie tego wyłącznika drzwi kierowcy (zwarcie z masą czy jakoś tak, już nie pamiętam). Zdjąłem tapicerkę drzwi, przeczyściłem wszystko i do dziś jest ok. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.