Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Witamy na forum
  2. Nie krzycz A może szczotki się w nim skończyły i dlatego przestał się kręcić. Sprawdź na zimnym silniku "włącznik wentylatora chłodnicy" czy ma przejście, jak ma do wymiany
  3. Jest jeden "dwusekcyjny" podaj typ silnika to podam Ci nr.
  4. Witam Ślonzoka na forum
  5. Wisko nr. 058 121 350 i polecam BEHR
  6. Witaj Paweł na forum
  7. Witamy na forum
  8. Witamy Jacka na forum
  9. No, tak ale w B6 wskazuje mniej a jest ten sam czujnik Ale nieważne, byle mam wszystko ok. Jeszcze raz dziękówa
  10. Dzięki . Czyli G2 u mnie jest ok Tylko ciekawi mnie to czemu w B6 jeżeli jest taki sam czujnik wskazuje poniżej +30oC
  11. Czujnik uszkodzony, nawet sam go "zdiagnozowałeś" on jest odpowiedzialny m.in. za ssanie. Czujnik koszt w ASO 115 PLN + oring 4 PLN Jaki w końcu masz silnik, bo na pewno nie [ADP] ???
  12. Jak nie produkują ??? Tylko jest coś takiego, że czarne są zamienione na zielone. Jaki masz nr. tego czujnika sprawdzałeś, zapisałeś gdzieś jak go miałeś na wierzchu ? I nie kupuj na allegro tego czujnika
  13. Podjedź to Ci sprawdzę Ale jak się troszkę ociepli, bo droga na której mieszkam (taka boczna droga na której bezp. robić logi) jest cała oblodzona i ciężko będzie cokolwiek zlogować
  14. Czerwonym kolorem masz zaznaczone gdzie powinien być oring. Mówisz, że cieknie ze środka czujnika według mnie to nie możliwe, może przypadkiem dostał się płyn tam gdzie są te cztery piny
  15. Ten wentylator nie może kręcić się cały czas, powinien się włączyć po załączeniu klimy lub gdy zamknie się obwód "włącznika wentylatora chłodnicy"
  16. A nie leje się przypadkiem z pod czujnika ?
  17. Właśnie o to mi chodziło, sprawdź na klimatroniku, albo Vagiem co wskazuje rano G2,ja mam już 3 czujnik i jest minimalnie +30oC
  18. Witamy na forum
  19. Przepływomierz najlepiej i najpewniej sprawdzić Vagiem. Jest opisane na forum jak się to robi >>> Niektórzy twierdzą jak ma się uszkodzony lmm, to po odpięciu silnik chodzi lepiej. Ja powiem Ci tak, miałem też padnięty lmm i po odpięciu wtyczki nie było żadnej różnicy. Wymieniłem i silnik chodzi minimalnie lepiej. W Twoim przypadku uszkodzenie/pojawiające się błedy sondy mogą świadczyć o uszkodzonym lmm i dodam jeszcze, że długie użytkowanie samochodu z uszkodzonym lmm prowadzi do uszkodzenia sondy.
  20. U mnie G2 wskazuje minimalną temp. +30oC i nie wiem czemu, czy tylko w B5 tak jest, albo mam coś nie tak Ale w końcu G2 nie ma takiego znaczenia jak G62
  21. Powinien zasysać powietrze przez chłodnicę i w tym samym momencie oznacza to, że dmucha na silnik. Następnym razem
  22. Jeżeli "padło" to tylko wymiana, nie wiem czemu, ale najczęściej właśnie zimą odmawia posłuszeństwa.
  23. Odpal silnik i dodaj trochę gazu jak będzie słychać, buczenie (mówiłem jakbyś miał VR6 lub lepiej, słychać po prostu ten wentylator jak zwiększasz obroty) to wisko trzyma na sztywno. Częsta przypadłość w zimie 1/4 obrotu to mało, mi zrobi kilka obrotów jak nim zakręcę.
  24. To że wywala błąd sondy świadczy o złej mieszance paliwo-powietrze. Może masz źle ustawioną instalacje LPG, sprawdź przepływomierz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.