Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Ale przecież ja nie chcę robić nic z elektrodami, wręcz to odradzam autorowi postu
  2. Wykombinował... ale co ??? Ludzie potem mają takie wrażenie, że silnik lepiej chodzi bo zmniejszyli odstępy między elektrodami, a to wszystko (lepiej odpala,lepsze osiągi...) jest spowodowane po prostu wymianą świec :gwizdanie:
  3. Przy temp. 0oC nie włączysz klimy. U mnie włącza się powyżej +2,5oC, w starszych modelach (przed liftem) wydaje mi się że powyżej +5oC
  4. Już nie jeden kombinował z odstępem miedzy elektrodami ... skończyło się to kupnem drugiego kompletu
  5. Jest ładowarka samochodowa..., nawet jest na USB jakby Ci baterie padły podczas czytania FORUM
  6. Albo jakieś nieszczelności w ukł. dolotowym ew. wydechowym ... albo wisko padło i jest cały czas "zasprzęglone" - zdarza się to często w zimie
  7. klima ma silnik ?
  8. Najlepiej dowieź jeszcze w kanistrze paliwa i wtedy razem z nim wlej denaturat. Ile trzeba czekać ? Nie wiem, spróbuj po godz. ale jak nie da rady to nie próbuj za długo bo spalisz pompę
  9. Wlej 0.5 litra denaturatu i czekaj. Jak odpali to zaraz na stację zatankować do pełna
  10. ROBERT odpowiedział(a) na mirek309 temat w Audi A4 B5
    A może po prostu spala olej i teraz w taką pogodę trudno to ocenić, najlepiej widać niebieskawy dymek w lecie, a teraz trudno powiedzieć bo z komina cały czas się troszkę kopci m.in. para wodna. Miałem taki przypadek, że nawet w lecie nie było typowej niebieskawej chmurki, a okazało się że silnik brał duże ilości oliwy przez pierścienie Jeżeli masz wyciek to może tylko podczas jazdy, obciążenia silnika. Wytrzyj silnik w miarę możliwości gdzie najbardziej jest upaćkany od oleju i pojeździj, jeżeli na nowo po paru km pojawi się tam olej to wiadomo że masz wyciek 0.5 l / 1kkm to nie tak źle, może uszczelniacze
  11. Z tego co słyszałem leje się w proporcji 1:100, czyli wlej ok. 200ml. Ale nie wiem czy to tak od razu pomoże,może paliwo być zamarznięte i w przewodach. Masz ogrzewany garaż? Jak nie spróbuj jakąś dmuchawą,farelką podgrzewać ostrożnie okolice baku,pompy paliwa. Jak się uda jedź zaraz na stację dolać do pełna.
  12. Rano jak odpalisz samochód i będzie piszczeć to po kolei polej wodą każdy pasek,wystarczy dosłownie kilka kropel. Jak piszczenie ustąpi natychmiast po polaniu na 100% będzie to ten pasek. Mi rano na chwilkę popiskuje pasek rozrządu niedawno wymieniany na Conti, a doszedłem do tego właśnie polewając go wodą. Pozdrawiam
  13. Czyli masz dokładnie między 0.9mm a 1.1mm A niby po co ? Zostaw tak jak jest i nic nie kombinuj.
  14. Ja też mam takiego e-papierosa i przez pierwszy tydzień wypaliłem 4-5 zwykłych fajek (normalnie paczka dziennie),niestety teraz coraz więcej palę "analogów" chyba lipa będzie. Mam takiego znajomego (który zresztą namówił mnie na to) który palił 2 paczki na dzień a teraz pali tylko e-pap. od kilku miesięcy. Na początek trzeba kupić ten tzw. "lkiquid" HIGH czyli mocny. Tak jak ktoś wspomniał trzeba jeszcze silnej woli, a mi chyba jej brak
  15. W B5 II lift są podświetlane , oczywiście chodzi mi o podświetlanie regulacji kratek
  16. Nie wiem w każdym razie ja wymieniłem magiel (ale kupiłem używkę) z VW Passata FL i nic na razie (odpukać) się nie dzieje. A przez to kupiłem używkę bo po pierwsze nabyłem ją za fajną kasę i wiedziałem że jest w dobrym stanie (troszkę znałem tego paska) a po drugie bo siedziałem dość długo w tym temacie regenerowanych magli i często właśnie występują różne niespodzianki typu wycieki,źle działające wspomaganie w jedną stronę. Wymieniłeś przy okazji płyn ? Ja wymieniłem dwukrotnie żeby za pierwszym razem cały ukł. wspomagania przepłukać-leciał czarny jak smoła,a teraz jest zieloniutki FEBI[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________Na dodatek starą sprzedałem do zakładu który regeneruje magle i dostałem jeszcze 150PLN,czyli tamten magiel wyszedł mnie 150PLN
  17. Taka pogoda tzn. wilgoć,mróz i wszystko zamarza,rdzewieje niestety taka kolej rzeczy. Pojeździj , pohamuj i powinno być ok. Tak jak mówiłem wcześniej może prowadnice zacisków już zaczynają rdzewieć i blokować. Po drugie kiedy wymieniałeś płyn hamulcowy? Może w nim być już znaczna ilość wody
  18. Jeżeli tak masz to na pewno nie masz silnika [ANA]98-01r., najprawdopodobniej masz [ADP]95-97r.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:10_________________________________________________[ANA] , [ARM] , [ALZ] i chyba końcówka produkcji [AHL] mają 2 paski wielorowkowe + pasek rozrządu 138 ząbkowy-na nim jest też pompa wody, a [ADP] i chyba początek produkcji [AHL] mają 3 paski wielorowkowe (najkrótszy od pompy wody) + pasek rozrządu 121 ząbkowy
  19. Czyli spaprali robotę, cieknie z uszczelniaczy. Albo założyli jakieś marnej jakości albo źle wyczyścili z rdzy,wżerów listwę - REKLAMUJ
  20. Mi wystarczy jak auto postoi jeden dzień/noc gdy jest wilgotno lub po myciu samochodu (tym bardziej) to na tarczach jest taki rdzawy nalot. Wtedy właśnie pierwsze hamowanie tak wygląda. Ewentualnie mogą już zacinać się co niektórym prowadnice zacisku
  21. Gdzie cieknie ? Pod tymi gumowymi osłonami(mieszkami) ? Jak tak to magiel źle "zregenerowany" - DO REKLAMACJI !!!
  22. Dzięki ale mam tą książkę Czyli według tego opisu było by wszystko OK. Na samych światłach drogowych 13.7-13.8V , a bez 13.9-14.0V. Możliwe że szczotki się jednak kończą. Muszę wyciągnąć alternator i obadać sprawę. Napiszę potem jak to wyglądało. Pozdr.
  23. ROBERT odpowiedział(a) na sztandorek temat w 1.6
    Sprawdź sondę i czujnik temp. G2/G62

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.