Treść opublikowana przez artur28
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
I mówicie że to nic nie zaskodzie silnikowi/
-
[1.9 tdi AFN]błędy-prośba o analize
prawdopodobnie masz nieszczelność w ukladzie dolotowym. Sprawdż wszystkie rury od intercolera po silnik wszystkie połączenia czy nie ma gdzieś pęknięcia. Pozdro
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Witam. Chce wyczyścić silnik swojej niuniu.Jakim preparatem to zrobić by nie zaszkodzić silnikowi? Pozdro
-
[B5]1.8 Problem z odpaleniem.
Wymień akumulatorna nowy i będzie wszystko ok Pozdro
-
[B6, 1.9 TDI, 130KM] SŁABE PRZYŚPIESZENIE
Ja stawiam na kierownice przerabiałem to u siebie.Czyszczenie przywróciło moc. Pozdro
-
[A4 B6 TDI 130] jaka zywotnosc tego silnika?
Oj troche przegiołeś z tym maxem mój 2.5 tdi leci w maxie 220 [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 20:19 ] widze ze kolega sie mocno rozpedził na forum i niemiał czasu przeczytac regulaminu i odwiedzic działu Newbie
-
[A4 B6 TDI 130] jaka zywotnosc tego silnika?
Jak będziesz dobrze o nia dbał to Ci posłuży jeszcze długo i tego Ci życze
-
Na jakich felgach jeździmy
17''
-
[A4 B6 TDI 130] jaka zywotnosc tego silnika?
970000 100% pomyłka spojrzcie na cene auta te z przebiegiem o połowe mniejszym jest o połowe tańsze
-
[A4 B6 TDI 130] jaka zywotnosc tego silnika?
Wystarczy robić 278 km dziennie żeby przez 5 lat uzbierało sie 500000km jak na niemieckie taxi do zrobienia.
-
[A4 B6 TDI 130] jaka zywotnosc tego silnika?
Rzeczywiście te 970000 to raczej pomyłka( chociaż wszystko jest możliwe) ale te 500000 jest realne szczególnie ze jest po taxi. Ja ma służbowe A6 1999 wyjechało z salonu w lutym 2000r i mam nakulane 505000km co juz kiedyś pisałem na forum.
-
[2.5 tdi AKN] błąd 18259
Witam podłączyłem vag i wyświetlił mi błąd 18259. Znalazłem na forum ale po angielsku 18259 P1851 Data-Bus Powertrain Missing Message from Brake Contr. Co ten błąd oznacza??
-
[2.5 tdi AKN] wyciek oleju
Witam ostatnio zauważyłem pod swoją audicą plamki oleju.Na razie nie mam dostępu do kanały aby zobaczyć skąd wycieka ale może panowie wiecie skąd może lecieć??Przebieg auta to 173tkm
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
220km to nie jest duży przebieg wszystko zależy jak traktujesz swoją niunie.Jak będzie dobrze traktowana to jeszcze Ci długo posłuży. Co do sprawdzenia to jak pojechałem sprawdzić swoją niunie to nic nie płaciłem nawet mi wydrukowali całą historie serwisową.podobno w audi to jest to darmowa usługa warunek musisz być właścicielem samochodu.
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Ma nubujane 220tys i nie był zmieniany rozrząd aby Ci nic sie nie stało bo będziesz płakał jak rozrząd szczeli
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
najprościej to jest podjechać do serwisu audi jeśli był serwisowany to Ci powiędzą kiedy był ostatnio na serwisie z jakim przebiegiem i co było robione. To że masz ksiązka serwisową nie oznacza że masz taki przebieg...wszystko idzie kupić. ale mam nadzieje że u Ciebie jest inaczej. Pozdro
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
w vagu wchodzisz w 17 wskażniki następnie 08 blok pomiarowy natępnie blok 02 na 1 pozycji pokazuje przebieg na drugiej stan paliwa.
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
O 2.5 tdi trzeba dbać i to dobrze dbać.Wszystko zależy od traktowania.Każdy silnik ma swoje wady i zalety ale mojego 2.5 tdi nie zamieniłbym za 1.9tdi.Kiedyś w innym temacie przeczytałem że najbardziej na 2.5 tdi najeżdżają posiadacze 1.9 tdi to jest ciekawe
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
ja mam 2.5 tdi z 1999 i na vagu mi pokazuje przebieg chyba mam z lipca jeśli dobrze pamiętam
-
[2,5 TDI V6] Logi do oceny
Miałem dośc podobny przypadek czyszczenie kierownic w turbo pomogło teraz niunia śmiga i to ostro.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
staram się co 10k półsyntetyk mobil
-
[2.5 tdi AKN] metaliczny dźwięk znowu!!!
Podczas przyspieszania i jak zminiam biegi to słysze metaliczny dżwięk dobiegający spod maski ale tylko podczas jazdy na postoju nic takiego nie słysze jak operuje gazem.Co to może być już raz tak miałem ale jak zamontowałem turbine po regeneracji to wtedy te dżwięki ucichły a teraz się znowu pojawiły. Przebieg auta oryginalny to w twj chwlil 173000 Panowie pomocy [ Dodano: 22-04-2007, 09:00 ] jeszcze raz się przejechałem żeby usłyszeć ten dzwięk ale teraz jest wszystko ok już sam nie wiem a może temperatura otoczenia ma na to wpływ bo jak jechałem do pracy to było w okolicy 2 stopni a jak teraz jechałem to jest koło 10 stopni już sam niw wiem
-
Jaki wybrać 2.5 tdi??
Panowie uzbierałem sobie troche kasy i chciałbym zmienić swoją niunie na nowszy model. W grę wchodzi tylko A6 2.5 tdi avant w roczniku 2001-2002 jaki silnik polecacie o jakiej mocy o jakim kodzie i czy manual czy automat. Obecnie jeźdźę 2.5 tdi avant 1999 AKN w manualu Dodam że 80% jazdy robie na trasie. Pozdro dzi/eki za pomoc
-
[AKN] 2.5 TDI - dane bloków (Vag-Com)
Tego szukałem dzięki pozdro
-
[C5 2.5 tdi] dziwne dźwięki spod maski
Usterka usunieta tak jak przypuszczałem te dzwieki pochodziły z turbiny i zostaly już wyeliminowane. Panowie jaka to przyjemność jeździć sprawnym tdi