Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bogumił

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bogumił

  1. A jak pedał sprzęgła dopiero zaczyna "łapać" praktycznie na samej górze, to o czym to świadczy?
  2. Shade faktycznie miałeś rację z tym wspomaganiem - po wymianie wahaczy piszczenie zniknęło (tylko ja wymieniłem cały komplet).
  3. 1. A mnie skrzypi z lewej strony jak ruszam i jak jadę po wybojach, a kiedy stoję i zabujam budą też skrzypi - ale nie muszę skręcać. Jeżeli to wahacz to czy jego wymiana "nastręcza" jakieś problemy? 2. Natomiast kiedy skręcam to słyszę kolejne skrzypienie jakby pompy od wspomagania - tylko płynu mam na Max - co to może być? Kończąca się pompa?
  4. Przychylam się ku opinii dzikson4 - nie wierzę w "regenerację" napinaczy elektronicznych, bo gdyby tak było to na allegro można by było kupić "taki" napinacz a niestety musisz wydać za oryginał w granicach 1000zł. A gdy chodzi o uszczelkę pod napinaczem trzeba niestety wymontować rozrząd aby dostać się do napinacza i dopiero można wymienić uszczelkę - chyba, że posiada się narzędzie do "podnoszenia" napinacza, dzięki któremu można wymienić uszczelkę bez demontażu wałków (taką uwagę kiedyś znalazłem na forum Passat'a nie wiem ile jest w tym prawdy, ale człowiek podał symbol przyrządu VAG3366 - czyli grupa volkswagen nie sprawdzałem).
  5. No dobra ale jak wymienia się napinacz to pod nim jest oryginalna uszczelka - czy wymienili ją? Czy tylko zasmarowali silikonem? Jak uszczelka jest już "stara" to wszystko będzie i tak przeciekało. Raczej napinacz nie będzie miał nic do przecieku - trafiłeś na kowali.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:10_________________________________________________A ślizgi od tego niby nowego napinacza są gładkie (bez śladów zużycia - bo na zdjęciach ich nie widać)?
  6. Bogumił odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szacun
  7. Bogumił odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To jak będziesz kręcił cd, to zastanów się nad "formułą" filmu reklamowego - jakieś "przebitki" z wnętrza, kamera przejeżdżająca po kokpicie itp.
  8. Bogumił odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Panie "reżyszeszrzu" a kiedy będzie ciąg dalszy? Samochód zaprezentowany w filmie (a może to sprawka filmu ?).
  9. może z immo.
  10. Jak poprzednio miałem instalację z mikserem to mogłem samym "guzikiem w kontrolce" przełączyć w pozycje pracy na samej benzynie (były trzy pozycje - u Ciebie nie ma w ogóle kontrolki?). Po przełączeniu w pozycję "benzyna" cały czas pracował na niej.
  11. 1,8T na sterowniku STAG300 i daje rade
  12. No to proszę jeszcze raz: "TOMGAZ" Tomanek Jacek 97-200 Tomaszów Mazowiecki (adres firmy) zakład znajduje się - Kwiatkówka, ul. Górna 67 tel 609-257-089 (044) 719-08-81.
  13. No to czekamy na rozwiązanie jankeskiej zagadki.
  14. A może w Stanach Twoje Audi robiło za low rider? i to w kole jest instalacja dla zawieszenia.
  15. Namiary podałem na początku wątku, ceny jak zakładałem (przeszło 2 lata temu) to zapłaciłem 2.200zł instalacja na STAG300. Natomiast jak zakładał teść (jakieś 4m-cy temu) zapłacił około 2.400zł instalacja na STAG4.
  16. Przy naszych silnikach (1,8; 1,8T) to specjaliści jak to piszesz "od zacnych aut" nie są nam potrzebni - wystarczy aby instalator odpowiednio dobrał graty do mocy silnika i je odpowiednio dostroił do charakterystyki silnika. Ja nadal będę obstawał przy "moim" instalatorze bo jest bardzo dobry (montował gaz do silników które miały powyżej 200KM - czyli wie jak i co trzeba zamontować aby to śmigało), jest blisko i robi starannie. Ja sobie cenię w moim przypadku to, że graty (wtryski, reduktor) są tak zamontowane, że jak otworzy się maskę to ich nie widać. Jak oglądałem na Naszym Forum zdjęcia po montażu instalacji u innych "fachowców" to nóż w kieszeni się otwiera - osłona silnika dosłownie "porąbana", przewody od wtrysków na wierzchu, po prostu horror.
  17. Po zainstalowaniu zawsze jedzie z klientem i podpina kompa do sterownika (gazu) i sprawdza jak zachowuje się instalacja, to podejrzewam, że może i też ma VAG - ale to jest moje przypuszczenie, gdyż u niego nie robiłem nigdy diagnostyki VAG'iem.
  18. "TOMGAZ" Tomanek Jacek 97-200 Tomaszów Mazowiecki - Kwiatkówka, ul. Górna 67 tel 609-257-089 (044) 719-08-81. Zakładałem u tego człowieka już drugą instalację, natomiast polecił mi go mój brat, który u niego założył 4 instalacje. Polecam - jest to instalator a nie kowal.
  19. "Potanieje" chyba woda w kranie ale tego na 100% nie był bym pewien. Od nowego roku wzrasta vat i akcyza. Ale i tak będzie taniej niż na benzynie
  20. Odnoszę wrażenie, że od kiedy po zmianach ustrojowych zaczęły pojawiać się instalacje LPG to do dziś dnia pomstuje w naszym społeczeństwie opinia o "paliwie dla ubogich" - bo to niby wieś jeździć i oszczędzać. Drugie stwierdzenie jest takie: jak ciebie stać na taki samochód to dlaczego nie stać ciebie na benzynę (a osoba mówiąca te słowa najczęściej jeździ używanym samochodem kilkunastoletnim - no szczyt zamożności)? I to powoduje, że montowanie gazu do samochodów jest złe ze względów technicznych dla silników Ale o ile się nie mylę to w Polsce międzywojennej fabryka Fiata wprowadziła ciężarówki z paliwem gazowym - taka uwaga na marginesie.
  21. Zgadzam się, ale przy ubogiej mieszance powypalają się gniazda zaworów w każdym silniku - a czy to jest uturbione czy nie po prostu dojdzie kolejny element do wymiany.
  22. A na czym ma polegać ta łatwość w "zakatowaniu" 1.8T?
  23. Ostatnim razem jak zaczęła mi migać kontrolka od immo (nie dało się go odpalić) to skończyło się tym, że musiałem od nowa "zakodować kluczyki". Tylko że u mnie przyczynkiem mogły się okazać zamontowane przeze mnie światła ksenonowe typu hid.
  24. Kolego jacek27m pewnie masz napisane STAG300-6 a to zupełnie co innego niż wspomniana "VI generacja" - mowa o ilości cylindrów (innymi słowy ile jest wtrysków gazowych).
  25. Każda instalacja sekwencyjna (nazwijmy je "BRC, STAG itp") poprawnie założona nie ma prawa źle funkcjonować w Twoim samochodzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.