Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
Nie no do eSuni wsadzic 2.5TDI :shocked:Ludzie widze maja roznie dziwne pomysły.
-
[INNE S3] Catalyst system bank 1
Bedziesz mial efekt jak tuner wylaczy Ci druga sonde,takie kombinacje jak Ty tu uskuteczniasz to zwyczajne druciarstwo.
-
z gps-em dojedziesz szybciej...
Zanim dorwałem tomtoma i automape,to tez używałem takich dziwnych programów ze droga mi się kończyła albo kręciłem sie w kółko.
-
Ciekawe co im zrobią ?
2 blazny,Swierczewski dzialal mi na uklad nerwowy jak komentowal mecze na euro,a teraz jeszcze wtopił,wysłowić się nie potrafi jak człowiek
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Spory turbo lag,przeplywka przyzwoita,blad czujnika temp.powietrza zasysanego.
-
[B7 BPW] Czyszczenie DPF-a
Najpierw musi go wywalic fizycznie pozniej leci po sofcie,Master's cos pisal ze rozkminil softa jak obejsc DPF.
-
[B7 BPW] Czyszczenie DPF-a
To jedz na program i wywal dpfa.
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Rzad to chętnie pobierał by opłatę za oddychanie,tyle ze to to urzad celny a nie rzad kombinuje juz z tymi akcyzami 8 lat. Pamietam jak starszemu przyszla jakas kosmiczna kwota za passata za to ze sprowadzil go jako skladaka myslalem ze z krzesla spadnie :polew: Niestety pomysły naszych urzędów nie znaja granic,chyba w zadnym innym kraju europejskim nie ma tylu mądrych głów.Skoro ktoś pobiera oplaty za autostrade w remoncie,to co tam taka akcyza.
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
A ty znowu swoje mądrości wylewasz? Zakładając ze dostaje auto za darmo muszę zapłacić akcyzę od wartości rynkowej nie logiczny bezsens
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Przeplywka kuleje,reszta OK.Kat wtrysku masz 1,norma to 0-4,czyli tez ok.
-
[B6 BDH] Prośba o analizę logów dynamicznych + grupa 004
Zdaje sie ze sam odpowiedziales sobie na pytanie.
-
[A6 1.8T AEB] Co padło - termostat czy czujnik temperatury ?
U mnie w 1.6 bylo 97-100* w zimie w trasie,nic sie nie dzialo.
-
[B5 AKN] Logi końcowe - strona III - proszę o analizę
Moze masz zapchany katalizator,dlatego slabo pompuje z dolu.
-
[B6 ALT] Prosze o diagnoze . Czy to napewno uszczelka pod głowicą ?
Bardzo ladnie masz odme zarutowana tasma brawo :thumbdown:
-
[A6 1.8T AEB] Co padło - termostat czy czujnik temperatury ?
Przeciez 93-95 to normalna temp.Te badziewne termostaty tak dzialaja,jak masz za duzo kasy to kup w ASO o zobaczymy jest szansa ze temperatura spadnie o 1-3*.
-
[B5 AFN] Moja Niunia vs Grande Punto II :/
Moze policzyl czesci z ASO i wyszlo 17tys.
-
[A6 1.8T AEB] Co padło - termostat czy czujnik temperatury ?
Tylko wytlumacz gdzie masz problem?
-
[B5 AKN] Logi końcowe - strona III - proszę o analizę
Moze troche
-
[B6 AKE] Analiza logów - który czujnik uszkodzony ?
Chyba masz uszkodzony blat.
-
[B5 AKN] Logi końcowe - strona III - proszę o analizę
Turbina wolno sie rozkreca,przeplywka kaput,wiec tylko bosch albo pierburg.
-
[B6 AKE] Analiza logów - który czujnik uszkodzony ?
Czujnik cieczy jest podwójny,czyli 2 piny do ECU,2 na blat.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Wymien mechanika a bedzie OK.
-
[1.6 ADP 1996r] Jakiej firmy łożysko do A4 i jaka jego cena?
RUVILLE jakie lozysko ma w srodku przypadkiem nie INA?
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
Nie wazne co tam jest i tak sie wyrobi to moze byc nie ciekawie.Ja dokrecam ta srube na sile i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby pekla czy sie odkrecila,dynamometrem to sie dokreca nowa w fabryce. Tak wyglada kolo w starym AAZ i w 1Z.
-
[INNE] A6 C4 2.5 TDI AEL 140 PS Czy w tym modelu taka turbo-dziura to norma?
Wczesniej jak pislaem temp. cieczy wynosila od 115-120.Chlodnica zostala przeczyszczona.... i motor prawie sie naprawil temp lekko przekraczala 90*. Wszystko prawie w normie tylko ta turbo dziura.Patrzylem na AKP jakiegos AEL'a i wygladalo to podobnie,wiec czy one tak maja? Nowsze logi: http://marewel.republika.pl/log/