Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. nie zapominaj odwiecznej zasady, że piękne kobiety same wybierają mężczyzn :gwizdanie: A niech se wybieraja :> i tak bym je wystawił na allegro albo odał za tłumik 2,5 cala, nowe wtryski, FIMCa, dobry dolot, Garecika gt 25 badz 28 i kolektor ATP, fele Tomasony TN4 lub TN1, pakiet s4 badz S-line i fotele recaro :decayed: to tak jak w tym kawale spotyka sie facet na kolacji z za***ista dupeczka i koles mowi mam: szybki samochod, własne mieszkanie i 6 cyferek na koncie a Ty co masz?? a dziewczyna odpowiada a ja jestem ładna
  2. siema Fajne dupeczki macie w tym Elblągu :gwizdanie: duzo blondynek także nie nazekałem impreza kox była
  3. Ja miałem podobnie u siebie silnik łapał lewe powietrze i zglasza bład lamby + pochodne
  4. No ale co zrobic sa ludzie i taborety Mi ostatnio typek zajechał beszczelnie droge to ja trabie na niego a ten cos do mnie i wysiada z samochdu i idzie do mnie ale chyba nie widział ze ajde z 3 kumplami :> to chlopaki nie wytrzymali cisnieniowo i wyszli do niego to sie zdziwil troche i od razu przeprosił wsiadł ipojechał dalej :> a jak tam wogole Kortowiada ktos z was był ?? bo ja nie zreszta od 5 lat mnie tam nie ma a w sobote wyladowałem w Elblagu na melanzu fajne dupeczki były Duzo blondynek takze miałem w czym wybierac :gwizdanie:
  5. No wykresik ładny nie ma to jak turbo benzyna
  6. Siemka Grzegorz
  7. Nie spimy lecimy panowie i panie
  8. No to przy ilu obr tip zmienia biegi w b5 ?? bo gang v6 ładnie brzmi przy wyzszych obrotach
  9. Ja tez pykam ale non-steam
  10. Marian jak jest z tymi silnikami bmw 325 to ma silnik 2.5 a 328 silnik 2.8 czy jak to jest ?? i mocowo jak to wyglada
  11. bo grzesiu wiem ze lubi łyche a co do 325 to da rade załatwic ustawke dzis tez leciałem z kumpla vectra 2,5 v6 niby 170 kucy to go objezdzam ale ne wiem jak y było z 325 wiem ze 328 zrobi z 1.8T wiatrk a 330 przeciag
  12. Łanie brzmia te V6 :gwizdanie: Jako ze mało miałem doczynienia z automatem to mam pytanko czy sa tam jakies ustawienia skrzyni ze bardziej wkreca na obroty ??
  13. Ciężko to określić dokładnie, można brać pod uwagę wszystkie mody (lub samą mechanikę tylko), lekko licząc sama mechanikę to wyjdzie cena jeszcze jednej takiej A3. No to troche kasy jest ale najwazniejsze ze daje przyjemnośc z jazdy
  14. Zobaczymy ile jeszcze da się wycisnąć dopuki korby nie polecą Wynik super nie jeden pewnie sie zdziwił na swiatłach już A jak na codzien z eksploatacja takiego autka ?? Jak korby poleca to poczujesz jak Cie uderza po jakjkach
  15. No niestety przy 1.8T nie ma tego dzwieku silnika a szkoda No i jak V6 to szukaj z Q :gwizdanie:
  16. Oooo Maciek sie odnalazł wkoncu :tongue4: Nie bedzie Bi Em Dablju, pluc w twarz [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:42_________________________________________________ No to nasz VIP musi ogarnac temat
  17. Chłopaki kiedy idziemy na jkies A4 klubiowe piwko ?? :gwizdanie:
  18. Nie nie kłamie i tobylo 320 Mpower
  19. ma fabryczne tak własnie mam ori z samopoziomowaniem BMw 320 OBJECHANE skilowac Bi Em Dablju bezcenne na to kontu musze se drina machnać Grzesiu mam Johny Walkera blue to jakas dobra Łiski ?? bo ja sie na tym nie znam
  20. nie mam VAGiny ale mam nadzieje ze to xenon a wtedy zamontuje 6k
  21. Chłopaki mam pytanko bo dzis zapaplił mi sie na FISie komunikat cos o zarowce ale palił sie krotko i zgasł i nie zdazyłem go przeczytac da sie jakos zobaczyc co to był za komunikat
  22. elosci
  23. No jak duzo po miescie to tylko automat bo manualem machac co chwile to lipa
  24. ale ja mam zapachy zamontowane na nawiewach to mi ciągle pachnie [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 09:26_________________________________________________ Poproś żeby podpieli temat w dzialie klimatyzacja i bedzie luksio WArszawka tam jest to i OLN musi byc btw dzieki Paweł za ogarniecie tematu przegladu mojej Astry
  25. No racja szału nie ma i na zywo tez niezbyt mi podchodza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.