Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
kuwa ostatki sa uu to ja raczej tez na bombce bede :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
a spot jest w niedziele ??
-
Spoty Olsztyńskie
jak jedziesz na butryny to na wysokosci petli 25 na teczowym lesie masz skret w prawo i jedziesz:) i tam narazie jest jeden blok postawiony a osiedle bedzie sie nazywac wichrowe wzgorza czy jakos tak
-
Spoty Olsztyńskie
wiem zbyszek juz nie raz slysząłem ze nie jednego po przesiadce z oski na Q te przyspieszenie zgubilo start jest atomowy ale czy oska czy Q to hamuje sie tak samo fizyki nie oszukamy po co hamowac ?? hehehe :naughty: adek przyjeb kiedys z procedury spod kanta do nast prawie swiateł i zoabcz ile masz na balcie i w 80% zapala sie czerwone i ja tam mam ze 130-140 na blacie i wez wyhamuj :kox: :kox: Adek spytąłes sie swojej kobiety co robiła na Pimpickiego ??
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa nastepna fura to na 100% musze miec Q jak dzis widziałem jak koles startuje b7 3.0TDI w Q to myslałem ze jebne na cyce to jest jakis k**wa atomowy start :kox:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
dzwiek te R36 to ma za***isty :naughty: i zapierdziala jak dziki Corrado R36 Danar vs Lexus IS-F (423 KM ) btw. ile teraz taki zdrowy korek kosztuje ??
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Widze ekipa olsztynska Corkami była btw co zamiasst g60 R32 czy 36 ??
-
Spoty Olsztyńskie
Co robimy w Walentynki ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: KLATE I BICA :naughty:
-
WOT - World of Tanks
GRACZE Nick w WOT Nick A4 klub Zaleczeq Zaleczeq Sroka76 Sroka76 f16mysliwiec f16mysliwiec simon__75 simon__75 danielo daniel_sen4 quadysz quadysz insane_Infinity The_Grime_Reaper adadur Hexur zadra zadra1 pablo_ua4 pablo_ua4 Krzysztof 007Krzysztof roosol88 meridianin moskal aspoleczny Staszek20VT Staszek20VT wodi87 wodi87 Rawuli Rawuli miki1305 miki1305 CreaTiveoO CreaTiveoO Fr0styyy. fr0sty5star Grzegorz.D TrolGun_KW2 oca69 oca69 gargus8 gargus8 Grzechoo131 GrzesMk4 Marynarz Marynarz123 marewel marewel AIRWOLF AIRWOLF4 adamFox adamFox81 Grisza79 Minem79 Adr3k Adr3k Kshyhu87 Kshyhu87 Labiel Labiel7 Christiano Kristianus wojtas9292 zareczony92 Lukasz411 Ashian Tocz3k Toczekjastrzebie Grzechoo131 Grzesmk4 Mesus Gniewny91 Kierwonik PJ76 Jak kogoś pominąłem to proszę o info Niech moc będzie z wami ░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄ ▂▄▅█████████▅▄▃▂ Il███████████████████]. ◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..
-
Spoty Olsztyńskie
Co tam starcy :naughty: [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 17:39_________________________________________________100 lat Skrzypek :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
no i jebnelismy 700 stron :naughty: btw bmw i 4x4 ?? to chyba nie porozumienie ten cały x-drive
-
Spoty Olsztyńskie
Zbyszek szukasz jakiejs fury ?? :gwizdanie: A4 czy co ??
-
Muzyka w naszych autkach
- Siłownia
Pany czy ktoś z was miał styczność z tym białkiem http://allegro.pl/bialko-serwatkowe-4000g-wpc-80-300tabl-glutamimy-i2099532479.html ??- Spoty Olsztyńskie
Łysy Twoja kobieta widziana na Pimpickiego upalała Ci fure i chyba szuka Ci mieszkania :naughty: :naughty:- Spoty Olsztyńskie
http://www.swissvax.pl/index.php?id=64&tx_produkty_pi1[prod]=7- Spoty Olsztyńskie
ktos chetny do oddania za 1500 http://www.swissvax.pl/index.php?id=64&tx_produkty_pi1[prod]=7- Spoty Olsztyńskie
Zamarzliscie czy jaki ch u j ???- [B6 BFB] Misfire 1, 2, 4 cyl.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191411.0 tu masz topic na temat tego zaworka- Spoty Olsztyńskie
Nie ale ja proponuje naprawde jezdzic do Korony na spoty zawsze troche cieplej- Spoty Olsztyńskie
dobra to co 16 pod cerfurem? Chociaz na chwile wpadniemy[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:04_________________________________________________ja bede o 16 pod cerfurem tam od strony ramp na towar [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 15:02_________________________________________________Na spocie becni byli : 1. Zaleczeq 2. Kejsi222 3. Losix :kox: :kox: :kox:- Spoty Olsztyńskie
Jest jutro spot czy nie :??- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Olsztyńskie
ja jakis czas temu patrzyłem w USA to k04 to wzdłuznego kosztowało cos ok 3000 a eliminator ok 3500 czy jakos tak- Spoty Olsztyńskie
Łysy na uj Ci k04 ?? :mysli: :mysli: znalezienie k04 do wzłuznego graniczy z cudem szybciej dostaniesz GT28Eliminatora a roznica cenowa niewielka - Siłownia