Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. kuwa ostatki sa uu to ja raczej tez na bombce bede :decayed:
  2. a spot jest w niedziele ??
  3. jak jedziesz na butryny to na wysokosci petli 25 na teczowym lesie masz skret w prawo i jedziesz:) i tam narazie jest jeden blok postawiony a osiedle bedzie sie nazywac wichrowe wzgorza czy jakos tak
  4. wiem zbyszek juz nie raz slysząłem ze nie jednego po przesiadce z oski na Q te przyspieszenie zgubilo start jest atomowy ale czy oska czy Q to hamuje sie tak samo fizyki nie oszukamy po co hamowac ?? hehehe :naughty: adek przyjeb kiedys z procedury spod kanta do nast prawie swiateł i zoabcz ile masz na balcie i w 80% zapala sie czerwone i ja tam mam ze 130-140 na blacie i wez wyhamuj :kox: :kox: Adek spytąłes sie swojej kobiety co robiła na Pimpickiego ??
  5. k**wa nastepna fura to na 100% musze miec Q jak dzis widziałem jak koles startuje b7 3.0TDI w Q to myslałem ze jebne na cyce to jest jakis k**wa atomowy start :kox:
  6. dzwiek te R36 to ma za***isty :naughty: i zapierdziala jak dziki Corrado R36 Danar vs Lexus IS-F (423 KM ) btw. ile teraz taki zdrowy korek kosztuje ??
  7. Widze ekipa olsztynska Corkami była btw co zamiasst g60 R32 czy 36 ??
  8. Co robimy w Walentynki ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: KLATE I BICA :naughty:
  9. GRACZE Nick w WOT Nick A4 klub Zaleczeq Zaleczeq Sroka76 Sroka76 f16mysliwiec f16mysliwiec simon__75 simon__75 danielo daniel_sen4 quadysz quadysz insane_Infinity The_Grime_Reaper adadur Hexur zadra zadra1 pablo_ua4 pablo_ua4 Krzysztof 007Krzysztof roosol88 meridianin moskal aspoleczny Staszek20VT Staszek20VT wodi87 wodi87 Rawuli Rawuli miki1305 miki1305 CreaTiveoO CreaTiveoO Fr0styyy. fr0sty5star Grzegorz.D TrolGun_KW2 oca69 oca69 gargus8 gargus8 Grzechoo131 GrzesMk4 Marynarz Marynarz123 marewel marewel AIRWOLF AIRWOLF4 adamFox adamFox81 Grisza79 Minem79 Adr3k Adr3k Kshyhu87 Kshyhu87 Labiel Labiel7 Christiano Kristianus wojtas9292 zareczony92 Lukasz411 Ashian Tocz3k Toczekjastrzebie Grzechoo131 Grzesmk4 Mesus Gniewny91 Kierwonik PJ76 Jak kogoś pominąłem to proszę o info Niech moc będzie z wami ░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄ ▂▄▅█████████▅▄▃▂ Il███████████████████]. ◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..
  10. Co tam starcy :naughty: [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 17:39_________________________________________________100 lat Skrzypek :kox:
  11. no i jebnelismy 700 stron :naughty: btw bmw i 4x4 ?? to chyba nie porozumienie ten cały x-drive
  12. Zbyszek szukasz jakiejs fury ?? :gwizdanie: A4 czy co ??
  13. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany czy ktoś z was miał styczność z tym białkiem http://allegro.pl/bialko-serwatkowe-4000g-wpc-80-300tabl-glutamimy-i2099532479.html ??
  14. Łysy Twoja kobieta widziana na Pimpickiego upalała Ci fure i chyba szuka Ci mieszkania :naughty: :naughty:
  15. http://www.swissvax.pl/index.php?id=64&tx_produkty_pi1[prod]=7
  16. ktos chetny do oddania za 1500 http://www.swissvax.pl/index.php?id=64&tx_produkty_pi1[prod]=7
  17. Zamarzliscie czy jaki ch u j ???
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191411.0 tu masz topic na temat tego zaworka
  19. Nie ale ja proponuje naprawde jezdzic do Korony na spoty zawsze troche cieplej
  20. dobra to co 16 pod cerfurem? Chociaz na chwile wpadniemy[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:04_________________________________________________ja bede o 16 pod cerfurem tam od strony ramp na towar [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 15:02_________________________________________________Na spocie becni byli : 1. Zaleczeq 2. Kejsi222 3. Losix :kox: :kox: :kox:
  21. Jest jutro spot czy nie :??
  22. ja jakis czas temu patrzyłem w USA to k04 to wzdłuznego kosztowało cos ok 3000 a eliminator ok 3500 czy jakos tak
  23. Łysy na uj Ci k04 ?? :mysli: :mysli: znalezienie k04 do wzłuznego graniczy z cudem szybciej dostaniesz GT28Eliminatora a roznica cenowa niewielka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.