Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. k**wa NIE WIEM wez zadzwon do niego jak mozesz
  2. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no jak rzucisz to jedzenie nabierze innego formatu potrawy lepiej smakuja
  3. koszuleczka klubowa wyprasowana :naughty: kebab zjedzony, piwko wypite teraz leżakowanie
  4. :polew: :polew:
  5. 18 45 bede np u ciebie pod biedronka pasuje ??[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:15_________________________________________________do chłopakow trzeba jeszcze zadzwonic
  6. no maxi taxi dopłacimy 10 zł ale pojedziemy wszyscy ja, TY, Karol, Adrian + Marek
  7. A dlaczego miałby się rozpaść ??
  8. Ja proponuje tak adrian z kwiatkiem jada od siebie ja podchodze pod biedronke do Ciebie, Ty juz tam tez jestes i czekasz oni podjezdzaja po ans i jedziemy do Alibi Gdyz iz poniewaz nie ma sensu gonic taxy od nas na zlota i pozniej wracac taka sama droga trzeba ciac koszta kryzys jest:) plan jest taki Kwiatko z Adrianem jada ze zlotej , wbijaja sie w wilczynskiego (i pozniej za kosciołem w prawo w jarocka i w lewo na flisa po taktusia*) pozniej po nas pod biedronke wbijamy sie w wilczynskiego pozniej w lewno na krasickiego ogien prosto w prawo synow półku i w lewo na pstrowskiego i jestesmy pod Alibi tzn jestes u celu * jezeli Taktus bedzie chciał z nami jechac
  9. ta
  10. :decayed:
  11. ja mam ale 1/2 Q :naughty:
  12. Adrian po pijaku lubi ta pieśn :naughty: Pytołem roz dziouchę, czy mnie będzie chciała, To mi pokazała, że takiego wała. Oj, dana...itd Oj, nie do ci ociec, oj, nie do ci matka, Oj, tego, co może dać ci twa sąsiadka. Oj, dana...itd Jedzie Arab jedzie, wielbłąd pod nim hasa, Arab se ogląda, swojego... wielbłąda. Oj, dana...itd Siedziała na lipie, wołała Filipie, Musisz mnie naprędce posmyrać po... ręce. Oj, dana...itd Nikogo mi nie żal, tylko Mikołaja, Odcedzoł zimnioki, oparzył se... boki. Oj, dana...itd Postawimy bacy szklankę coca-coli, Bo po szklance piwa za bardzo... się kiwa. Oj, dana...itd Siedziała na sośnie, wołała żałośnie: "Matulu, czy wiecie, kiedy... mnie zdejmiecie?" Oj, dana...itd Siedziała Danuta z Lechem na tapczanie, Cierpliwie czekali aż mu pała...c dali. Oj, Dana, oj, Dana...itd Posadzili bace na kamieni kupę, Obchodzili w koło, całowali w czoło. Oj, dana, oj, dana, oj, dana, oj, dana, Oj dana, oj, dana, dana-ż moja, dana! Posadzili bace nad brzegiem Dunajca, Jednym ruchem kosy obcięli mu włosy. Oj, dana...itd Co to za gospodarz, co ni mo chałupy, Co to za dziewczyna, co nie daje wina. Oj, dana...itd Maryś moja, Maryś, coś ty za niechluja, Że przy mojej mamie trzymasz mnie za ramię. Oj, dana...itd :polew: :polew:
  13. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzieki za odp
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hardcorowe koksy mozna łaczyc te odzywki bialkowe z BCAA czy nie ?? :gwizdanie:
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    pany powiedzcie mi czy odżywke białkową można łączyc z BCAA ?? np: http://allegro.pl/anabolic-bcaa-system-3ootab-trec-masa-sila-wys-o-i2031510959.html z http://allegro.pl/bialko-serwatkowe-2000g-wpc-80-z-glutamina-i2037540586.html ?? bo widze ze w linku BCAA napisane cos zeby nie łączyc (w 1 dawce) ?? :mysli:
  16. Adrian bedzie spiewał Adele tak mi powiedział :tongue4: :tongue4:
  17. kinect jest w pyte jak masz ta gre http://allegro.pl/dance-central-2-kinect-xbox-360-gratis-i2050077310.html i troche ogarnaisz to masz takie rwanie na domowkach ze maskara lepsze niz bys podjechal pod klub Bi Em Dablju :polew: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 05:48_________________________________________________ale najlesze by było to
  18. Wtym Exie to rejerka do celow marketingowych podobno http://rejestracja.blog.pl/p0-ssij,15397045,n :decayed: ale fajnie jak podjezdzasz gdzies i podajesz rejestracje Rejestracja auta ?? PO SSIJ słucham ?? :polew: :polew:
  19. oo j**aniec jakie masz gry ???
  20. ja pierdziele Grzegorz dawno Cei nie było bandyto
  21. uwaga uwaga wykonawszy telefon do naszego czarodzieja sa duze szanse ze pojawi sie na spocie piwnym
  22. to jest dobre pytanie :naughty: :naughty: Adrian miał chyba do niego nr to moznabyłoby zadzwonic i sie zapytac czy wpada na spotka piwnego ciekawe jak tam nasz magik mechanik czy wpadnie
  23. urwa w uj roboty ale zawsze znajdzie sie czas na a4 klub i na fejsa :decayed:
  24. Na Kaletce nie dajemy d ....
  25. a oprócz tego że sie pali CHECK to jakies inne dolegliwości ?? np nierowne obroty, trzesie silnikiem na jawołym itp itd ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.