Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. ostatnio gadałem z 3 chłopakami w subarynach i sie pytałem co jest jak pały wpadna a oni ze rok temu kercili baczki w 3 na raz kolega krecił kamera i psy wpałdy to chcieli kazdmu wbic po 500zł to chłopaki tylko powiedzieli ze nie maja zadnego nagrania i im nic nie udowodnia i nie przyjeli mandatow i sprawa trafiła do sadu i wygrali sprawe zekomo wpadli w poslizg [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 23:00_________________________________________________btw dzis u mnie koles podjechał A8 4.2 Q i wjebał sie w ostra zaspe i wysiada i mowie do niego ze nie wyjedzie a on do mnie " dzieciaku nie martw sie mam Q i ze na bank wyjedzie no to ja mowie zeby nie przeceniał tego napedu i mowie ze moge załozyc sie o 4 pak ze nie wyjedzie no jaki był wynik ??? w 4 go wypychali :polew: :polew:" Jak maja byc dalej takie zimy to ja pier.. Q i kupuje takie cos http://otomoto.pl/kraz-kraz-255b-z-wojska-sprawny-T2052148.html :gwizdanie:
  2. Andrzeju luzuj posladki Adrian napisał to w sumie w takiej przenosni ze ciezko Ci ebdzie sprzedac te siłowniki za cene jaka tam masz na paragonie czy na fakturze takze nie bierz to do siebie jako atak ani głupi koment tak btw pojawiasz sie z nikąd piszesz posta ze cos chesz sprzedac i tyle Cie juz tutaj pewnie widziec bedziemy Fajnie by było jak bys czesciej pisał i wpadał na spoty tak dla rozluznienia Andrzeju Nie Denerwuj Się
  3. trzeba było brac Bi Em Dablju z X-drivem
  4. troche roboty by było dlatego wrzuc 2.7 BiT
  5. jestem ciekaw ile takie 3.0TDI łyka tak przy dynamicznej jezdzie
  6. To tak jak dla mnie diesel ale od 3.0 [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 22:33_________________________________________________ no niestety benza zawsze bedzie wiecej palic do tego ceny paliw ceny to mamy Europejskie ale zarobki to ni c**ja jesli to jest ta 2ga Irlandia tuskolandia to ja pier**le takie panstwo
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i prawidłowo
  8. Wiedziałem ze tak napiszesz tylko własnie czekałem na taki post na temat spalania no ale co jak co to 20l jak 4.2 to to nie pali Swoja droga powinien byc taki silnik co pali mało, kreci sie jak benzyna kpie z dołu i kopie z gory :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 21:29_________________________________________________btw widzicie chłopaki jak wam rozbujałem temat oda razu pare stron nadrobiliscie
  9. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no zobacz nie jest najgorsza http://shaylaren.co.uk/
  10. http://www.shaylaren.com/ nr 2 w całej okzaałosci
  11. 1.9 nie jedzie 1.8 tez nie jedzie za to autobus MPK jedzie :polew: Veyron tez jedzie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:30_________________________________________________ jaki smrodek benzynka ładnie pachnie Buszek nie daj sie zawsze mow tak jak ja " Co wy dieslowcy wiecie o krainie 7 tys obrotow " a ja Ci ebda chcieli dosrac ze nie masz przy 1,5k obotow iles tam niutonow to odpowiadaj: 1 " że benzyna jedzie moca a nie Nm" 2 " ze 1.5k to Twoja benzyna pali mniej niz diesel " :polew: 3. i to juz tak na koniec zeby wjechac im na ego " to prawdziwy meżczyzna jezdzi turbo benzyna " :decayed: :decayed: :decayed: no to teraz tylko czekac na kontry od Dieslowcow
  12. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ktory avatar lepszy ?? 1. 2. 3.
  13. Ej skurwinoxy patrzcie mam nowego Avatara tzn d*pa ta sama tylko wiecej pokazuje [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:18_________________________________________________głusujmy :> 1. 2. 3.
  14. macie na dokładke A jak ebdziecie grzeczni to jutro beda tyłki trzesace sie
  15. głusujmy :> 1. 2. 3. [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________http://www.funnyjunk.com/funny_gifs/8553/pulling+pantz+up/ link do tej czarnuli fajna pupa szkoda ze brunetka
  16. ale za***iste dziewuchy jak widze to zdjecie to bez kitu nie dziwie sie ze ciezko jest Ci je rozroznic
  17. To Ty teraz Bartek w domu niezły babiniec masz na podpaski nie zarobisz
  18. no jak nie jak tak, ale tylko jak leżą obok siebie i mogę porównać a jak np jedna zona trzyma a 2 w łozeczku i jednej nie widzisz to jestes w stanie powiedziec jak ma na imie bez porowynywania z 2ga ??
  19. ale juz rozpoznajesz ktora to ktora ??
  20. no u nas tez cos tam pada [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:42_________________________________________________
  21. eee gosciu co to ma byc jak TY sie zachowujesz pada snieg u was ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.