Treść opublikowana przez ksiadz99
-
[ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
6 biegow dobrze widze?
-
[ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
no za duzo nie pokazales ladny kolor..
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
ale pewnie felga 8cali albo wiecej?
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
eeee to nie moje auto
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_pierwsza_milosc_juz_sprzedana_zobacz_p-t60951.0.html
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
nie dziwie sie pytanie tylko czy tyl ujedzie bez dystansow bo narazie groszem nie smierdze i kupilbym dystanse tylko na przod.. chyba nie ma wyjscia, lewarek w dlon i testuje pzdr
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
felgi od A3 17x7,5 opona 225/45 ET56 wszystkim chyba dobrze znane.. wzialem bo chcieli male pieniadze, liczylem sie z tym ze beda musialy byc dystanse, chociaz ktos na forum mial takie felgi i jezdzily bez dystansow.. no ale moze marka opony robi roznice albo mial/mialem cos zmieniane w zawieszeniu na nieoryginalne..
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
przod obciera minimalnie ale caly czas, nie tylko na zakretach
-
[ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
- [ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?
jak w temacie- [B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?
jak pali olej - polsyntetyk, jak nie pali - syntetyk, ale na wlasne ryzyko to juz mlody silnik nie jest- [B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
ja wlasnie kupilem boczne cleary i jestem bardzo niezadowolony sa 2x bardziej wystajace od starych i przez to w ogole mi sie nie podobaja.. jakos nie zwrocilem na to uwagi na zdjeciu z aukcji.. jak mi calkiem obrzydna to zmienie na inne- [ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
mila cena, z tego co wiem to lowteci sa chyba twardsze od weitecow ale moglo mi sie pomieszac- Nowa inwestycja 1,9TDI 110KM
bla bla bla.. obnizaj -20 lub -30mm bo A4 na 17" z ori zawiasem poprostu nie wyglada! 1BE to bardzo dobry wybor[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________a poza tym to autko cud miod malina- [B5 AFN] Korek zbiorniczka wyrównawczego sam się odkręca
nie bijcie, troche to glupie ale nie wiem co o tym myslec.. ilekroc sprawdzam stan oleju czy poziom plynu chlodzacego to zawsze korek od zbiorniczka z plynem jest niedokrecony.. i to nie malo bo jakies pol obrotu a czasami wiecej.. i tak sie zastanawiam czy to nie jest powod mojego nieznacznego ubywania plynu, ktory moze poprostu odparowywac. powiedzcie mi, czy to jest zjawisko normalne? jakis sposob na utrzymanie odpowiedniego cisnienia w ukladzie?- [ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
ludzie maja weiteci i chwala sobie (sam sie przymierzam, ale najpierw felunek). a jezeli trzeba doplacic 100zl do znanej sprawdzonej marki to mysle ze to dobra inwestycja.. zeby mi nikt nie zarzucil zbytniego oddania marce weitec - poprostu mysle ze za ta cene to dobry wybor bo do h&r czy koni trzeba jeszcze troche doplacic[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 12:42_________________________________________________ byly tansze ale euro podskoczylo- [ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
kiepsko szukales http://www.weitec.pl/pokaz_produkt.php?idprod=119 http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=82240- [B5 AFF] Ściąga w prawo
wezel, powodem moga byc tez opony wiec moze zaloz temat w dziale felgi i opony, co..?- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
problemy ze zdjeciem zderzaka i dopasowaniem lamp zeby nie wystawaly po bokach bo niektore uchwyty byly spawane, ale za to cena odpowiednia - 400zl za pare oryginalnych valeo razem z wtyczkami prosto z auta na czesci. Oprawki kierunkowskazow przelozylem ze starych lamp i pasuja IDEALNIE! A boczne kierunki juz zamowione i sa w drodze, podobnie jak zaroweczki do soczewek philipsy bluevision co do grilla to nie moge sie zdecydowac a wiec chyba zostanie ten co jest tylko zrobie delikatna polerke chromu.- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak zrobie to pokaze pzdr [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 21:51_________________________________________________obiecalem wiec jest jakosc kiepska bo robione telefonem- [ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
osobiscie nic nie slyszalem o tej firmie ale za taka kase to masz sprawdzone springi weitec- [ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
te paski to antena tylko w sedanach z tego co wiem i tylko 3 albo 5 z nich, nie jestem pewien!! reszta powinna normalnie dzialac i grzac! jak tak nie jest to masz cos zpierdzielone- [B5 AFF] Ściąga w prawo
a moze byl dzwon no ale krzywego auta to ja tobie nie zycze.. narazie wroc tam gdzie robiles zbieznosc i powiedz ze sciaga, powinni wyregulowac[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 22:25_________________________________________________a tak w ogole to pytanko do ukladu kierowniczego a nie do zawieszenia- [B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
to miala byc ironia ale nie kloce sie bo nie wiem a co do pokrowcow to powaznie.. albo je jakos lepiej naciagnij albo pozegnaj sie z nimi.. no ale to tylko moja opinia- [B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
dlaczego na minus? no chyba ze za te pokrowce to sie zgodze bo one niestety ale nie wygladaja tylko po to zeby miec o jedno żeberko mniej? ok, jak sie ktos zna to zauwazy roznice ale idac twoim tokiem myslenia to powinien tez wymienic lampy tylne, listwy, klamki cala konsole, kiere... a przy okazji i silnik na PD.. - [ALL B5] Jeśli 17" obciera z przodu od wewnątrz to czy z tyłu też będzie ?