Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

winczako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez winczako

  1. hmm... a teraz działa pasażer a nie działa kierowcy... Bezpiecznik caly. Gdzie idzie wiązka podgrzewania d*py? gdzies widzialem na schemacie jakąś kostkę z pinem/ drugim bezpiecznikiem? dla każdej ze stron...? gdzie to moze byc?
  2. 30 się da w mieście. Ale to nie jest reguła. Mi się udało uzyskać na FISie max 26l/100km w trasie (nie wiem ile wziął wtedy gazu), no ale to pedał traktowałem w systemie zerojedynkowym. Generalnie pali mi tak jak pisze Marek 45l na 250-280km.
  3. cieszymy się, oby Ci sluzyla. ps. mi sięu dało zejsc do max 9,7l/100km, jadac ok 100km/h, ale b. lekko. Jak juz chwile ochloniesz, to nie sądzę, żebyś schodził poniżej 13-15l - zakładam że masz jaja i nie kupiles takiej fury żeby uprawiać ecodriving.
  4. u mmnie podobnie. Bywa że weźmie 14l lpg przy za***iście lekkiej nodze, ale bywa ze i 25<. Generalnie mieszczę się średnio raczej w 40-45zł /100km, co przy przeliczeniu na PB98 (jaką powinno się lać ), daj bdb wynik na tę moc i radochę.
  5. Mam głupie pytanie... jak się wymienia żarówki w lewej tylnej lampie...? bo tak się tam przyglądałem i nie mam pojęcia...
  6. winczako odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    wtf?
  7. o jja jeeee*ie.... Po takim incydencie prawdopodobnie wylądowałbym w pasiakach.... na 30 lat.
  8. winczako odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    prześledz dokłądnie węże podciśnienia. Ten wydaje się powinien ochodzic kawalek od tej gruszki i isc z prawej strony silnika (zdejmij dolot do puchy filtyra powietrza). EDIT: przyjrzałem się i zadnego takiego wezyka u mnie w tym miejscu widocznego nie ma.
  9. winczako odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    Patrzę na ETKĘ i czy to nie jest wężyk podciśnienia który powinien isc do przodu w okolicę tej grusszki przed kolektorem ssącym?
  10. Słyszałem, że coś takiego jest... ale k**wa gdzie to jest u mnie? bo patrząc dalej w etkę, to wpina się to gdzieś w okolicy tłumika końcowego... u mnie tam puuuuusto .... :/ hugo wie czy mam to zaślepione czy gdzieś sterczy.... dokąd to prowadzi? i gdzie powinien być ten zbiornik podcisnienia?? w rzeczywistosci, bo w etce to widze...
  11. tej, ale zrób mi fotkę skąd one wychodzą... hehe, bo jedyne co widze z tego zdjęcia, to to że są dwa przewody na tle fioletowej rękawiczki ))))))
  12. nie no tych co piszesz
  13. ojcze, zrób fotę tych "rureczek" , bo sam jestem ciekaw...
  14. skąd ja to znam ))) mniodzio:decayed:
  15. winczako odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    postaram sie spojrzec popoludniu, jesli przestanie padac.
  16. kurde. ale 136k mil, to szybko ten silnik klęknął...
  17. ała. zawory to 40 zdaje się .
  18. jak to jak...? Lepiej. :polew:
  19. jo tam, pitolicie Dziś wcale się nie prosząc, złapałem się z 3 audziankami. No może "złapałem się" to złe sformułowanie, ale nacisnąłem, bo zewnętrznie budziły nadzieje... cabrio 3.0 pb - myslałem że w przy tym silniku różnica będzie mniejsza... okazała się kolosalna... poważnie. cabrio nie znam silnika - 2 rurki i znaczek eS4... więc nawet bieg w pierwszym momencie zredukowałem żeby być "hardcore fist fucking". Znów się grubo zawiodłem, chociaz nie mam pojecia co tam siedziało pod machą. sedan 2.5tdi 180KM - duża fela, pełen s-line, nisko leżał - piękny ). Miła pogawędka z właścicielem.
  20. fotele i fele jak u mnie ))) Wygląda super! Gratuluje!
  21. wskaznik poziomu gazu jest ani troche dokładny. Musisz mniej wiecej wiedziec ile przy danym sposobie jazdy przejzezdzasz na baku i wjezdzac na stacje w okolicy tej wartosci. U mnie to jest tylko 200-230km.
  22. kierunek prawidłowy, choć pewnie zatęsknisz za V8
  23. Będę do soboty rana w Jachrance. ktoś z okolicy? Spocik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.