Treść opublikowana przez winczako
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie co raz bardziej prawdopodobne ze na gokardach tez sie pojawie ;-)
-
Wspólne spotkanie kartingowe - A4 Klub & Passat Forum
1. jedrekx 2. bula87 3. Artur82 4. winczako z tym ze mi na ten moment nie rezerwowac miejsca w bolidzie, bo pewnie tylko na chwile i "raczej" nie na 14.... neistety sprawy ode mnie niezalezne, ale zrobie wszystko zeby sie pojawic. Jest szansa ok 50% ze zdaze na bolidy... ale to sobie kupie wtedy. i tyle.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
kurde... panowie pomocy. Bo mam dość już moich postojówek... Przepalają się co pare kilometrów. Jakie jest ich oznaczenie i co kupic zeby rozwiazac temat raz a dobrze.....??
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
od 2006 lub 2007 juz nie pamietam, został poprawiony material z ktorych wykonane byly slizgi i przestaly pekac. Lancuch sie nie wyciaga (przynajmniej wg szpeców z audizine/rs246. Olej ma znaczenie, ale nie dla grzechotania (tzn trochę tez ma w przypadku niesprawnych tych zaworków co waskivw pisze - im gęstszy tym na chwile poprawia sprawę). Ma natomiast dla zachowania się silnika w skrajnych warunkach temperaturowych - i chodzi mi tu jej wysokie wartości. Odkąd jezdzę na 10w60 LM, a teraz motul 300v 5w40 silnik w skrajnie wysokich temperaturach lepiej chodzi, lepiej się wkręca na obroty, po przypałowaniu w gorący dzień, kultura pracy się absolutnie nie zmienia i mam takie subiektywne wrazenie, ze "lżej mu i jest bardziej zadowolony". ;-). Najważniejsze w tym gównie to dobrze ustawic rozrząd.... samo narzędzie do tego które się używa jeden raz, to koszt prawie 800zeta.... Można sobie poradzić inaczej... ale to zawsze zwiększa ryzyko drobnego błedu.... Chociaz jak juz miales to wszystko na wierzchu i slizgi bylyl uszkodzone, to ja bym chyba juz wymienil z napinaczami....
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ten rysunek to nie nasz silnik... Zawór PCV raczej nie będzie mial z tym nic wspólnego.- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
nie wiem gdzie to czytales, ale to bzdura. Przy dobrze ustawionym komputerze pokladowym, eska pali odrobinę poniżej 1l na każde 10km prędkości w spalaniu chwilowym. W trasie przy normalnej jezdzie, jak kazdy inny da się zejść poniżej 10l/100, gazu dolicz 20-30%. Jak cisnę to w ok 20-22 lpg sie mieszcze. No chyba że oram , ale to wtedy nie na lpg ;-)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to mamy w Toruniu RS4 B7. Mam nadzieje ze sie tu pochwali! ;-). Bedzie z kim sie gonić ;-)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak jak pisałem, dla mnie Bydgoszcz w najbliższych miesiącach absolutnie odpada. Kartingi na motoarenie to swietna sprawa, zupelnie inne wrazenia niz te w bydg - powaznie, nie to zebym byl stronniczy ;D. wlasnie odpadl mi termin 14 i 15 marca. Tomek, szkoda ze nie kupiles quattro .- Wypad na weekend do ..... miejca jakie polecacie
Hotel bulwar jest w samym centrum, filmar jest nieco dalej, co nie znaczy daleko. W filmarze jest bdb żarcie, w bulwarze nie jadłem, ale opinie slyszalem rózne - zorganizowane imprezy kiedy jest wiele osób to tez jest dobre, natomiast na co dzień różnie bywa. Z bulwaru jest piekny widok na starówke/ wisłę lokalizacja wiele lepsza. Bulwar ma strefę SPA, z tym,że bez basenu. Filmar chyba nie ma niczego w tym klimacie. Tyle ode mnie. pozdr- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja napiszę tak: jestem bardzo chętny na spot, ale z racji świeżo narodzonej córy, nie wchodzi w grę wycieczka do bydgoszczy, bo to strata dla mnie 1,5-2h na dojazd i powrót, a z czasem i tak u mnie cienko (inaczej mówiąc, kobita by mnie zajumała ;d). Mogę się spotkac w toruniu 16, 23, 29 lub 30 w porze dowolnej ale z wyprzedzeniem zaplanowanej. Jakby był ktoś chętny.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spojrz w temat mój ;-).- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pitole, zakladam letnie!- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
robione kalkulatorem (komorka) z reki. Wiec bez jakichs czasow dlugich. Naprawde dobrze widac ;-)- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Lampy od Gwertego zamontowane . Pikna soczewka B8 robi robotę . Snop światła o wiele szerszy niż B6 ;-). Dzięki! ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 17:34 ---------- No dobra, trochę czasu minęło, to opisze co tam się narobiło. Na początku zimy jakiś koleś wymusił mi pierwszeństwo po przeróbkach na "nowym" moście. Jechałem b. wolno, z żoną w ciąży, wymusił najpierw jeden, to zacząłem trąbić, mrugać "fleszami" bixów, zwolniłem i odwróciłem głowę w stronę wymuszającego machając palcem i puszczając w jego stronę jakąś tam wiązankę.... i w tym momencie kolejny wjechał mi prosto przed samochód. Nie wpadłbym na to, żeby wjechać nawet mając pierwszeństwo pod samochód który mruga długimi i namiętnie trąbi....no ale co tam:/. Uderzenie było bardzo słabiutkie, droga hamowania może z 1 metr (więc uciec to nie było jak). Na piertwszy rzut oka podrapany zderzak, zdarta tablica rejestracyjna, pękniety chrom dolnego grilla. Czyli generalnie NIC. Potem okazało się, że mocowanie dolne lampy, jakieś plastyki drobne itp. Człowieka krew zalewa w takich momentach... skaczesz, dbasz i pielęgnujesz jak dzieciaka, a tu ci jeden z drugim nie spojrzy na znak i d*pa... Wewnątrz wszystko zostało naprawione, został do zrobienia zderzak z zewn. Ale to po zimie. z miejsca zdarzenia. Zaplątało mi się foto z kreatora.. Podmieniłem swoje bixy na Gwertego bixy z soczewką B8, więc cacy teraz widać (światła mijania): EDIT: pierwszy raz wrzucalem foty tym serwisem i juz widze po tych 3 ostatnich, ze trzeba zmniejszac pierwotnie rozdzielczosc, bo serwis nie robi downsizingu do rozmiaru ekranu jak robił imageshack.... który sobie zaczął życzyć kase ;/.- Wady i zalety 4.2 V8 BBK
"będie Pan zadowolony" :-)- Wady i zalety 4.2 V8 BBK
moj tez tak ma i wszystkie esy którymi miałem przyjemnosc jechać. To juz wiekowe wozy z dużą mocą, które lekkiego żywota nie miały i pewnie sztywność niektorych elementów jest nieco nadwyrężona.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
czizes krajst.... naprawdę strach się bać.... a jak jeszcz będzie LC, to trzeba się pilnować żeby wstecznego wytrysku nie dostać . Gratuluje jednym słowem!- [B6 AWX] Work in progress...
łojacie panie...- [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
przerabiałem jeden przegub wewn ;-). A co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to mam to samo ;-).- [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
za 350zl są dobre zamienniki . dobrze poszperaj ;-). Temat przerabiałem- Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Raczej więcej, bo w środku pewnie burdel będzie... Ale za to jak wszystko zrobisz, to będziesz miał nowy silnik ;-).- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no (tak jak my wszyscy), czyli silnik, skrzynie biegów, sprzęgło i takie mniejsze rzeczy jak zawieszenie, itp. sorry nie mogłem sobie odpuścić ) kuna o czym wy gadacie... peżot? naprawdę? Każdy NOWY samochód będzie się jakoś prezentował, chociaż żaden francuz nie ma jakości niemieckiego NOWEGO odpowiednika. ;-). I rozpadać się będzie z biegiem czasu dużo szybciej niż niemiec. ;-).- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ciekawy jestem osiągów tego giganta... 0-100 --> trójka z przodu, ale co za przecinkiem? 0-200??? ;-). Projekt i samochód miażdży i odparowuje suty! A ja się ekscytowałem moją pierdziawką...- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
... a ile yepania przy tym... - [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)