Treść opublikowana przez winczako
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie no z s8d3 to nie byloby jazdy... s6c6, evo jesli seryjne, gti, moze cls amg jeśli 55 a nie 63, bo tam nie jest idealnie przyczepny asfalt, wiec quattro ma niewielką przewagę na starcie - moznaby powalczyć - wszystko zależy od ich kondycji ;-). Mam nadzieje ze bedzie okazja . A powiedzcie mi, jak teraz wygląda sprawa smerfów? szybko wpadają? bo na szzzarpiie dawno nie bylem....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no żesz fak. A ja się zebrałem do domu..... byłaby zabawa.... żałuję...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Panowie za spotkanko, miło było się zobaczyć. Szkoda ze na sharpa nie moglem juz jechac... coś się dalej działo ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja mogę nie dać rady na 20... moze 20.30?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek- dam znac smsem- ale na 21 mozesz sie szykowac do torunia- zobaczymy tylko gdzie, bo może być różnie z pogodą. Dobrze by było gdzieś na powietrzu - piotr i pawel wstępnie, tak jak Przemek napisał. pozdr
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ja w teorii mogę podskoczyć. Tylko gdzie? g. 21?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no to czekamy na efekty - powodzenia!!! Bedzie wyrywał cycki aż do żeber!
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wór
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to jest nas 2. Ktoś jeszcze reflektuje?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w ten weekend jest zlot bmw w toruniu, wiec pewnie sporo oszołomów będzie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ktoś coś w piątek najbliżsszy w toronto?? może w końcu wspólnie?? czy jak zwykle sam się poganiam po dzielni?
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Sedan quattro LZ5L Metalic ! [BDG]
że tak powiem, może Ty zasiejesz iskierkę ognia w naszym regionie.... witamy ;-). Oby do zobaczenia! ;-)
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witamy .
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ja je**e. co to za model kamerki? bo tez sie przymierzam. No i czy rozwiazales ostatnią sprawę?
-
nierówna praca a klapy powietrza
Problem jest nie w samych klapach, a w elektromagnetycznym zaworku w kolektorze oraz w gruszce podciśnienia przed kolekotrem z przodu. Nie słyszałem, żeby ktoś w europ[ie to robił.... w stanach owszem.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja tam bylem zadowolony.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Gdansk ul. uczniowska 36 ---> nazwy nie pamietam do konca - Allmotor chyba. pruszcz gdanski AZET serwis ul. nowowiejskiego 22B oba polecam, godnie zrobiły mi furę w podobnej pilnej sytuacji
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Bieniek, WIELKIE dzięki za pomoc. Open circut na cyl. nr 1. Już nie będę się rozpisywał dlaczego, ale zarówno problem wspomagania, jak i tej cewki, jaki i przepalonego żarnika z tej strony wywołany jest pracą panów od klimatyzacji. Pytanie: czy w ten sposób mogę jechać do torunia ( ok 240km), czy powinienem jak najmniej jezdzic i sprawę załatwić tutaj? EDIT: Zrobione na miejscu. A dziś jeszcze odbieram ostatni element z ASO - wąż ssący. Jeszcze raz wielki dzięki Bieniek za kontakt do chłopaków. Miło było się wczoraj spotkać i nawet chwilę w tym upale poganiać ;-). EDIT: Jednak 320KM i 500Nm w 2,7 czuć niemiłosiernie siedząc wewnątrz ;-). Esa nieco silniejsza szczególnie w końcowych wartościach obrotów, na każdym biegu pomimo niesprzyjających jej warunków temperaturowych (27 stopni wieczorem, po upalnym dniu). 2,7 biT waga 17xxkg (nie pamiętam xx30?, eSa nie ważona jako egzemplarz, wpis w dowodzie 1870kg (plus instalacja lpg)). Mysle, ze jak Tomek odpręży wydech i spotkamy się w miesiącach wiosenno-jesiennych, to dalej niewiele się zmieni ;-). Latem mogę mówić o dużym farcie, że się tak udało granicznie w warunki trafić ;-). Oboje jesteśmy zadowoleni, a to najważniejsze . Dzięki i do zobaczenia ;-) ;-)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
łoszalałeś? przeca auto nie jedzie w tych temp ;/ A ja mimo to dałem sie namowic na ganianie z 2,7biT po sofcie ;-)
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzięki za zeszłotygodniowe spotkanie. kilka obiecanych zdjec ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja moge nie wczesniej niz ok 20.00 - podjade, zobaczymy czy jeszcze bedziecie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matarnia tam gdzie Ikea?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Piękna sztuka ;-). Wczoraj miałem okazję widzieć i jechać jako pasażer. Heble i kierownica miażdżą cyce. Odpycha się pięknie, równiutko w całym zakresie rpm i przy tym ta niepokojąca cisza (jak dla mnie) podczas butowania hehe. Myślę, że osiągami będzie bardzo podobnie do mojego, chociaż po dzisiejszej przejazdzce swoim autem, mam wrażenie, że esa jest nieco silniejsza w górnym paśmie obrotów - jak ogarnę temat cewki, to koniecznie trzeba się poganiać w jakiś chłodniejszy wieczór ;-). Jeszcze raz DZIĘKI!
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
nie mam przy sobie... sprawdzić błędy, to sobie sprawdziłem ELMem ale to gówno i poza starym błędem EVAP (jest od 2 lat - pada zawór odpowietrzania baku... no ale to raczej nie to) i jakichś grubych spraw, to nadaje się to do du*y. Dev a gdyby świeca zaczęła się odkręcać ( czy to wogóle możliwe), to nie mogło by to tak wyglądać?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
w dniu dzisiejszym sądzę (5h w podróży), że jest to najlepiej wydane półtora tysia w moim życiu ;-). Pozostałe stówki też czuć, chociaż one już tak nie bawią duszy:grin: no i już za długo było dobrze... w sumie z 8 dni bym naliczył $%^&*() EDIT Proszę o pomoc, bo jestem na wyjezdzie wakacyjnym i jakos chetnie bym temat sam rozwiazal ,tym bardziej ze zabralem krzyneczkę z narzędziami znając eSę ;-) Wczoraj po poludniu wypiął się przewód od wspomagania, w związku z czym padło natychmiast - dziś sprawa została w 15min naprawiona, układ odpowietrzony - działa cacy. Ale nie tego tyczy problem. Wczoraj samochód jechał/przyspieszał normalnie. Dziś od wyjazdu ze sprawnym wspomaganiem - silnik podczas gazu wciśniętego "w dechę" na jedynce i dwójce do 4500rpm szarpie... na jedynce za każdym butem, na dwójce nie za każdym razem, ale mam wrażenie, że wraz z każdym przejechanym kilometrem sprawa się nasila. Po pierwszych 5km zajrzałem pod maskę i ZNÓW zobaczyłem wypięty przewód łączący przepustnicę z przepływką - byłem pewien, że to jest przyczyną.... niestety nie, po prawidłowym zamontowaniu nic się nei zmienilo. Na biegu jałowym silnik chodzi równo, spokojnie przyspieszająć, silnik chodzi równo, na wyższych biegach nawet wdepnięcie gazu w podłogę nie powoduje powyższych objawów. Dodam że płyn wysrał po lewej stronie gdzieś na dole - czy to mogło coś uszkodzić (i co?)... bo w to jakoś mi się wierzyć nie chce. Dodam, że ze niedawno wymieniałem (po raz PIERWSZY sam) świece i baardzo staram się nie dokręcić ich za bardzo, żeby nie urwać gwintu.. Czy takie objawy może dawać nieco odkręcona któraś świeca? Dodam, że żadnego Checka itp nie ma... Samo "szarpanie" ma charakter niepłynnego - jakby sinusoidalnego rozwijania mocy. Nie ma stricte szarpnięć. To samo na PB oraz LPG (na PB bardziej wyraźne) Co się mogło zj***ć? dzięki!