Treść opublikowana przez winczako
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
żonie już na tyle ufam, że po pijaku czasem daje się przewieźć i muszę przyznać, że wie do czego służy pedał po prawej
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
hehe przyzwyczai się , moja już nawet czasem potrafi bluźnić "coś słabo idzie" jak jej dam poprowadzić gdym nie w stanie
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Gratuluje, witamy w tym szczegolnym gronie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
link jakby kto jednak nieznaju
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To co? Może inaczej niż zwykle - np w polowie drogi miedzy toronto a bydg? karczma pod gołębiem? tam jest parking i inna sceneria niż łuczniczka i plaza:) 16? Tu: Mapy Google
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem miedzy dyzurami i jakby sie udalo cos okolo 16 to bym się mógł pojawic ))) To jak?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
tej wiosny zadnych dla mnie fajnych nie znalazlem. Kolejna przymiarka na przelomie kolejnej zimy/wiosny. Na ten moment negocjuje z jhm.... ale slabo mi idzie. ---------- Post dopisany 13-08-2012 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 09:39 ---------- Maly update, filmik lepszej jakosci.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a jakie sciganki w ten pt byly? czy wakacyjna przerwa?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
beny to niemożliwe . Ale zaskoczony jestem bo staralem sie jechac w miare spokojnie, co nie zmienilo faktu ze nie trafil sie śmiałek, który by mnie wyprzedzil przez 250km Komputer pokazal natomiast ze PB wziąłby 9,9 Co tez byloby slusznym wynikiem
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
zwierzakfm, rozmawialismy i przeciez to jest oczywiste co piszesz. Ja tylko zaznaczam ze w (prznajmniej moim) S4 B6 ubytek jest nieporównywalnie większy niż w innnych samochodach (inaczej: niż powinien być). Wynika to w duzej mierze z "źle" zaprojektowanej komory silnika (lub inaczej: jest po prostu za mała) i niestety nikt nie potrafi na to znalezc idealnego lekarstwa, chociaz wiele firm stara się coś wydumać (tak jak Ci pisalem m.in. JHM ma jakąś tam termoizolacyjną uszczelką, od 2 lat pracują nad cold air intake. Takich firm jest kilka). Co do norm to tez juz pisalismy, ze silniki sa najczesciej hamowane poza samochodami jeszcze, a moc wyliczana jest matematycznie. Nie bierze sie pod uwage warunkow termicznych jakie ma potem silnik zamontowany.... a eSy mają kiepskie. Hamując caly samochód u kazdego "pana Stasia" stosuje się normy usrednione dla wszystkich samochoodow biorące pod uwagę warunki atmosferyczne w pomieszczeniu hamowanym. W przypadku eSy powinno się brac po uwagę temperaturę dolotu i/lub kolektora ssącego, bo tam temperatury na postoju są idiotyczne i zaden wiatraczek tego nie zmieni. Z tym ze w takim wypadku powinno sie tez brac pod uwage temp pow dolotowego innych samochodow. Tak naprawde dopiero taki wynik moglby byc przeliczany na wg DIN itp. No ale to bylby za duzy problem dla hamowni, wiec bierze sie pod uwage temp i inne czynniki ktore panują akurat w pomieszczeniu hamowni. Nie zmiania to faktu, ze silnik w mojej buni uwazam za genialny. W koncu takie temperatury w pl są przez 2 m-ce. Potem samochod wraca do swoich sił. Zostałem zapytany jak sie sprawuje moje s4, jakie mam spostrzezenia, to napisalem o tych najswiezszych (wczesniej w takich temperaturach eSą nie jezdzilem). To tyle. ---------- Post dopisany 11-08-2012 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 09:51 ---------- okazuje się, że bestyjka potrafi zaskoczyć po dytrybutorem - 37zł/100km z baku ))))
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a gdzie byliscie ze tak zachwalacie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niesteety dyzur daleeeeeeeko... :/
-
[B6 BBK] Moje S4
hehe szkoda ze Radom tak daleeeeeeeeeko . Chociaz dopoki nie zrobie sprzegla to i tak o kant d*py by wyszło Michał, kochamy te swoje eSy nie? ) Wlasnie ide posiedziec troche w mojej bo juz mi teskno...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to GRATULUJEMY!!!! Teraz to pewnie lezysz juz zalany pod jakimś mostem... nic tylko pozazdroscic ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędrek, i jak? gratulowac?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
panowie, jezdzilem juz paroma mocniejszymi samochodami i zaden z nich nie mial tak olbrzymiegoo spadku. Najmniejsze spadki mialy R6 i v6 tdi. Moze akurat moj 4.2 jest tak wyjatkowo wrazliwy, nie wiem. Moze jest "zepsuty". Juz sie nad tym zastanawialem, ale nie moge znalezc przyczyny... Skadś wynika fama, ze S4 4.2 nie trzymaja mocy... moze problem jest wlasnie w warunkach pomiaru? Nie ma co ironizowac. W kazdym razie temperatury +++20 sa dla niego nie do dragów, bo łatwo go upokorzyć . Niestety. Kusi mnie zeby pojechac na hamownie rozgrzanym samochodem teraz latem, i za pare miesiecy jak bedzie chlodno, tylko jakos żal kasy na coś co i tak czuje pod nogą.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
naprawy? nic. No może była na warsztacie, ale tylko po to zeby jej płyny, filtry i świeczki wymienic . Odżyła zdecydowanie, chociaz w tych temperaturach to jest jakies nieporozumienie.... 80-90KM mniej jak na moje oko. Cos w granicach 6,2-6,4 do setki przy temp w okolicach >30. A jak rozgrzana postoi parenascie minut to przez pierwsze 5km moze miec jeszcze wiekszy spadek mocy. Jak sie spokojnie pojedzie te 5km z v=100km/h to sie na tyle schładza ze pewnie osiąga te swoje 300 kuniów. A wieczorami w temp sporo <<<20 robi się inny samochód i banan na usta powraca wraz z kazdą dziesiętną poniżej 6 sek i kazdym stopniem C w dół . Spadki mocy w doładowanych samochodach ( czy to Pb czy TDI), to pikus przy tym jak to 4.2 reaguje na temp zewn... Jedyny malenki minusik dla tego samochodu.... Przypomne tylko, ze na razie udalo sie 5,5s zrobic, mimo slizgajacego sie sprzegla..., a z rolki to z S5 równo szlismy. .... No tak, sprzeglo.... to jest temat do zrobienia natychmiast po wakacjach, dluzej tego nie moge odkladac, bo sie zemsci. Dwumas tez juz czuc - ale z pełną swiadomością tej "wady" eSe kupowalem LPG sprawuje się tez bez zastrzezen (jakby kto pytal) pozdrówki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem jak najbardziej za spotem w toruniu, ale nie w przyszly weekend.... mam 80h pracy od piatku do poniedzialku. W koncu esa za free nie jezdzi i trza robić ;P Potem do 29.07 jestem na urlopie, ale w sierpniu moge postarac sie cos zorganizowac, np. z gokardami (mamy swietny, dlugi nowu tor obok areny), a potem np. grill na barbarce, albo u mnie na działce w dzikowie : https://maps.google.pl/maps?q=52.934595,18.769451&ll=52.940414,18.774433&spn=0.034553,0.104628&num=1&t=m&z=14 może z noclegiem np? trzeba nad tym pomyslec.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak jak pisalem na pw. bedziemy niedlugo sprzedawac passata mojej żony B5 FL 1.9 AVF po programie u rogala. Samochod tez pokazywany na forum passata jakby co, wiec fotki i jego "forumową" historię mozesz przejrzeć (moj nick tam jest taki sam). Poza tym moja mama sprzedaje wlasnie audi a4 b6 2002r 2.5tdi 180KM quattro w cenie mniej wiecej jaka podajesz. Samochod bardzo zadbany, bo staralem sie w miare mozliwosci pilnowac jej jak sie ewentualnie cos dzialo. Jezdzila nim ze 3-4 lata (niepamietam dokladnie).
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki i wzajem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki. Chociaz dziś sie nie kwapiłem na zmiany obiektywów, za leniwy jestem po wczorajszym meczu . Robiełem uniwersalką sigma 18-200mm z polarem. Poza tym mam rybie oczko, 50mm stałkę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
foty są ps. ale portugalia zajebiaszczo gra !!! ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- ps2. navi zaprowadzila mnie pod dom. Po zakodowaniu an Bose, sprzet znow zaczal za***iście grac Artur, jeszcze raz DZIĘKI!!
-
Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich
Oka, kilka fotek ze spocika. Dzis sie nie wysilałem jakoś specjalnie, ani strzelając je, ani obrabiając. Dzięki jeszcze raz za spota BTW, jakoś więcej nas niż aczwórek Nasza piękniejsza część Uploaded with ImageShack.us
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek.... mój tą końcówkę to przejeżdża na baku. Kilka fotek zara będzie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. ArturB6 2. Bula 3. Jędrek 4. winczako (jesli bede mogl juz prowadzic.... ) 5.... ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- bede. Artur, a zabralbys tez te wyjmaki do navi? dzieks do zo