Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. To dobrze wróży na Bukowine dojedziesz do końca wieczora [emoji5]
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No u mnie też coś ostatnio się szybciej budzi
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Padre spać nie możesz [emoji5]
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Widzę właśnie ale mówisz o gazie?
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Szału nie ma padre [emoji5]
  6. Kurde aż muszę poszukać jakiegoś zdjecia bo się przypiepszyles
  7. Chyba nie dam rady w sobotę rano na Niemcy lecę i chyba jeszcze będę musiał ogarnąć auto A co potrzebujesz?
  8. Bo po cholere większa rurka jak tam jest silnik z piz*zika
  9. Siemanko Dzięki wszystkim za życzenia [emoji5]
  10. Niemcy zbudowane [emoji5]
  11. Hehe no kasy poszło sporo ale co mi tam myślę że pożyjemy jeszcze trochę co by się tym nacieszyć
  12. Finansowo napewno tylko dorwij dobrze prowadzone auto nie kombinowane
  13. Jako bym miał tam wsadzić 18 to bym nie ruszył hehe
  14. Nowe nigdy dobrze nie wyjdzie bo po 3 latach stracisz połowę wartości, ale mi to nie przeszkadza bo chce nim jeździć jak tylko długo się da
  15. Jako drugie auto dla Kaski Zawartość dodana 0 minutes later A co do felg to i tak kupię hehe
  16. Bo jestem zwolennikiem kupna jak najnowszego wozidla i jeździć nim aż zacznie się mega dupcyc wtedy następne, audika kupiłem 3 letnieniego bo na nowsze kasy nie było i jeżdżę do dzisiaj i narazie nie zamierzam sprzedawać od i taka to historia [emoji5]
  17. Do 2 tyg mam go mieć a kolor taki jak wstawiłem
  18. To idzie dokupić w toyocie albo poprostu pomalować z dekoracje też może coś pokombinuje folia jakąś [emoji5] Zawartość dodana 1 minute later Kaśka chce coś ciemnego [emoji12] Zawartość dodana 2 minutes later Mam nowki opony 15 to co mam kombinować a i na zimę też kupiłem więc zostaje ino na lato felgi pohytać Zawartość dodana 3 minutes later
  19. No właśnie chcę ten pasek bo mam wizję co by kiedyś podokladac czerwone wstawki Ino bez czerwonego dachu
  20. Ide za podpowiedzia naszego państwa i postawiłem na nowe a teraz jeszcze trzeba pohytać 500+ heh http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6398114712 Co myślicie o takich felgach ale konkrety bo znacie mnie nie jestem z natury rezaczem
  21. Umysł ścisły, pamięta wszystko i długo, także pamiętaj sobie następnym razem [emoji5]
  22. Ja nie dzisiaj mam podpisanie umowy u Mirona potem urodziny mamy więc odpadam
  23. A co do prędkości to wczoraj na lajcie w testowej jeździe do 110 doszlem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.