Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko albo i pewnie tyle albo az tyle :kox:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie w katowicach [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 18:48_________________________________________________ Stanley co to za gleba sie pojawila no no
  3. siemacie widze ze wszyscy na grilospocie siedza a ja tu musze siedziec i w dodatku dlugi weekend sie zaczął och jak ja sie dalem nabrac no ale trudno odbijemy sobie ;( Arek wszystkiego najlepszego zycze
  4. ino sie stracilem i sie nocleg stracil ze mna
  5. sam się prosiłeś o skwitowanie Ciebie:byłeś kiedyś na d*pach z nami? sam sobie odpowiedz i zastanów się kto tu jest gejem :polew: :polew: dobrze ze sie z wami pare razy pokazalem to mam spokoj :gwizdanie:
  6. :polew: :gwizdanie: mój przynajmniej jeździ :evil: :evil: :evil: :evil: :polew: :polew: :polew: ;( ide na ełu to ja też - za tobą w ogień :pociesz: Geje kolego to jest przyjazn sam jestes GEJ[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 19:50_________________________________________________ :polew:
  7. o bogu , już Tobą zawładnęła giń przepadnij , bo nas pozarażasz :polew: no wiesz w piątek powiem, to co zawsze, że mam zajęcia :gwizdanie: a we wtorek ... :disgust: powiedz jej prawde i nie ciulej od samego poczatku musi wiedziec ze te dwa dni musi sie bez ciebie obejsc albo z toba pojechac zmiana tematu :gwizdanie: poza tym ona lubi toyoty i ja sprzedaję audi - bo to niemiecki grzmot prius III :sick3:
  8. o bogu , już Tobą zawładnęła giń przepadnij , bo nas pozarażasz :polew: no wiesz w piątek powiem, to co zawsze, że mam zajęcia :gwizdanie: a we wtorek ... :disgust: powiedz jej prawde i nie ciulej od samego poczatku musi wiedziec ze te dwa dni musi sie bez ciebie obejsc albo z toba pojechac zmiana tematu :gwizdanie: poza tym ona lubi toyoty i ja sprzedaję audi - bo to niemiecki grzmot :gwizdanie:
  9. o bogu , już Tobą zawładnęła giń przepadnij , bo nas pozarażasz :polew: no wiesz w piątek powiem, to co zawsze, że mam zajęcia :gwizdanie: a we wtorek ... :disgust: powiedz jej prawde i nie ciulej od samego poczatku musi wiedziec ze te dwa dni musi sie bez ciebie obejsc albo z toba pojechac [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 19:33_________________________________________________ chętnie :kox: :gwizdanie:
  10. o bogu , już Tobą zawładnęła giń przepadnij , bo nas pozarażasz :polew: :polew:
  11. dajcie spokoj niech zabiera mnie nie bedzie wiec luz
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bierz pierwszy duzo lepszy jest :polew:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak coś to mój mało pali przyjadę po Ciebie dzieki :notworthy: moze i malo pali ale powoli jedzie wiec mozesz juz wyjezdzac to do konca maja zdarzysz :gwizdanie: :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak najbardziej [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? no to serio ma klopoty finansowe siemacie siema co na wyspach? nudze sie jak zawsze :gwizdanie: jezdze na pare godzin do roboty wiec nic sie nie zmienilo oprocz kasy czyli gorzej zarabiasz? no niestety nie wiem czy dam rade zarobic na podroz do domu
  15. no to jest menda jedna... :disgust: ku***a... że się tak wyrażę... co za kapuś nie biorę jej na imprezy nie unos sie tak ona pokazywala mi ja w innym kontekscie ale powiem ci ze jest fajna
  16. Diman w piątek jest spiż - wpadasz ? :naughty: nawet mi nie mow tylko smaka robisz ;( ale sobie odbije w sobote kumpel z dziewczyna z Manchesteru wpada na flaszeczke chyba nie jedna wiec nudy nie bedzie ja muszę korzystać bo się chyba ze niedługo wolność skończy a co otwierasz nie... pewna blondi pojawiła się na horyzoncie... praca mnie nie zatrzyma - dziś na 8:00 byłem pomoc kumplowi na robocie i dałem rady... :kox: ta co pokazywala Ania na NK
  17. Diman w piątek jest spiż - wpadasz ? :naughty: nawet mi nie mow tylko smaka robisz ;( ale sobie odbije w sobote kumpel z dziewczyna z Manchesteru wpada na flaszeczke chyba nie jedna wiec nudy nie bedzie ja muszę korzystać bo się chyba ze niedługo wolność skończy a co otwierasz
  18. Diman w piątek jest spiż - wpadasz ? :naughty: nawet mi nie mow tylko smaka robisz ;( ale sobie odbije w sobote kumpel z dziewczyna z Manchesteru wpada na flaszeczke chyba nie jedna wiec nudy nie bedzie
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak najbardziej [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? no to serio ma klopoty finansowe siemacie siema co na wyspach? nudze sie jak zawsze :gwizdanie: jezdze na pare godzin do roboty wiec nic sie nie zmienilo oprocz kasy
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak najbardziej [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? no to serio ma klopoty finansowe siemacie
  21. siemacie pany widze ze czekolada sie udala
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan ma sile przekonania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.