Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Gówno Gównem może nie zejść :polew: tez mi sie tak wydaje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co
-
Spoty Katowice i okolice
Cze dman! Co tam u angoli? Wdupiasz cały czas beansy? nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie: TO do roboty się weź! no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie: wsiadaj w furę i przyjeżdzaj dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl siema Diman obrót na stacji mi spadł Pewnie Ci nie zapłacił... :gwizdanie: robota to glupota :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no przynajmniej jedna rzetelna wypowiedz dzieki mech15 :notworthy: siemano Dimek benzyna ekstrakcyjna też będzie OK bo to jest środek nie agresywny jeśli chodzi o lakier ale jeżeli jest to zwykły olej to spróbuj jakimś płynem do szyb albo płynem do mycia garów on świetnie rozpuszcza różne tłuszcze no wlasnie probowalem plynem do szyb i nie schodzilo
-
Spoty Katowice i okolice
no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie: wsiadaj w furę i przyjeżdzaj dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl siema Diman obrót na stacji mi spadł u to nie dobrze nie bedzie dodatkowej kasiury
-
Spoty Katowice i okolice
no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie: wsiadaj w furę i przyjeżdzaj dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl
-
Spoty Katowice i okolice
Cze dman! Co tam u angoli? Wdupiasz cały czas beansy? nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a mnie nie bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no przynajmniej jedna rzetelna wypowiedz dzieki mech15 :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i nic sie z tej twojej wypowiedzi nie dowiedzialem co kurde posty nabijasz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany jak mam zmyc z calego przodu w sumie olej bo mam pelno plamek z oleju na autobanie chyba sie komus wylewalo myslalem nad benzyna ekstrakcyjna dobrze kombinuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie nie mozna sie dawac wykorzystywac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek zycze ci poznania duzo fajnych dupeczek i tej jednej najwazniejszej
-
Spoty Katowice i okolice
nie watpie jezdzilem nim to wiem :gwizdanie: nie nim tylko nią :polew: a sorry
-
Spoty Katowice i okolice
nie watpie jezdzilem nim to wiem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe i co leżą sobie nie? hehe i pewnie poleżą... :gwizdanie: kto wie może same się założą ja czekam aż mi się klima naprawi hehe predzej auto zmienisz jak ma sie samo naprawic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będziesz miał czas to byś się rozejrzał ale zmiana autka to dopiero coś na końcu/początku roku jeśli wszystko dobrze by szło szukaj na www.ebay.co.uk jak cos znajdziesz co cie zaciekawi to daj znac sie tam pojedzie i obada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmienił bym na coś mocniejszego z większym potencjałem :gwizdanie: ale to zależy jak z kasą będę stał roweru szukasz? tak kolarzówki [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 18:07_________________________________________________ Diman :gwizdanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11530449 kedzior jak mowisz powaznie to moge sie zorietowac w sytuacji kumpel tu handluje autami moze cos spatrzyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Dimek co tam ziom u ciebie? pomalu sie zblizam do wyjazdu jeszcze tylko miesiac i tydzien hehe no to już z górki znalazłeś mi furacza?? :gwizdanie: jeszcze nie ale co tu jest tych szpetnych b7 to sie w pale nie miesci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Dimek co tam ziom u ciebie? pomalu sie zblizam do wyjazdu jeszcze tylko miesiac i tydzien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie sosnowiec, rzeszow end all :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam cos zjesc jakos apetyt wraca :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
robota nie ale te procenty sa masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello mr.diman how are you ? :polew: ok dobrze dziękuje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie i juz wyspany