Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no jak tylko wrócę to zaraz regulujemy i moje wozidło Siemano
  2. "no i po grillu kielbaska i szaszlyki wymiataja a i nieomieszkalem na impreze do "the white house" sie dokulalac :gwizdanie: ale powiem szczerze ze ten nasz spiż to jest lokal z prawdziwego zdzarzenia tu nie ma ani fajnych dziewczyn ani dobrej zabawy
  3. no to ja nie moge byc po tylach i dzisiaj grilek padnie i duzo alko cza sie porzadnie z kolegami przywitac :gwizdanie: jak bym sie nie wital jutro to znaczxy ze sie zapilem
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmm nom może i by wystarczyła ta kamerka co patrox robił filmik z BT też nieduża a jakość super ołkej menn[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:20_________________________________________________mam dziś twórczy dzień 1:37 blondi kosmos w sumie dużo zaje*istych Kompilacje Panienek stary filmik jest :kox: masakra :slina:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    juz nie przesadzajcie z tym angielskim bo sie czuje jak bym w angli siedzial :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema pany i pani :gwizdanie:
  7. no RS daje radę - nieźle kasy ktoś wpakował - Majki z autem w max godzinke się uporasz .................a Dorota jutro nie chce jechać - więc jeżeli ja będę miał możliwość jechania to i tak sam będę leciał NO Ewa jedzie z mała i jakies 3 koleżanki tazke nudzic sie nie bedzie :gwizdanie: A Ty mysl zeby jechac nie że nie chcę - tylko mogę mieć coś ważnego do zrobienia jutro - od 10-12 :notworthy: spoko super ze sie da zrobic jestem za, wkoncu domknę ta maske :gwizdanie:
  8. siemacie panowie w sobotni i co najlepsze wolny dzien :gwizdanie: widze ze spocik sie udal lampy na zdjeciu wygladaja spoko ale jakos wrazenia nie robia ale czytam ze na żywca jest koks wiec wieże, ze tak jest ale dokladka z cupry jest :kox:
  9. no ja tez spadam spac trzymta sie
  10. siemacie nareszcie weekend
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A gdzieś Ty teraz chłopie jest? w Luton siedze u kumpla na chacie zaraz gibamy w teren do ziomali sie przywitac :drunk: :drinks: i cza wkoncu spac isc :gwizdanie:
  12. glowne drogi europy dzialaja super i tu dla ciebie uklony :notworthy: a nagrywales jakas mape angli mówiłeś, że nie trzeba... luz bo myslalem ze to gdzies ukryles i tak glowne drogi sie przydaly
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    biznesmen jak sie patrzy to ja umie z angielskiego tylko te k**wa :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mysle ze bedzie wygladalo dobrze bo ma niezla glebe :gwizdanie:
  16. glowne drogi europy dzialaja super i tu dla ciebie uklony :notworthy: a nagrywales jakas mape angli
  17. [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________zobaczcie ostatnie 2 foty ;http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12258766 :polew: :polew: ej wymiękłem... jade jutro sobie pomalować tak maske ale od zewnątrz podroz wporzo minela bez problemow ale niezle jestem wyjebany od 24 godzin jestem na nogach i to jeszcze w robocie bylem i czego sie dla kasy nie robi :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:07_________________________________________________ ja juz tez po robocie i po fuszce zleconej przez Ciebie Furka poskładana tak jak chciał tylko musi sie powoli szykowac do wymiany dolnych wahaczy :gwizdanie: no to niezle wyjebana ta :gwizdanie:
  18. saiemano po robocie a co do wyjazdu to tez nie jade :gwizdanie:
  19. dobra sie spróbuje zdrzemnąć do zas rezacze nara
  20. chodzi mi o kregoslup i uczucie zmeczenia nic z tych rzeczy nie mam narazie
  21. ale musze przyznac ze naprawde wygodne sa te siedzenia 14 i pol godziny za kółkiem i za***iście sie czuje
  22. to kod mojego silnika :gwizdanie:
  23. narazie przelecialem 1400 z mety z dwoma postojami 15 minutowymi bo szkoda auta mi troche no i teraz jeszcze 250 i mozna sie browara napic :gwizdanie:
  24. promem,autem czy wpław :polew: :polew: promem mam dwiegodziny drogi ale to jest luz a potem dwie godziny autem jeszcze ale blb sie narazie spisuje rewelacyjnie
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie pozdro z promu :gwizdanie: ale tym gownem buja bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.