Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman ale wychodzic nie musisz :gwizdanie: :gwizdanie: no teoretycznie nie musze ale kasa do mnie sama nie przyjdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek to pewnie przez ten j**any snieg w marcu taka handra ja co wstaje rano i patrze za okno a tam bialo to szlak mnie trafia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo nie ma miodzio moderatora :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
JA pindole co za obciachowa A4 obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 co ty godosz 2,5 rulez :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________ JA pindole co za obciachowa A4 obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :polew: teteteet a Ciebie kto o zdanie pytał a ty co z tym pieknym nickiem sie tam napinasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja chce wiosny a ty mi tu ku***a wyjezdzasz z wypadem na narty sam se to biale gówno
-
Spoty Katowice i okolice
JA pindole co za obciachowa A4 obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja chce wiosny a ty mi tu k**wa wyjezdzasz z wypadem na narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to idź se bałwana ulep no ile jeszcze będzie jeszcze ten śnieg leciał ja już chcem letnie ;( j**ane białe gówno chrzani moje wszystkie plany pomału
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana pojadę ja z kawału "jak ja nienawidzę tego pieprzonego białego gówna" ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piekne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale sie rozmarzyliście fiu fiu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czamu nic nie godosz :gwizdanie: łehhh R8 - komu sie nie marzy ja poki co poczekam az a5 beda w bardziej przestepczych cenach albo takie s5 3.0 tfsi wyrwac :gwizdanie: moze za 3 lata - jak moja czarna skarbonka sie do tego czasu sie nie rozsypie no to powiem ci QRi ze plany ambitne powodzenia mi tam wystarczy tylko poczciwe S4 b8 wiesz jak to jest w zyciu trzeba miec jakies tam cele marzenia w a5 jestem zakochany [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:53_________________________________________________ marzy to mi sie pomaranczowe gallardo nie no jasne cele cza miec gallardo powiadasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________no nic cza sie udac wkoncu sciagnac fure na parking po wczorajszej imprezie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czamu nic nie godosz :gwizdanie: łehhh R8 - komu sie nie marzy ja poki co poczekam az a5 beda w bardziej przestepczych cenach albo takie s5 3.0 tfsi wyrwac :gwizdanie: moze za 3 lata - jak moja czarna skarbonka sie do tego czasu sie nie rozsypie no to powiem ci QRi ze plany ambitne powodzenia mi tam wystarczy tylko poczciwe S4 b8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czamu nic nie godosz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na kompie nie będzie efektu , w kinie jest dojeba*y efekt film za pare dolców , a zajebisie sie bałem coś w styl blair witch projekt PS. zabójcą jest ogrodnik :polew: no i obejrzalem troszke ciary sa ogladalem po angielsku wiec troche lipa sciagam jeszcze raz z napisami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja sobie ogladam paranomal activity bracik mi smaka wczoraj zrobil musze to obczaic :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale moj jest wyposarzony w klucze roznej masci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak potrzebujesz garaz to ja mam ale nie ogrzewany wiec luzik dawaj do mnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie martw się Arek, mi też nic nie posłał czekajta pany juz wam wysylam :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:38_________________________________________________pany poszlo mozecie odlukac
-
Spoty Katowice i okolice
trza jej przyznać że jest fotogeniczna :gwizdanie: aparat ją kocha jak by chciała to mogłbym jej pstryknąć jakieś foto :gwizdanie: no ja widze jak ty pstrykasz te foto jej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a kto do diaska jest niepelnoletni Gracjan u racja to dawaj na pw :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:15_________________________________________________o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
na ktorym kanale jada Polsat a oprocz polsatu bo nie mam ;(
-
Spoty Katowice i okolice
a kto do diaska jest niepelnoletni