Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. może i przespałem pierwsze incydenty i dobrze notabene bo słyszałem jaką wiocha była a co do puszki to dałeś d*py i tyle w temacie
  2. niestety nie byłeś kulturalny nad rzeką
  3. Tak też mi się wydaje hehe
  4. ja niestety Czamu kaś nie jedziesz?? Choby do świyntego spokoju do jutra przejdzie abo mnie wywiezą
  5. W końcu dotarliśmy ale zawał dalej nie odpuszcza masakra z tym waszym piciem No i jak zwykle wielkie dzięki za bezpieczny weekend
  6. to o kery tyś wyjechoł ?
  7. zakupy poczynione jeszcze jutro ostatnia szychta i można się napic co nie co ja mam pusto ale jadę dopiero po szychcie czyli gdzieś po 18 jak pasuje możemy się dogadać
  8. mam tylko 20mm jak się nadają to mogę pożyczyć
  9. Pucol jakie kable potrzebujesz to poszukam w moich zbiorach
  10. a chciałem przyspieszyć w tym roku i walić baną, ale się z remontem wysrali i lipa
  11. w Knurowie jest sklep na szpitalnej 8 wygoogluj sobie a znajdziesz nazwę firmy
  12. ja w zeszłym roku jechałem zadupiami przez tychy i oświęcim i 1,5 - 2 godz trzeba liczyć wyjeżdżałem po robocie tak samo będę jechał w tym roku bo znowu po robocie dopiero
  13. ja jadę swoim bo cudzego nie mam
  14. potwierdzam pod firmą stałem
  15. ja mam rower za 280zł i też jedzie więc się piszę na rowerowy wypad
  16. lodóweczkę to ja mam cały czas w bagażniku a jadę gdzieś ok. 18 myślę, że powinienem się wyrobić ale to jeszcze nic pewnego, bo jak zawsze może się coś w robocie wysrać ale będę się starał wyrobić
  17. siemanko ja się nie boję, że mnie moja nie puści bo jedzie ze mną a co do zbiórki to ja jak w zeszłym roku niestety jadę po robocie więc dojadę sam bo na waszą zbiórkę się nie wyrobie niestety, więc wasza w tym głowa żebym w tym roku na pierwszy strzał nie dostał ciepłej wódki
  18. widzę że rozmowy motoryzacyjne, że hoho
  19. u nas w Polsce to pogoda jest bardzo fajna wpadaj zaraz wychodzimy na lody ze szkrabem i jakiś porządny spacerek
  20. teraz znowu będą mieli za co na policję naskakiwać
  21. dokładnie liga żadna a zadyma jak na narodowym
  22. kurde jakie wywody się tu pojawiły no no w mojej części pięknej wioski nic nie było słychać
  23. Zrobiłbyś sam ? To nie pyskuj Bez specjalnych narzedzi jak sciagacz do kola zebatego walcowego z walu ciezko jest to zrobic, poza tym mam tylko blaszaka a nie serwis w ktorym zrobią mi koledzy jak ja zrobiłem swapa sam to większość to powinna ogarnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.