Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL] Objawy padających wtryskiwaczy
Pany niedługo czeka mnie zakup A6 C6 3.0 TDI z końca 2007 roku i chciałbym wiedzieć czy są jakies objawy które można wyczuć podczas jazdy. Jakie sa objawy końca wtryskiwaczy Pytam zeby nie było ze kupie auto i po 2 tys km wszystko sie wysraja pompki jest mi ktos w stanie sensownie wytłumaczyć jakie moga byc objawy kończących sie pompowtysków?? I jakie są konsekwencje jeżdzenia na padniętych pompkach?? Czekam na jakies info i pozdrawiam
-
[ALL B6] Klips wycieraczek do szyby
Najłatwiej i najszybciej w ASO Proponuje wpisać temat wątku bo zaraz będzie ostrzeżenie albo twoje pytanie wyląduje w smietniku
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Z tym to akurat nie ma problemu bo znajomy ma warsztat więc wystawi stosowny papier
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Jak to czytam to zaczynam się przerażać bo kupiłem z żoną działke budowlana 1120 metrów tj 32x35 metra ale mam nadzieje ze wszystko pójdzie ok tym bardziej, że za sąsiada będe miał mojego najlepszego zioma
-
Jaka wódka na wesele ?
Ja miałem Sobieską i prawde mówiąc brałem to co tańsze Jak byłem w PL to pracowałem jako przedstawiciel handlowy i pojechałem do mojej starej pracy i zapytałem co maja w promocji :gwizdanie: Okazało się, że mieli Sobieską w cenie 16,46zł za flaszke plus do każdej butelki litr soku pomarańczowego fortuna, ogólnie jak za darmo. Dostałem wszystko włacznie z napojami i sokami w cenie +1 grosz do ceny w jakiej firma dostaje wszystko od producentów i jeszcze zawieziono mi to do restauracji. Bez znajomości za butelke płaciłbym pewnie jakieś 20zł i o soku Gratis mógłbym zapomnieć.
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Pewnie dlatego co nie którzy sprzedający twierdzą, że niska akcyza lub, że auto już jest oplacone ale czy to cos złego skoro auto zostało juz opłacone przez nich i my tylko idziemy do urzędu komunikacji po blachy za 250zł??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Łukasz mam pytanie a mianowicie wyglinkowałem auto, zrobiłem je UC (ręcznie niestety ale jest różnica) nałożyłem już wosk na samochód i wszystko jest OK ale... zamówiłem Deep Crystal Step 2 więc czy moge go nałożyć w najblizszym czasie (czyt. przyszły weekend) na wosk który został nałożony tydzień temu?? Czy może musze przelecieć całe auto cleanerem przed nałożeniem DC2 a później ponownie nałożyć NXT lub Mirror Glaze #16 Paste Wax które tez zamówiłem??
-
[ALL B6] Brakuje podszybia, osłony akumulatora
Sprawdz jaka cena tego podszybia jest w ASO bo czasami może byc taniej niz na allegro
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Raczej wszystkie pasy są Ok w takim razie dzieki panowie
-
Ceny paliwa marzec 2026
U nas w UK w Ipswich - diesel 1,39 funta tj. 6.32zł - V-power diesel 1,45 funta czyli 6,60zł Tutaj te ceny tez przerażają tylko, że u nas za jeden dzień pracy można zalać furmanke do pełna a w PL za jeden dzień pracy mozna zalać auto tak żeby na kolejny dzien znów do niej jechać
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Ale ja nie mam najmniejszego zamiaru odliczać zadnego VAT-u po prostu pytam tylko czy idzie przerobic auto z ciężarowego na normalne bo A6 C6 3.0 TDI sprowadzone z Niemiec które mam na oku jest autem po leasingowym i jest na ta chwile zarejestrowane jako ciężarowe - 4 osobowe
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Nie nie mam zamiaru kupić fokusa szukam A6 C6 i jedno które mi sie podoba jest zarejestrowane jako ciężarowe i dlatego pytam z ciekawości jak to jest tzn. czy jest mozliwość przerobienia czy juz do śmierci w dowodzie bedą wbite 4 osoby Tak więc teoretycznie mozna kupic A6 ciężarowe i przerobic je bez najmniejszego problemu??
-
[B6 AVF] Paliwo w baku
Mi tyle samo pokazało a rekord jaki zrobiłem na pełnym zbiorniku to 1050km (jazda 120km/h bez tempomatu) i pewnie paliwa starczyłoby jeszcze na jakies 50km ale nie nie chciałem ryzykować bo to były Niemcy a tam za brak paliwa w zbiorniku na autostradzie dają mandaty i to spore :gwizdanie:
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Panowie mam pytanie czy jak juz się kupi/sprowadzi auto zarejestrowane na 4 osoby "ciężarowe" to czy jest mozliwość przerejestrowania go na 5 osób?? Tzn czy jak juz ma wbite w papiery ciężarowy i, że mogą nim podróżować tylko 4 osoby to AMEN i nic sie nie da z tym zrobic?? Jeśli jest mozliwość przerejestrowania to ile to kosztuje i co trzeba zmienic w aucie, jakie dokumenty są potrzebne??
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
wklejone są i trzeba ja wyciąć, innej opcji nie ma!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jestem w szoku ale 200zł za taka mała buteleczke to cena niezbyt ciekawa, na ile wystarczy taka buteleczka?? bo wydaje mi się, że tylko na pół auta Dla mnie Meguairs jest super i mi wystarczy a jak nie będę miał co robić z kasa albo będę miał samochód za kilka baniek to wtedy sobie to kupie i zapłace nawet zeby mi ktoś to nałozył na samochód żeby sie nie brudzić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Błotnik wyglada jakby na nim była robiona zaprawka lakiernicza, moim zdaniem sam UC nic nie pomoze, najpierw papier 2500, 3000 i dopiero UC i wtedy powinno być OK!
-
[ALL B5] Pokrowce
Mam pytanie, zakładacie pokrowce po to, żeby dbać o tapicerkę, żeby przy sprzedaży auta była ładna?? Co za sens zakładać pokrowce i nie cieszyć się z ładnego wnetrza auta?? Może folia je jeszcze obciągniecie albo wykręcicie całkiem tapicerke i fotele i włożycie tam stołki drewniane a fotele i kanape na strych schowacie, żeby ciagle ładna była? Na skóre tez pozakładacie pokrowce żeby się nie powycierała Nie obrażać się tylko ale kupując auto kupuje z takim wnętrzem, żeby sie z niego cieszyć, ja mam zadbana tapicerkę może dlatego, że jeżdzę autem tylko ja i żona i żadko się zdarza, żeby ktoś jeszcze jechał. Sorry jak kogos uraziłem moją wypowiedzią ale dla mnie pokrowce to tak jak diody LED w zderzaku w Tico, Polonezie czy tez nawet w B6 czy B7.
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Do czasu aż nie skręci na około 200 nikt mu sie nie odezwie a jak juz to zrobi to jeszcze ją sprzeda za 65 tys a nie za 58 Brak słów
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-s-line-233km-07-okazja-i1530647729.html Nie wiem czy to jakos komentować Jestem w szoku, sprzedający przynajmniej prawdomówny ale czy ktos mu kupi to auto z takim przebiegiem, ludziska wola mieć nie udokumentowane 200 tys niz udokumentowane 422 tys Jestem w szoku, ale przynajmniej wiadomo ze te silniki daja radę i to mnie cieszy bo własnie poszujuje A6 C6 z tym silnikiem z roku 2007
-
[ALL B6] Montaż / demontaż rączki (uchwytu) drzwi
Koleś na allegro robi interes, kupuje w ASO za 70zł a sprzedaje za 139zł czysty interes Ludziska sprawdzają allegro i jak znajdą na allegro za 139zł to odrazu wychodzą z założenia ze w ASO pewnie ta część będzie kosztować 200zł Sam się juz tak naciąłem i od tamtego czasu sprawdzam ASO i allegro bo nie raz za używkę na allegro wołają więcej niż za nową cześć w ASO
-
[ALL B5] Pokrowce
Wypowiedziałem sie co o tym myslę bo kolega chciał wiedzieć. Dla mnie jak i dla 80% użytkowników tego forum (jak nie 90%) pokrowce to ZŁO taka sama sprawa jest z różnymi chromami typu allegro itp itd
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie mam czasu na robienie zdjęć to po pierwsze a po drugie to pada teraz deszcz w u mnie w UK, obiecuje, że zapodam fotki
-
[B6 AWX] Nowe poduszki gorsze niż oryginały
Ja wymieniałem poduszki na podruby i miałem problem z trzęsieniem sie budy tak, że hoho, szlak mnie trafiał, dopiero jak dodałem gazu na jakieś 1000 obr/min to nic sie nie trzęsło. Po przejechaniu 15-20 tys km drgania ustały i teraz na wolnych obrotach nic nie trzęsie i jest idealnie ale to nie zmienia faktu, że kolejnym razem wolałbym dołozyć sianka i kupić ori poduszki w ASO
-
[ALL B5] Pokrowce
zobaczyłem temat, że ktos chce zakładac pokrowce do B8 ( bo tak jest w temacie) zapytałem się... kto tego lamusa wpuścił na forum?? Dopiero po zaglądnięciu do środka zauważyłem, że sprawa się rozchodzi o B5 ale dla mnie to i tak nie zmienia faktu, że takiej patologii sie nie robi i żadnych pokrowców z pseudo skóry się nie zakłada Amen