Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Poczytaj ten watek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t83037.0.html;highlight=czyszczenie+zaworu+egr
  2. Ja przy wysiadaniu zwracam na to uwage i żadko w ti kopne a przy moim wzroście 193 cm to troche trudne :gwizdanie: ale daje rade Raz w tygodniu jak myje auto wycietam to wilgotną szmatką i gitarra Nie mam zniszczonego plastiky tylko brud tak więc spoko. Gorzej jak juz jest poodzierany boczek, wtedy to juz nic nie zrobisz
  3. nitro to już chyba hardcore ale benzyna ekstracyjna pomaga bo stosowałem. To nic będzie trzeba zamówić glinke
  4. A masz automat czy manual?? Przy automacie takie cuda wianki mi się też zdarzały.
  5. No widać ze świeci się jak psu jajca
  6. No to juz wiem o co lotto A czy sama glinka usunie nalot przy nadkolach, pod listwami i na tylnym zderzaku typu maleńkie kropeczki asfaltu?? bo troche tego mam po zimie, to chyba od tego ze jeżdze w 90% po autostradach. Czy musze zapodać najpierw jakiś inny środek do usunięcia tego?? Kiedyś usuwałem to benzyną ekstracyjną bo niczym innym nie szło
  7. Najlepiej kwadratową A tak poważnie to najlepsza do twojego autka bedzie od ESY tak jak proponowali koledzy wyżej. To chyba najlepsze rozwiazanie.
  8. Z drugim zapytaniem zapraszam do działu zakup kontrolowany a na pierwsze ci niestety nie pomoge
  9. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Tak jasne EGR sie poci a olej wyparowuje Chyba nie sadzisz ze samo wyczyszczenie EGR zalatwi sprawe..., skoro z niego cieknie to chyba stracil swoje uszczelnienie :gwizdanie: Nie załatwi tak samo jak wymiana go na nowy bo po jakimś czasie bedzie wygladał tak samo jak ten stary.
  10. Sam możesz je pousuwać Lukaszr a takie pytanko na ile razy wystarczy glinka?? tzn ile razy mogę nia przelecieć samochód?? i czy bród który w niej sie gromadzi po pewnym czasie nie rysuje powierzchni lakieru??
  11. A jesli wszystko jest ze wspomaganiem to co jaki czas powinno się wymieniać taki płyn z czyszczeniem układu?? Ostatnio wymieniałem jak kupiłem autko czyli wrzesień 2008, ale oprócz spuszczenia płynu i nalania swiezego nic nie robiłem więc czy jest potrzeba wymieniać płyn np w tym roku???
  12. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    To może ja napisze Tempomat jest wyłączony gdy manetka jest w pozycji takiej jak manetka od kierunkowskazów gdy masz włączone długie światła. Żeby go włączyć musisz ją pociągnąć do siebie tak jak to robisz z manetka od kierunkowskazów wyłączając światła długie. Ustawienie prędkości: - jedziesz dowolnym biegiem (oprócz jedynki bo na nim chyba nie idzie tempomat) - wciskasz guzik na boku manetki (tym samym wł. tempomat i możesz zdjąć nogę z gazu) Wyłączenie tempomatu: - dotykasz hamulec, wciskasz sprzęgło lub odpychasz delikatnie manetkę w strone deski rozdzielczej. - gdy chcesz wrócić do prędkości która miałeś ustawioną wcześniej wystarczy pociągnąć manetkę do siebie tak jak manetkę od kierunkowskazów gdy chcesz mrugnąć długimi światłami, Dodawanie gazu manetką: - podniesienie manetki w górę (+) znaczy przyspieszenie a w dół (-) zwolnienie to chyba logiczne - ale podniesienie manetki jednorazowo w górę (tak jakbyś włączał kierunek który ma mrugnąć 3 razy) powoduje ze auto przyspieszy o 2 km/h, - taka sama zasada ze zwolnieniem, jednorazowo w dół i auto zwalnia o 2 km/h Wyłączenie całkowite tempomatu: - odepchnięcie manetki w stronę deski rozdzielczej tak jak byś włączał światła długie. Wtedy tempomat jest zdeaktywowany i żaden przycisk na nim nie działa Mam nadzieję, że jasno objaśniłem sposób działania Jeśli nadal nie działa to podłącz VAG-a i zobacz co jest grane.
  13. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Sorry ale silnik nie jest uwalony bo tamtędy nie wylatuje litr oleju na tydzień, poprostu EGR się poci i u mnie nie cieknie z niego jak z kaczej d*py Ale tak ogólnie można wykręcić EGR i nie trzeba go wymieniać tylko wystarczy go wyczyścić i założyć catch tank, tym samym zaoszczędzi sie 400zł jak nie więcej.
  14. Jestem ciekaw kto wyje*** moja wypowiedz z tego wątku?? Ale zeby nie było OT. Tak jest taki sygnał na 100% w B6 ale gdzie się znajduje to nie wiem.
  15. Jeżeli będziesz wymieniał sprzęgło jednokierunkowe alternatora to da rade eymienić bez ściagania przodu ale jeśli do tego bedziesz wymieniał napinacz paska wielorowkowego to niestety bedziesz musiał przód auta odłozyc pod ściane albo delikatnie chociaż osunąć (20cm wystarczy zeby wymienic ten napinacz)
  16. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    To nie jest urok naszych audiczek tylko zuzycie czesci, nie ma to wplywu na prace silnika ale jezeli tak to zostawisz to licz sie z tym ze za niedlugi czas silnik bedzie "plywal w oleju". Koszt takiego EGR 450zł ewentualnie regeneracja lub pozbycie sie go calkowicie. Wymienisz EGR i za jakiś czas będzie tak samo. Poczytaj posty tych którzy wymienili EGR albo go czyścili i zmienisz zdanie
  17. Przeciez wykręcenie lampy to kwestia minuty no chyba, ze zamierzasz wymieniać bez wykręcania tak wiec powodzonka Kup Torxa i jazda z lampami, napewno to szybsze rozwiazanie i bedziesz wiedział na 100% jakie zarniki i zarówki u ciebie siedzą w lampach.
  18. A zapytam skąd mam wiedziec ze kat jest do wymiany?? sa jakieś oznaki sugerujące ze sie skończył??
  19. No mi też to jakoś nie podeszło Pokaż foto jak to wyglada z wyższej perspektywy i z boku
  20. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    nic sie nie stanie taki już urok naszych audiczek
  21. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Za chwile ten temat bedzie w koszu To norma kolego, EGR puszcza. Jest tego na forum tyle ze hoho tak wiec
  22. Ja co 15 tys maksimum ale ostatnie 2 razy były wienione co 12 tys bo tyle miałem wymienione jak przyjechałem z UK do PL od ostatniej wymiany. A wole wymieniać w PL bo angole to ciołki
  23. A moze samochód miał wymieniana deske rozdzielczą i majstry zapomnieli założyć jakiegos wygłuszenia/zaślepki i ciągnie zimne powietrze gdzieś od komory silnika albo przy wymianie nie podłączyli jakiegoś przewodu do nawiewu i teraz wiatr hula pod deską A jak wył nawiew to tez lesi to powietrze??
  24. U każdego tak jest więc jak zrobi sie goraco to cieszyć się z klimy a nie przejmować sie ze cos syczy
  25. A moze pasek sie ślizga bo napinacz ma juz dość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.