Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ B6 BFB] czarny sedan QUATTRO
Ładna baza ale środek troszke zaniedbany. Duży plus za quattro Ale co do przebiegu to podszedłbym z dużym zapasem bo moja B6 miała 286 tysiecy i kiera, lewarek zmiany biegów i klimatronik były nietknięte a u ciebie to wyglada jakby na szafie było conajmniej 500 tysiaków
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zmieniłem w MMI a co?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Mam pytanko odnośnie korekty spalania na FIS a mianowicie. Zatankowałem auto do pełna i pojechałem w trasę dokładnie 236km, w większosci autostrada ale ronda i 2 niewielkie miasta po drodze się trafiły. Prędkość 90-140km/h Po powrocie zatankowałem znów auto do pełna i wyszło, że przepaliełem 16.50 litra tak wiec: 16.50x100 / 236km = 6.99 l/100km a FIS pokazał mi średnie 7.0 l/100km Czy w zwiazku z tym powinienem coś robić z korektą spalania na FIS?? Może zanim zatankowałem powinienem pojeździć jeszcze np. tydzień do pracy po mieście i dopiero wtedy jechac zatankować i porównać FIS z realnym spalaniem? Tak aby była jazda mieszana 236km trasy i jakieś 100km po mieście? Tak więc proszę o pomoc
-
Wysokie spalanie
Właśnie byłem sprawdzić moje średnie spalanie, zerowane 180 km temu i według wskazania FIS z pamięci 2 wychodzi, ze pali mi 9,8l/100km. Dodam, że smigam tylko i wyłacznie do pracy 6km w jedna stronę i silnik nawet sie nie zagrzewa. Na trasie (autostrada) przy predkosci do 140km/h spalanie średnie wyskoczyło mi 6,2 l/100km jak ostatnio jechałem odcinek 250 kilometrowy Chyba coś masz nie tak z twoim autkiem moze jakis wtrysk padł?
-
[ALL B8] przesiadka na B8 2.0 TDI 143 quattro avant
Brak MMi robi złe wrażenie i to troszke przeraża Poza tym kolor mnie powala, zdecydowanie ładniejszy niz czarny. Bardzo zacna furka i zazdroszczę Q bo po przesiadce z z mojej B6 quattro na ośke strasznie mi brakuje tego napedu Co do drzwi zamykania drzwi to tez mnie to troszke irytuje bo w B6 drzwi zamykały sie ciszej z takim głuchym uderzeniem a tutaj trzaskają tak jak w jakimś "tarpanie"
-
Osłona pod silnik/skrzynię biegów/zderzak
Cytat z aukcji: Aukcja dotyczy osłony z blachy aluminiowej ryflowanej o grubości 2mm. (w golfie IV mam taką 3 lata i od tego czasu nie uszkodziłem miski olejowej) Az sunie się na język odpowiedz: Jeżdżę autami od 11 lat izadne z nich nie miało takiej blachy tylko plastikowe osłony i nigdy nie udało mi sie połamać osłony a co wiecej uszkodzic miski olejowej A poza tym ja bym czegos takiego w życiu nie załozył gdyby ktoś mi to dawał za darmo.
-
Piłka nożna
Parodia meczu, na podwórku 15 lat temu lepsze akcje robiliśmy z kumplami
-
Demontaż przedniego zderzaka i lamp
Jeśli jest podobnie jak w B6 w której ściagałem przedni zderzak pierdylion razy to sobie poradzę bez problemu
-
Kratka na halogen do zderzakaa S-line
ASO 95zł
-
Demontaż przedniego zderzaka i lamp
Ten temat znam jak ściągnąć grill Wykrecenie lamp to też nie problem bo to tylko 4 śruby o ile sie nie myl ale zderzak to juz wyzsza szkoła jazdy z tego co mi sie wydaje
-
Nowy Wymarzony nabytek
Ładna i widać, że zadbana? a który to rok? 2004 chyba nie Miałem ten silnik z tym napędem i po zmianie softu na 170 kucyków bardzo ładnie sie odpychał Masz jakies plany?? Fajnie byłoby zmienic fotele na sportowe i zrobic s-line zewnetrzny.
-
Demontaż przedniego grilla
Jeśli jesteśmy już przy ściaganiu grila to moze ktoś wie jak odkręcić cały zderzak?
-
Demontaż przedniego zderzaka i lamp
Panowie czy posiada może ktoś schemat jak ściągnąć zderzak, grill i lampy w B8?? Interesuje mnie gdzie szukać śrub mocujących, wcisków itp. bo jak będę w PL to czeka mnie ściągnięcie przodu i chciałbym to płynnie zrobić bez szukania śrub i uczenia się na błędach Pozdrawiam i czekam na pomocne podpowiedzi
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
Pamietam, ze brachol miał podobny problem w swojej A3 ale tam był problem tego typu, że mu poduszka wystrzeliła przy stłuczce i jak kupił nowa to już jej nie mógł spasować bo w trakcie wystrzału mocowanie poduszki w kierownicy sie powyginało. Ale co tam było wygiete to nie mam pojęcia. Kupił nową kiere na alledrogo i poduszka pasowała jak ulał
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Nie wiem czy płakać czy się smiać
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
212kkm (auto z pełna historią serwisową) żadnych problemów oprócz wymiany koła dwumasowego i sprzęgła co jest standardem przy przebiegu około 200kkm. Produkcja 20 październik 2009 jesli ma to jakies znaczenie Daj Boże żeby tak pozostało do miliona kkm
-
[B6 AVF] Szara seria z Quattro
Szału nie ma i d*py nie urywa
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
Zrób zdjęcie jeśli możesz
-
Klapa bagażnika AVANT z pilota . Powinna isc sama do góry ?
Passaty też mialy to w opcji a co za tym idzie to juz łatwiej cos rezać jak jest jakas podstawa
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Tylna wycieraczka out
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Szczegolnie dla jadacych z naprzeciwka :-( błagam... nie mów mi tylko że ledy ustawione na 100% ślepią w nocy jadących z naprzeciwka... Oślepiają, zaufaj
-
Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Po ile to biega w ASO? Bo stawiam, ze na allegro jest drożej niz w ASO
-
Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Chyba sie nie rozumiemy Nie chodzi mi o kapsel zasłaniający piastę tylko o te plastikowe nakładki na śruby, na zdjęciu widac, że mi jednej brakuje na tym kole.
-
Czy po otworzeniu maski widać spręzarkę?
Sprężarka sie nie ząłaczy jak na dworze jest poniżej 5 stopni
-
Klapa bagażnika AVANT z pilota . Powinna isc sama do góry ?
Kolego to jest A6 a tam taka klapa była montowana na zamówienie. W A4 B6 i B7 takiej zabawki nie było, dopiero jest to dostępne w A4 B8.