Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
tomi76 znaczek doszedł wykonanie/instrukcja/paczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
korzen dobre ale już było na forum :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:16_________________________________________________ fun to będzie jak któryś przyjebie w skały
-
[B5 AJL] ESP wlacznik/wylacznik
a masz włącznik/wyłącznik ASR ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to kochanek już się pod łóżko nie schowa :gwizdanie:
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
dokładnie tomi76 wyraźnie napisał że nie posiadał 3-ego światła stop i znaczek podłączył tak żeby spełniał funkcję 3-ego światła stop. więc nie wiem skąd ma kolega mieć zdjęcie które chciałbyś zobaczyć poczekaj grzecznie może się zamontuje to w aucie co ma trzecie światło stop to zobaczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niezła lekturka :gwizdanie:
-
Kod błedu 01217/ B7
pomerdaj kostką pod fotelem, możesz ją psiuknąć jakimś specyfikiem do połączeń elektrycznych, jak nie pomoże to zepnij kostkę na trytytkę i powinno być
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
apropos melonów http://www.joemonster.org/art/10615/Ile_ona_ma_lat[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:34_________________________________________________i nie narzekajmy na polskich drogowców http://www.joemonster.org/art/10604/Roboty_drogowe_po_rumunsku
-
Strefa Śmiechu
Yo ziomale ! 0oo.. !! Tracham sobie dziś bryką jak wporzo umcyk, z ziomalem pingpongiem. Nagle lookam, a tu śmiga dojara, szmaty ma cool, aż widać jej majtki z uzdą, na gałach matriksy, normalnie zajebaszczo. Koleś szybko zlepil balwana i pyta - sciemniamy ? Nie chciałem, bo z niego przygas i zawsze trzodę robi. No i widać że to blachara, a moja bryka to Trabant po tuningu. Chciałem ją wziąć na K3, ale nawinęła że nie lubi trojki, a ziomal juz ja oblukał, że ma pizze na puzonie. Mi to tito ziomal - mówię, palimy trampki, jutro tejknę od zgreda fure i posciemniamy, zresztą dziś nie mam genów nawet na ciurlanie dropsa. Poza tym mam jutro pogrzeb, a ja czeski jestem i nie chcę rano schizować. Ziomal walnął karpia i looka na mnie jakbym miał errora, ale gada; MTV brachu - sobie możesz nawet bić Niemca po kasku - jak lubisz !! Uderzyliśmy jeszcze do Maca i wrzuciliśmy po wieśmaku, a potem na chawire. Yo! Spox! Pozdro! Słownik: lepić bałwany - zażywać amfetaminę bić Niemca po kasku - onanizować się blachara - dziewczyna, której podobają się chłopcy mający dobre auta bez trzody chlewnej - spokojnie, bez zbędnego pośpiechu czeski jestem - nic nie umiem ciurlać dropsa - uprawiać seks oralny dojara - kobieta z dużymi piersiami dzień zagłady - wywiadówka K3 - określenie randki: kino, kolacja, kopulacja kanarinios - kontrolerzy biletów kaszlaki - papierosy Klubowe karmić łabędzie - wymiotować mac - Macdonald's majtki z uzdą - stringi matriksy - okulary mieć error - mieć trudności ze zrozumieniem czegoś mi to tito - nic mnie to nie obchodzi MTV - skrót od: mnie to wali na Irak - na pewno nie mieć genów - być zniechęconym do wszystkiego paćkarnia - plastyka palić trampki - uciekać z lekcji pinpong - o kims niewielkiego wzrostu pizza - trądzik na puzonie - na twarzy pogrzeb - praca klasowa przygas - mało rozgarnięty chłopak robić trzodę - zachowywać się niestosownie (po wiesniacku) RWD - skrót od: ratuj własną d*pę - uciekamy schizować - panikować sorka - ogólnie o nauczycielce, siostra, 'przepraszam !' Spox ! - spokojnie ! szczańsko - radość, śmiech szmalarny - człowiek bogaty tejknąć - wziąć, często bez pozwolenia umcyk - mężczyzna, który jeździ samochodem, słuchając muzyki techno uderzyc do Maca - pojechac do MacDonald's wiesmiak - hamburger typ 'wiejski' w Macdonald's walnąć karpia - zdziwić się wiesław - człowiek ubierający się niegustownie, niemodnie wporzo - w porzadku, fajny wygib - osoba uważana za dziwną zajebaszczo/zajebiaszczo/za***iście - doskonale, dobrze, świetnie zarzucić - zjeść zdzisiu? - czy coś cię dziwi? zapalić znicza - zapalić papierosa [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:21_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=G79hrhGa-hA&NR=1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na takie piłkarzyki http://www.smog.pl/wideo/22418/japonki_graja_w_pilke_biustami/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawą czy lewą częścią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kibice Wisły też chcą dojechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pomyśl co będzie na spocie i wpadaj, może i Tobie się coś dostanie :gwizdanie: szkoda że tam nie byłeś taki mądry tam?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pomyśl co będzie na spocie i wpadaj, może i Tobie się coś dostanie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ludzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.wow.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://pl.youtube.com/watch?v=ZKHKDuBvXY8&feature=related znaleźć się w takim gronie - bezcenne http://pl.youtube.com/watch?v=4J8VzgI7bNY&feature=related