Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba przyleci zza wielkiej kałuży [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 19:52_________________________________________________Anna - to ładna doopeczka, ale pasożyt, każdego faceta wycycka do ostatniego grosza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasiu to może napisze na Pw [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 18:02_________________________________________________ nie pamiętam Mariusz - ma miłą mamę, codziennie bzyka ... gumową lalę, straszny prostak. [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 18:03_________________________________________________widzę że spetsnaz czyta więc :gwizdanie: Robert - cichy, sztywny, w łóżku podobnie, lubi wielkie cyce, szybki inaczej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze dodam tylko: Adrian - ogląda kreskówki, a gdy nikt nie patrzy, biega w damskich ciuszkach. Sławomir - mięczak, pije na krzywy ryj, oszust i trochę sku***yn. Krzysztof - równy chłop, żłopie piwsko hektolitrami i kradnie w delikatesach. Przemysław - pyskaty sk***iel, nigdy się nie zamyka, zjada salceson na śniadanie Witold - straszna szuja, ale jak się najebie świetny kumpel, robi na budowie. jak kogoś pominąłem :gwizdanie:- pisać uzupełnię ps. Katarzyna - lubi ...... ocenzurowałem
-
Strefa Śmiechu
Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać. - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę - To ta ruda pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo juz mnie wk***ia!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co flajer robi w katarze :polew: Tomek dobre nie "Poprosze Polskie Grzyby Lazienkowe za 300!"[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 15:41_________________________________________________właśnie dosłałem @ ze znaczeniami imion, oto parę z nich: Łukasz - geniusz w kilku dziedzinach, kiepski w szkole, nocuje pod delikatesami. Teresa - jest bardzo gadatliwa, swoim gderaniem potrafi każdego wyprowadzić z równowagi. Lubi spać w bardzo prześwitujących koszulkach nocnych, ale przeważnie na podpuszczaniu kończy się jej życie erotyczne. Tomasz - dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, za***iście gra w nogę. Michał - przystojny dusigrosz, do tego pierdoła, wpieprza chińskie zupki. Adam - nudny i ma małego pyrdka, suchar, nie myje uszu. Piotr - inteligentny, ale rzadko rucha bo onieśmiela panienki i trochę przynudza.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo moje kolpaki :polew: Ty nie masz znaczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie da Ci tego ojciec i nie da matka tego co może dać Ci "somsiad"...ka
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=tffJEHnFWvs http://pl.youtube.com/watch?v=UpQdU8oNG_Q&feature=related
-
[ALL B6] Przeciek wężyka tylnego spryskiwacza
wiemy musisz odkręcić obudowę słupka lewego obok schodka na którym lewa noga "odpoczywa" i tam za przekaźnikami itd jest połączony wężyk do spryskiwacza, prawdopodobnie połączenie uległo rozłączeniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ile teraz ma "Gości (osoby, które ostatnio odwiedziły Twój profil)"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsze koty za płoty Jak to bym powiedział nasz włochaty forumowy kolega... pierwsze Bobry rozczochrane :polew: ps. ragga nie mów że już czochraliście się po.... bobrach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsze koty za płoty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 12:02_________________________________________________zmarł Jan Machulski [ * ]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ch....j wie a na pewno się dowie
-
Strefa Śmiechu
Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić. Jaruzelski pokazał, jak nie należy rządzić. Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić. Kaczyński pokazał, że nie każdy... Dwóch Arabów miało w USA sprawy do załatwienia. Udało im się je załatwić za jednym zamachem... Co to jest, gdy iluzjonista wyciąga z kapelusza to co chciał? Sztuczka. A kiedy kobieta wyciąga ze swej torebki to czego właśnie potrzebuje? Cud!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga widzę że zdjęć nie ma i pewnie nie będzie więc składam kolejny formalny wniosek o zamontowanie w salonie kamerki i wrzucenie nam tu podglądu na forum się założy nowy wątek "raggaman, ford i tereska -live"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hm... pracujesz jakie wielkie słowa :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[ALL B5] Pasy bezpieczeństwa ( co to jest ? )
pirotechniczny napinacz pasa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Krzysztof i zapraszamy na spoty
-
Strefa Śmiechu
Kobieta o długim stażu małżeńskim ogląda się przed lustrem i widzi: Pooraną zmarszczkami twarz, przerzedzone włosy, braki w uzębieniu, biust obwisający do kolan, sadło tu i ówdzie... W końcu stwierdza: Dobrze mu tak, ..ujowi!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie taki do kompletu z butami ................ no tak myślałem, że jak kodowaliśmy tempomat to laptop nie był Twój, nie pasował do Ciebie a ten róż to co innego [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 17:05_________________________________________________