Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o f*ck :polew: o kurfa ... a w telewizji mowili ze Colgate to dobra pasta .... bo to ta z Chin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
który to adaho ? bo tak fruwają że nie mogę poznać :gwizdanie:Korzeń foty impra pewnie też
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daj im szansę, oni próbują dobic dzisijaj do 1800 stron i co Szust dałeś się raggamanowi wciągnąć w tą jego grę dla śmigających szybko po wawie ciekawe wypowiedzi klubowiczów warszawskich na AKP http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=85272
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to widzę że coś straciłem a spóźniłem się tylko pół godzinki :polew:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
stawiam że to raczej do pływania niż latania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no swoim nowiutkim R8 w limitowanej serii jednego egzemplarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przypominam - dla ochłody - szanse trafienia to 1:6 000 000 good luck i popsułeś mu całe dzieciństwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podziel się z nami wrażeniami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesień mamy, uważaj na "liście" :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 13:20_________________________________________________ ja ci dam !!! ja coś Ci wysłałem taki łańcuszek szczęścia! włącz głośno w pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oo ! odrazu poprawa - ani jednego błędu w wypowiedzi - tak trzymaj Pietro :polew: :polew: To najbardziej bezpieczny sposób przekazywania informacji. normalnie padam :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no śmiech ... szczególnie z tej spudnicy a pisał ktoś już żeby "sprawdź ortografię" dać na czerwono i wytłuścić :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to ja ale nosfer i moskal Ty ale tam szła lepsza, bo za tym pasztetem byśmy się nie oglądali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proponuje zapytać na forum miłośników Nokii szczerze to nie chce mi się logować na kolejnym forum... myślałem że może miał ktoś styczność z tym fonem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytanie: Czy nokia 6280 to dobry telefon?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chodzi o to że nawet ja nie wiem co tam jest :gwizdanie: a może być wszystko a jeszcze jak coś zmontował.....
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
na mój gust to tak będzie ps. http://www.carstyling.ru/en/cars.1970_Lancia_Stratos%20Zero.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, proooszę, tylko jedno.. Tomku lepiej nie [br]Dopisany: 30 Październik 2008, 09:21_________________________________________________ on nie chciał, on tylko listę robi to my chcemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj wydaje mi się że się nie nadaje TOMKU PW poproszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho to jest klasyk, myślę że widziało to już 90%
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
w Hiszpanii też biało oglądałem jakieś "wiadomości" jak autka się ślizgały itd.
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
jeśli się ma kasę to nie ma problemu z tym, ja po sprawdzeniu w aso pl i aso de dałem na wstrzymanie z 1BE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pamięciówke sobie strzel a nie foto kolegi bierzesz Żółwik dobre podsumowanie :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4