Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zrobiony z sedana [nie mogłem się powstrzymać]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ja wam chyba obydwu zrobię taką reklamę że :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałem tylko zauważyć że Legia Wisła 2:1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=C0PzJokfiZc&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witamy się w specjalnym dziale!!! co do spotów to są co tydzień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli to kobieta no tak Kopernik tez była kobietą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie macie szans..pierwszym sprawdzonym kandydatem jest ono Kto?? no ONO
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik ma moje, takie bialutkie, do roboty, na techno jak znalazł mówisz Tosik ma ... jeszcze je ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może lepiej odłóż to do kolejnego spota bo koledzy i koleżanki z A3club mogą sobie Bóg wie co pomyśleć :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widziałem się dzisiaj z Martką osobiście - z poźkiem nakreśliliśmy delikatnie Twoją osobę jako potencjalnego kandydata Nawet wykazała delikatne zainteresowanie więc jeżeli chcesz żebyśmy z poźkiem zrobili Tobie jeszcze lepszy grunt pod interesy to musisz odpowiednio to umotywować jednym słowem musisz zakupić wiem że Ty nie pijasz ale to dla kolegów więc kup dużo bo koledzy (poziek i lukaszr) dużo mogą :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 06:51_________________________________________________ps. godzinkę na forum trzeba by zaktualizować [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 06:52_________________________________________________ i bardzo dobrze Szykować rękawice robocze no moje małe rączki nie ma rękawiczek ale daje radę i bez Bedziesz ufafluniony smarem...laski na to lecą znaczy się przywozić siostry kto ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i bardzo dobrze Szykować rękawice robocze no moje małe rączki nie ma rękawiczek ale daje radę i bez
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i bardzo dobrze
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford>>?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie fair jest jak kobieta ma 2 ...i ty jesteś jednym z nich no jak ma dwóch a ja jestem jednym z nich to też nie fair to fakt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to nie można mieć 2 ? :kox: nie, bo to nie fair
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i zapraszamy na spoty warszawskie ( najbliższy we wtorek)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą [br]Dopisany: 24 DObra kmina .. A ja zajme sie Martką e nie ma tak TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:47_________________________________________________a i chciałem zauważyć że w niedzielę Krakusy przyjeżdżają do wawki :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty skubany...będzie liść od Lukasa... Why ? bo to Lukas_owa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było x postów temu.. ja wklejałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr to może ja,.. ja walnę temu Twojemu niedoszłemu szwagrowi z liścia redźi to na Adama profil nie wchodzę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
regga hm.... on raczej nie jest zbyt normalny :gwizdanie:redźi świetny pomysł z tym oglądaniem na NK chyba i ja się skuszę popatrzeć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek ma ochronę ? ale to dla siebie czy siostry :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 10:41_________________________________________________ragga co do karnetów to dam znać wieczorem albo jutro