Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a z liścia nie chcesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to są naprawdę :doh1: ale spróbowali by tak zrobić u nas :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=72nIym1_JD4&NR=1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skrótem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja lubię czasem extremalną jazdę no ale to co zrobił civic to już przegięcie i za to się należało podejrzewam ze mógłby nie przeżyć... też tak pomyślałem i stwierdziłem że bym mu latarką jeb*** :gwizdanie: to bylo jak wracales??? tak, tam na głównej, między takimi dwoma zakrętami przed wiaduktem na ursusie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy ps. Ragga będę strzelał ... "komornik" :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tydzień temu był na spocie i mówił że to nie duch ostrożnie z siłownią :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=f89aubh82f0&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krajzler Hemi , testowanie lakieru , "Człowiek legenda " wyrywał Panny w Arkadii .. i sok ze 100%-towej brechy ale i tak była najlepsza ta "lodziara" ... a nie to "windziara" była :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja lubię czasem extremalną jazdę no ale to co zrobił civic to już przegięcie i za to się należało podejrzewam ze mógłby nie przeżyć... też tak pomyślałem i stwierdziłem że bym mu latarką jeb*** :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie był Tomek Hondą siostry? on był accordem zawróciłem za skrzyżowaniem na raz za pomocą ręcznego ale gość już był na końcu tej jednokierunkowej, na dzień dobry to zarobił by parę garści bo normalnie bym się nie powstrzymał(zresztą w takim celu też zawróciłem :gwizdanie:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja wczoraj zaliczył bym dzwona kufa jadę główną a gość z lewej(hondą civic) przecina główną i ładuje się pod zakaz wjazdu w jednokierunkową i nawet nie raczył hamować, trąbić czy coś dobrze że z refleksem i hamulcami nie jet u mnie źle, skru***n przejechał mi przed machą dosłownie na 5cm albo i mniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał. idealny układ- [B5 AJM] Woda leci na nogi
ale powiem ci że lałem wodę tam gdzie akumulator i woda normalnie ściekała koledze chodzi o to że jak ta rynienka jest źle zamontowana to woda płynie na filtr a przez niego dalej do układu wentylacji/klimy stąd może wyciekać przez nawiew na nogi- Strefa Śmiechu
Przychodzi Jasio z przedszkola. Gęba cala podrapana. Aż przykro patrzec... - Co sie stalo, Jasiu? - krzyczy mama. - Aaaaaa... Tańczyliśmy w przedszkolu wokół choinki. Dzieci było mało, a jodełka spora... Idealny mąż to taki, który zastając żonę baraszkującą w łóżku z kochankiem powie: - Wy dokończcie, a ja idę zaparzyć kawę. Idealny kochanek to taki, który w tej sytuacji potrafi dokończyć. Mąż rano patrzy w lustro i mówi do żony: - Co sobie pomyślałaś wczoraj, jak przyszedłem pijany do domu z tym sińcem? - Jak przyszedłeś to go jeszcze nie miałeś. Dziewczyna klęka przy konfesjonale i mówi: - Pobłogosław mnie Ojcze, gdyż zgrzeszyłam. - Co się stało moje dziecko? - Popełniłam grzech próżności. Dwa razy dziennie patrzę na siebie w lustrze i mówię sobie, jaka pięna jestem. Ksiądz dobrze przyjrzał się dziewczynie i mówi: - Mam dobre wieści dla ciebie, moje dziecko. To nie grzech, to pomyłka. Mąż pokłócił się z żoną przy śniadaniu. Wstając wściekły od stołu rzucił na odchodnym: - W łóżku też jesteś do niczego - i wyszedł do pracy. Po jakimś czasie zrobiło mu się głupio i dzwoni do domu, żeby przeprosić. Żona długo nie odbiera telefonu... W końcu jednak podnosi słuchawkę. - Czemu tak długo nie odbierałaś? - pyta facet z lekka wkurzony. - Byłam w łóżku. - Co robiłaś o tej porze w łóżku? - Zasięgałam niezależnej opinii. Przeglądająca się w lustrze żona do męża: - Powiedz mi, kochanie, za co ty mnie tak kochasz: za piękną buzię, czy za rewelacyjną figurę? - Za poczucie humoru - odparł mąż Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. >> > Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. > Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział: - To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie to może Pan odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział: - W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać. - Życzę miłego weekendu - powiedział policjant- Ekologia
ja mam taki składany koszyczek i jak idę do marketu to go zabieram, jak mam mało rzeczy (zazwyczaj ok 3 czekolad i napój) to pakuję w kieszeń i byle do auta a w aucie podobnie jak kolega- [B5 AFN] czujnik zamkniecia drzwi
jest w zamku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie dziura tylko się nawierzchnia zapadła, ale jeszcze jest :gwizdanie:Tomaszust wiem że lubisz to zobacz to http://pl.youtube.com/watch?v=51bbzIruBi0&feature=related- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zróbcie jakąś statystykę ilu powiedziało że rzuci, ilu rzuciło, ilu znów zaczęło itd.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To, to ja wiem. Ale czy NA PEWNO? a tego to już najstarsi górale nie wiedzą :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN- Ekologia
ekologiczne myślenie się wyłączyło :gwizdanie: - Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!