Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
+ jeszcze sprawa w sądzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
audi a8? czy to nie morgothv8 z akp? w Toruniu to chyba nie łon...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj ja wysłałem info
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
też nie na temat trochę ale: jechał gość nowym mesiem i on ma doświetlanie zakrętów halogenem to prawym to lewym, wyjeżdżał ze skrzyżowania w prawo a tam miśki stały, bach lizak i na margines standardowe bla bla bla i policjant nagle z tekstem że oślepił go halogenami(halogenem) i będzie mandat za nadużywanie świateł przeciwmgielnych! no gościu zaczął im tłumaczyć że to tak automatycznie itd. i im bardziej im to tłumaczył to misiaki się coraz bardziej wkurzali bo myśleli że głupków chce z nich zrobić, dopiero jak im "namacalnie" pokazał że to tak samo się dzieje to go puścili.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
patent na korki http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,5703412,Nie_chcial_stac_w_korkach__jezdzil_na_kogucie.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wicu myślałem że masz jakiś konfesjonał czy coś w tym stylu :gwizdanie: a TY tak normalnie flacha na stół i
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powinien jakieś poradniki pisać czy coś skąd wiesz, może już pisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: :naughty: :naughty: Uwielbiam czytać te jego historie może dać go do programu "urzekła mnie Twoja historia" :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fakt nie musiałem nic mówić, żeby twoja była mnie do łóżka wzięła :gwizdanie: :gwizdanie: fiu fiu :gwizdanie: Zaraz akcja przeniesie sie na PW już się przeniosła :gwizdanie: ale pw to nic oby na naszą klasę nie poszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fakt nie musiałem nic mówić, żeby twoja była mnie do łóżka wzięła :gwizdanie: :gwizdanie: fiu fiu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz rację Krzyniek żadnej nie przepuści :gwizdanie: nie prawda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu nie ma włączonego licznika. miałem na myśli akcje bicia do 2000strony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie no to po co ta cała gadka aaa już wiem nabijacie licznik postów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to już wiem dlaczego franio napisał że jechał z dziewczyną :gwizdanie: odpowiedź w filmiku http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100723 [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 11:20_________________________________________________ i pasuje czyli już wszystko ustalone coby się przez cały tydzień nie licytować :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak sobie tłumacz i nie wciskaj ludziom kitu że masz serie 1,8T 150KM .... na moją "okohamownie" minimum 180KM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem za tą opcją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To samo można powiedzieć o felgach Poźka - teraz ja je testuję Co Ty gadasz. Wlasnie wrocilem od Poźka z felgami Gdyby ktoś szukał czegoś do B6 w jego garażu można szukac Bo te felgi zdążył jeszcze zaliczyć Przemo Kaśki :laghing2: oczywiście mówicie o dwóch różnych kompletach :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 09:20_________________________________________________lukaszr zawsze można spróbować i wtedy podjąć ostateczną decyzję ps, edytował ktoś z was modów i adminów posta z polarem, bo nie ma w nim już tego o czym Ci wczoraj mówiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spocik prawie jak GROM http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5698868,10__Kostarykanski_SWAT.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th: A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy. ok PROMKA
-
Strefa Śmiechu
fajne http://video.interia.pl/obejrzyj,film,37541,sortuj,sm,st,100723,pozycja,4,Muzyka_i_Honda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
leszcz wymiękł leć do Newbie bo jest jakiś gościu z radom-wawa to przywitasz go
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4 :>