Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszał to ktoś "Kobieta to puchar przechodni od jednych do drugich spodni" -podobno to jest przysłowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może nas nie wywieje z tej promenady poza tym wiatr nie jest od zachodu więc nie powinno być aż tak źle [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 15:16_________________________________________________Malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to gdzie w końcu spot? nie chce mi się popylać aż do fw i znów jak kiedyś dojadę na 15min spota
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
za takie wykroczenie to dostaniesz ze 25lat ale nie przejmuj się będziesz miał widzenia :gwizdanie: zawsze ktoś z klubu wpadnie z paczką ja dostałem raz 6pkt i 200pln a potem zakupiłem CB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzieli przewidujących ludzi http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5697039,Sposob_na_wywroconego_TIR_a_byl_dobry.html
-
[ALL B5] Elektryczne lusterka - grzeja od razu po przekręceniu stacyjki
z inst. obsługi http://www.pecet.com.pl/~janek/ac/audi/Ksiazka_serwisowa_Audi_A4/Obraz%20025.jpg
-
[ALL B5] Elektryczne lusterka - grzeja od razu po przekręceniu stacyjki
właśnie to miałem pisać, to prawda że były dwie wersje i już był temat na forum wałkowany :gwizdanie:
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
to już dzisiaj następny kozak... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga opisy skopiuj jeszcze gg może tam też jest podobnie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? to taki przykład tylko...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to muzy słucham a nie CB , CB mam tylko na jakąś dłuższą trase , jak do starych jade... noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to panowie zastanówcie się o zasadności zakupu przez was CB, kupiliście i co teraz wozicie w bagażniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratki Nosfer ale co tak mało, zwalniałeś już :gwizdanie: ps. a CB to Wy nie macie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AJM] Gdzie jest czujnik
MRoger temp jest na kanale 49 i 51 (zależy od wersji klimatronika) - poczytaj faq!!!
-
[B5 AJM] Gdzie jest czujnik
czekamy na fotke .. dla potomnych ... fota miała być wklejona ale jest z telefonu i kiepska jakość, jutro będzie zrobiona lepsza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema :>