Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. słyszał to ktoś "Kobieta to puchar przechodni od jednych do drugich spodni" -podobno to jest przysłowie
  2. może nas nie wywieje z tej promenady poza tym wiatr nie jest od zachodu więc nie powinno być aż tak źle [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 15:16_________________________________________________Malik
  3. to gdzie w końcu spot? nie chce mi się popylać aż do fw i znów jak kiedyś dojadę na 15min spota
  4. za takie wykroczenie to dostaniesz ze 25lat ale nie przejmuj się będziesz miał widzenia :gwizdanie: zawsze ktoś z klubu wpadnie z paczką ja dostałem raz 6pkt i 200pln a potem zakupiłem CB
  5. widzieli przewidujących ludzi http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5697039,Sposob_na_wywroconego_TIR_a_byl_dobry.html
  6. z inst. obsługi http://www.pecet.com.pl/~janek/ac/audi/Ksiazka_serwisowa_Audi_A4/Obraz%20025.jpg
  7. właśnie to miałem pisać, to prawda że były dwie wersje i już był temat na forum wałkowany :gwizdanie:
  8. to już dzisiaj następny kozak... :gwizdanie:
  9. ragga opisy skopiuj jeszcze gg może tam też jest podobnie :gwizdanie:
  10. kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? to taki przykład tylko...
  11. ja to muzy słucham a nie CB , CB mam tylko na jakąś dłuższą trase , jak do starych jade... noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego
  12. no to panowie zastanówcie się o zasadności zakupu przez was CB, kupiliście i co teraz wozicie w bagażniku
  13. gratki Nosfer ale co tak mało, zwalniałeś już :gwizdanie: ps. a CB to Wy nie macie?
  14. witaj, zapraszamy na spoty warszawskie
  15. krzyniek odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    MRoger temp jest na kanale 49 i 51 (zależy od wersji klimatronika) - poczytaj faq!!!
  16. krzyniek odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    czekamy na fotke .. dla potomnych ... fota miała być wklejona ale jest z telefonu i kiepska jakość, jutro będzie zrobiona lepsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.