Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. było dobrze
  2. www.a3-club.net
  3. czytałem na jakimś forum ze się go nie czyści/regeneruje tylko wyrzuca :gwizdanie: a tu od kolegów z VW pożyczyłem http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=271&Itemid=9
  4. przy turbinie ...zrób może zdjęcie będzie łatwiej
  5. krzyniek odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    u mnie jest zielony bo mi taki dostałem od poprzedniego właściciela i taki zamontowałem, ten co wyjąlem był czarny, nawet go mam pod ręką, numery na nim są takie jak napisałeś wyżej. a kodami Klimy sprawdzałeś temperaturkę?
  6. krzyniek odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    przecież pokazywałem Ci gdzie masz czujnik czekaj zaraz znajdę fote to CI podrzucę
  7. oki chyba jej to wszystko wydrukuje, bo na pamięć się przecież uczył nie będę
  8. mówiłem jej o tym, ale stwierdziła że jak na razie nie może tego zrobić bo musi sporo rzeczy które ma na dysku ponagrywać na płyty.
  9. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    znalazłem jeszcze taki temat, może się przyda http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=78131
  10. nie mogę to tylko/albo aż dobra przyjaciółka, tyle co mogłem to zrobiłem
  11. nie ten dział ! link nie bangla ( jak już wstawiasz link to zrób pauzę po nim )
  12. Może ręka sprawiedliwości ominie Twoje poślady miejmy nadzieję, AndyN mnie popuścił :gwizdanie:
  13. no to jeszcze do kolekcji to http://nasza-klasa.pl/school/94234/forum/2 Krzyniek ..lubisz brąz ?? właśnie jak to wysłałem to sobie przypomniałem
  14. mówi że skanowała i antywirusem sprawdzała i coś tam znalazł i usunął, a dodam że jak to mówi komp jej czasem "zamula" - czy może to być związane z tym programem szpiegującym? i jeszcze zadała dodatkowe pytanie czy ktoś obcy może poprosić operatora komórkowego o biling rozmów/smsów (telefon ma na kartę bez abonamentu) bo twierdzi że on przysyła jej smsy o podobnej treści jak te co dostaje od znajomych itd. czy dziewczyna może po prostu jest już przewrażliwiona...
  15. no to jeszcze do kolekcji to http://nasza-klasa.pl/school/94234/forum/2
  16. dzięki panowie za obszerne wyjaśnienia wyjaśnię jej na czym sprawa polega bo dziewczyna nerwowo już nie wytrzymuje.
  17. mam takie pytania: 1.czy archiwum naszych rozmów zapisuje się też gdzieś na serwerze? 2.czy jak skasujemy archiwum gg w naszym kompie to go po prostu już nie ma ? bo koleżanka twierdzi że jej były ściąga z serwera jej wiadomości i całe archiwum (które to ona kasuje u siebie na kompie) mówi że zna fakty o których ona tylko przez gg rozmawiała, ile w tym jest prawdy? doradźcie coś bo nie wiem co jej powiedzieć.
  18. Pojechał wymienić żarówkę i dopompować oponę a skoro tak to ok
  19. witaj Robert na a4-klub.pl
  20. AndyN tylko nie mów że byłeś wymienić płyn od sprysków na zimowy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.