Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza, jaki typ LED-ów ?
10x36mm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może być, tylko nie takie "zalepmordę" tylko takie kruche
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
ja też jest różnica, widać auto wcześniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom
-
Montaż tempomatu A4 B5
sorrka nie chce mi się pisać własnymi słowami spróbuj go włączyć tak jak w inst. jak nie będzie działał to będziemy szukać usterki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i wszystko jasne
-
Strefa Śmiechu
powinni również podwyższyć wiek zdających na minimum 20 lat Dlaczego ? Ja mam 20lat i prawko od 18. Lepiej pozabierac tym dziadziusia 80 letnim. tak jak to jest u naszych zachodnich sąsiadów, jak spowoduje wypadek powyżej jakiegoś tam wieku( w tej chwili nie pamiętam) to traci prawko dożywotnio, a dostaje bezpłatny bilet na komunikację miejską sorka za ot :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust będzie w Radomiu na weekend?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mysle ze te dwa lusterka które masz przy drzwiach plus to w kabinie powinny dac rade a ja myślę że czujki cofania by wystarczyły ... kamera: droga opcja i musisz sie koncentrować na obrazie z niej a nie na cofaniu
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza, jaki typ LED-ów ?
te od rejestracji pasują do środka ale jest jasnnooo co do 3 miesięcznych ledów to chyba nieprawda :gwizdanie: moje (zresztą jak wszystkich którzy wtedy je montowali) mają już więcej jak pół roku i dalej pracują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy to takie nowe zabezpieczenie przed kradzieżą całego auta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki ja proponuje zabrac, ze soba jeszcze kierowce moze sie przydac mówisz ze od razu próba kubeczków nie no kubkiem to jeszcze nie piłem ale to chyba to samo co szklaną :gwizdanie:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza, jaki typ LED-ów ?
na pewno jak wsadzisz ledy będzie jaśniej, i jeśli nie będą to ledy rozpraszające wiązkę światła to będą one Ci świecić punktowo tak jak ma to miejsce w podświetlaniu rejestracji, zajrzyj był temat o ledach w podświetlaniu nr rej. a jak nie to na spocie zobaczysz na żywca kilku z nasz ma jeszcze te ledy :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
może to ford falcon
-
Zientarski jechal 140km/h !!
kolego wojtusania jeśli cierpi to tylko i wyłącznie przez własny brak rozsądku!!! i z naszej strony nie jest to żadna zazdrość to co tu piszemy. ps.proponuje zamknąć wątek bo zrobi sie nieciekawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i jest jeszcze łączenie pod zegarami i nad ... bo ten materiał wcale się nie rozciągał zaraz załaduje foty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga słupek byłby gotowy do założenia ale nie wiem czy zakładać czy poprawiać bo tapicera to ze mnie nie będzie \- Zientarski jechal 140km/h !!
ferrari było ok, tyle że z kierowcą coś nie halo.... :gwizdanie:w ogóle to on tam miał pewnie 70km/h- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
on to niech "zabiera zabawki i wynocha z piaskownicy" nie bawi się z nami... :polew:- Jak zaimponowac lasce ....:)))
bo grunt to mieć podejście do kobiet... facet miał podejście od strony salonu to podejrzewam że to jakaś naiwna blachara była :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja powiem tyle że kolega A3 ma plany na duże mody swojego auta, ale chyba lepiej będzie dla niego a na pewno dla innych jak zostanie przy tym co ma w serii. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.