Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. mają blokowac drogi dojazdowe do wawy czyli nie centrum a obrzeża stolicy
  2. Dzięki Wodzu , przypomne się na spocie Ale paranoja z tym śniegiem ... trasa Lublin - Wawa to miejscami 50 km/h e to i tak szybko.... i pewnie masa aut jak zwykle
  3. mylisz się, to nie standard
  4. Po opisie oniaka widac ze lata tylko gdzie on snieg znalazl śnieg jest, minus taki że znów wieje jak wczorajszej nocy.
  5. co do propozycji gier planszowych to też mam fajną opcja dla mających słabą głowę do
  6. oj może mieć wpływ, zależy jak jest ustawiony serwis oleju, nie wiem co prawda jak jest w benzynie. a można dokładniej prosić jaki wpływ?
  7. styl jazdy nie ma wpływu, a wskazania zmieniają się co (już nie pamiętam dokładnie) stałą wartość .
  8. pierwsza to kontrolka od płynu spryskiwaczy a na czerwonym tle jaki jest napis?
  9. ale to propozycja dla posiadających subaru ładnie wymiata [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 13:24 _________________________________________________ No to Krzyniek Tobie ustawi Przetestujemy go na spocie :th: chyba trema mnie zeżre :gwizdanie:
  10. gratki !!! :th:
  11. ja powiem że ogarnąłem to chodź wiadomo człowiek się uczy cały czas
  12. http://szaco.pl/?action=posty&k=19&t=34
  13. wiem , ale gdzies mi wessało ten obrazek z tym manualnym kasowaniem Chyba nebęde sobie Vagine Tylko czy skumam.. :gwizdanie: skumasz
  14. Łukasz . Wymieniłem oliwe w sa samochodzie , dałbyś rade mi wykasować "service oil"? Bo mi zacznie mrygać za niedługo możesz to zrobić guziczkami sobie sam
  15. też bym postawił na toyotkę
  16. http://www.maxior.pl/film/91759/Zlodzieje_wsrod_zwierzat
  17. w sumie ja mógłbym się załapać ale już mi się trafiło i nie mogę auta prowadzić a nie mam kierowcy
  18. zmykam chwilowo z forum i proszę nie nasmarujcie tu niewiadomo ile stron bo się później nie ogarnę z czytaniem
  19. Nie dostaniesz, nie martw się Hmmmm, ale Kaśka nie ma na pewno nic przeciwko temu, prawda ??? Tak na prawde mnie to praktycznie nie dotyczy więc jak chcesz sie przyznać to proszę cie bardzo. lepiej nie. dobrze że jesteście przynajmniej zapomina się przy was o smutnych sprawach Kasia nie psuj im tu nadzieii na "niewiadomo co"- nich się dalej domyślają
  20. Dawaj Krzyniek nie krępuj się. Nikt się nie będzie gniewał. P.S. Krzyniek, a powiedz szczerze, było jakieś chędorzonko ??? :polew: chyba nie będę papla, już kiedyś za dużo mówiłem i dostałem od pana Żółwia kropeczkę ... ale może coś się dowiecie muszę przeprowadzic konsultacje z.... ps. coś mi się zdaje że zaraz pan Kogut cosik napisze
  21. Jak zwykle ... ciekawość kobiet nie zna granic ... nie powiem i już Chętna ? Na co ? Krzyniek, Ty chyba będziesz w stanie odpowiedzieć na to pytanie, prawda ??? sorka z tego G. w końcu to Flyer go wylansował... będę w stanie... ale nie wiem czy mogę
  22. kolega Flyer i Gracjan .... hm no ale ten drugi nie jest z klubu
  23. zakochana para Jacek i Barabara czekaj czekaj coś mi się pomyliło... to nie te imiona ... nom, pierwsze literki naszych imion to K a nie jakieś baśki - placki....
  24. ja chciałem ostatnio sobie ją poprawic i jak ją docisnąłem to mi się trochę rdzy z niej posypało ale jeszcze sie trzyma..
  25. czyli "erotoman - gawędziasz" takich Ci u nas dostatek właśnie Kasia dobrze że nie wiedza tego co my wiemy :drool: oni mogą się tylko domyślac a przy tym się dobrze bawią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.