Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mają blokowac drogi dojazdowe do wawy czyli nie centrum a obrzeża stolicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki Wodzu , przypomne się na spocie Ale paranoja z tym śniegiem ... trasa Lublin - Wawa to miejscami 50 km/h e to i tak szybko.... i pewnie masa aut jak zwykle
-
[B5] założenie elektrycznych szyb z przodu
mylisz się, to nie standard
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po opisie oniaka widac ze lata tylko gdzie on snieg znalazl śnieg jest, minus taki że znów wieje jak wczorajszej nocy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do propozycji gier planszowych to też mam fajną opcja dla mających słabą głowę do
-
[B6 ASN] inspekcja olejowa - przebieg kilometrów
oj może mieć wpływ, zależy jak jest ustawiony serwis oleju, nie wiem co prawda jak jest w benzynie. a można dokładniej prosić jaki wpływ?
-
[B6 ASN] inspekcja olejowa - przebieg kilometrów
styl jazdy nie ma wpływu, a wskazania zmieniają się co (już nie pamiętam dokładnie) stałą wartość .
-
[B5 AJM] Skutki niewiedzy - pomocy !
pierwsza to kontrolka od płynu spryskiwaczy a na czerwonym tle jaki jest napis?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to propozycja dla posiadających subaru ładnie wymiata [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 13:24 _________________________________________________ No to Krzyniek Tobie ustawi Przetestujemy go na spocie :th: chyba trema mnie zeżre :gwizdanie:
-
mam córeczke
gratki !!! :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja powiem że ogarnąłem to chodź wiadomo człowiek się uczy cały czas
-
Strefa Śmiechu
http://szaco.pl/?action=posty&k=19&t=34
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem , ale gdzies mi wessało ten obrazek z tym manualnym kasowaniem Chyba nebęde sobie Vagine Tylko czy skumam.. :gwizdanie: skumasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz . Wymieniłem oliwe w sa samochodzie , dałbyś rade mi wykasować "service oil"? Bo mi zacznie mrygać za niedługo możesz to zrobić guziczkami sobie sam
-
Co jest lepsze Toyota albo Mazda
też bym postawił na toyotkę
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/91759/Zlodzieje_wsrod_zwierzat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie ja mógłbym się załapać ale już mi się trafiło i nie mogę auta prowadzić a nie mam kierowcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmykam chwilowo z forum i proszę nie nasmarujcie tu niewiadomo ile stron bo się później nie ogarnę z czytaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dostaniesz, nie martw się Hmmmm, ale Kaśka nie ma na pewno nic przeciwko temu, prawda ??? Tak na prawde mnie to praktycznie nie dotyczy więc jak chcesz sie przyznać to proszę cie bardzo. lepiej nie. dobrze że jesteście przynajmniej zapomina się przy was o smutnych sprawach Kasia nie psuj im tu nadzieii na "niewiadomo co"- nich się dalej domyślają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj Krzyniek nie krępuj się. Nikt się nie będzie gniewał. P.S. Krzyniek, a powiedz szczerze, było jakieś chędorzonko ??? :polew: chyba nie będę papla, już kiedyś za dużo mówiłem i dostałem od pana Żółwia kropeczkę ... ale może coś się dowiecie muszę przeprowadzic konsultacje z.... ps. coś mi się zdaje że zaraz pan Kogut cosik napisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak zwykle ... ciekawość kobiet nie zna granic ... nie powiem i już Chętna ? Na co ? Krzyniek, Ty chyba będziesz w stanie odpowiedzieć na to pytanie, prawda ??? sorka z tego G. w końcu to Flyer go wylansował... będę w stanie... ale nie wiem czy mogę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolega Flyer i Gracjan .... hm no ale ten drugi nie jest z klubu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zakochana para Jacek i Barabara czekaj czekaj coś mi się pomyliło... to nie te imiona ... nom, pierwsze literki naszych imion to K a nie jakieś baśki - placki....
-
[B5 1Z] Odrywający się brzeg listwy, przy drzwiach
ja chciałem ostatnio sobie ją poprawic i jak ją docisnąłem to mi się trochę rdzy z niej posypało ale jeszcze sie trzyma..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli "erotoman - gawędziasz" takich Ci u nas dostatek właśnie Kasia dobrze że nie wiedza tego co my wiemy :drool: oni mogą się tylko domyślac a przy tym się dobrze bawią