Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AFN] jaka antena do ok 1m na magnes do unidena 520xl?
też polecam tą antenkę co Gosia i Gm
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
wszystkiego najlepszego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Błędy 19561 oraz 17965 co oznaczają?
co do 17965 to jest to przekroczona górna granica doładowania tu jest troche ale tam są też zrobione logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14131.0.html
-
[B5 AHU] Migajacy klimatronik Audi A4 B5
mrugający klimatronik informuje o błędach więc tak jak Hack pisze podłącz Vag_a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Mandaty w Niemczech
to co posłałem Kasi na pw wkleje i tu może jeszcze sie komuś przyda http://www.ruv.de/de/download/service/pdf/bussgeldkatalog2004.pdf w tabelach jest: geschwindigkeit - wykroczenie prędkości innerorts - w mieście ausserorts - poza miastem a Kaśka bo zapomniałem od nowego roku mają wprowadzić jakieś zmiany ale to już tak na przyszłość mówie
-
Airbag alarm
a skasowales blad po przeczyszczeniu?? samo przeczyszczenie nic nie pomoże trzeba skasować błąd vag_iem i wtedy sprawdzić czy nie zaświeci się ponownie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj kolega pewnie też jest w a3-club.net
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najwyżej ja mu pożyczę, zrobimy szybką przekładkę pod maxi, muszę widzieć tą konfrontacje, bo się już dłuższy czas zbiera. a to chyba przełożymy na czas nieokreślony :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi wszystkiego naj najlepszego i gratulacje nowego auta-softu :oklaski: Tosik jak mamy stanąć na kresce to zapodaj sobie jakieś zimówki, bo inaczej się nie próbujemy, ja wczoraj w tym zakręcie się ledwie trzymałem tych moich zimowych kołach
-
Wybór CB radia :)
nie mają homologacji czyli chwyt markietingowy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spociki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o TY niedobry, koledze chcesz załatwić ostrzeżenie ps. ostrzeżenie to może Tobie by się należało za blokowanie innych aut na drodze publicznej a tym samym stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 09:24 _________________________________________________ Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo. Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też. Ja wiem dobrze o tym i dlatego poprosiłem. A ucieczka z miejsca konfrontacji z Tosikiem na tyłach promenady to chyba powód dobry. co do konfrontacji to wczoraj miałem złe przeczucia, ale co się odwlecze to nieuciecze może Tosik zjawisz sie pod Max.. w niedziele? a jak nie to jeszcze będzie niejedna okazja.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
ja też
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok Tosik na Twoim miejscu też bym tak tłumaczył że to aparat :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik, Kaśka .... coście tacy "niewyraźni"
-
[B5 ADR] spryskiwacze
dioda mi inną oporność jak żarówka i komputer zapala kontrolke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 ADR] spryskiwacze
co do kontolki od żarówek to czy przypadkiem nie masz gdzieś diody zamiast żarówki?