Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dolej spirytu do zbiorniczka albo podgrzej zbiorniczek zapalniczką ale w ogóle to będziesz kozak jak połączysz obie te czynności ok, mam bimber może być chodź nie ukrywam szkoda go trochę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema pany co zrobić z płynem od sprysków, dolać zimowego ? czy jakość próbować wylać letni ? i dopiero nalać zimowego ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Historia naszych nicków
padłem :polew: :polew: nie ma to jak przeczytać coś śmiesznego z rana
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
a ja "pamiętam" tyle że jechałem z mamą na porodówkę radiowozem milicji, nie wolno było jechać swoim autem a karetki były w jakiejś akcji, w szpitalu się śmiali że Ci co się urodzili to "generały"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema napadało i dalej sypie, co gorsza i wieje wiatr
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
http://www.a4-klub.pl/smf/dla_niektorych_tunerow_niemozliwe-t93513.30.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie robi kobiecie śniadanie A moze pojechal wybrac pierscionek... a potem: Prosty komunikat werbalny jako gwarancja efektywności przekazu informacji: - Nataszko, zjedz kawałeczek tortu! - Dziękuję, Jureczku, nie chcę. - No spróbuj, bardzo smaczny! - Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego. - Nataszko, proszę. Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam... - Żryj ten tort, karwa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą chcę!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zwariowałeś Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać joł bicze Nie chodzi mi o cenę, bo zegarki fajne, tylko, że STWORZYŁEŚ stronkę, po to aby wybrać między białym i czarnym widać różowych nie robią :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema..... pindolki Boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal ma dwa konta :gwizdanie: jego parówa się sama zarejestrowała http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/parowa-u44577.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Nowicjusz - wątek powitalny
siema zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
+ 100zł za zajęcie się żoną ... no jeśli klient ma żonę to oczywiście że tak ps. dzięks Nosfer za uzupełnienie oferty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e no to ja jako że nie z miasta mogę zaoferować niższe stawki: za wysłuchanie 200plnów za mechanikę 200plnów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wyglądasz na takiego któremu sie zdarza , i to nawet bardzo czesto :polew:cześć piękny inaczej- [S4 B5] Czujnik temp. zewn.
czujnik jest tam gdzie w każdym a4 między zderzakiem a chłodnicą jest jakiś koleś na allegro który naprawia wyświetlacze fis- poszukaj co do wskazań temp to poszukaj było już na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to kiedy w końcu ta impreza ??? no masz napisane w sobotę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Ty gdzie jesteś ? żeś śnieg zobaczył- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kufra ..... bry- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeden mroczek kiedyś zajechał autem pod polibudę w wawie, zaparkował w miejscu niedozwolonym a ochroniarz do niego tu nie wolno Ci parkować a ten do niego "spier*** jestem aktorem"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jedna gołotorunda to chyba krócej trwa ja po walce zobaczyłem mroczk(a)i z kamerą i mi się nie dobrze zrobiło - Nowicjusz - wątek powitalny