Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwik studiujesz lekturkę postów
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
kur*** jak oni się zapierają rękoma i nogami
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
Boniek po walce Gołota vs. Adamek - Przed pojedynkiem z nim rozmawiałem i powiedziałem mu tak: „Andrzej, ja ci życzę, żebyś dołączył do naszej kategorii, czyli eks-sportowców . Wtedy i fajnie się żyje i jest przyjemnie i niczym się nie ryzykuje. Myślę, że on swoje zadanie już spełnił - stwierdził "Zibi". [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:02_________________________________________________na TVP 2 ostro jadą
-
Samoprowadzące się samochody w ciągu dekady
wtedy dopiero spożycie alk wzrośnie
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Za takie teksty powinien odrazu warm polecieć. Rada kup sobie telefon i odpisuj na wiadomości a "prostactwo" na pewno nie będzie zaśmiecało forum wałkarzami. dobre podsumowanie
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
powiem Ci że się nie mylisz trzeba coś ustalić, Taktuś, Ragga też dobrze piszą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak to na pewno Ci się uda ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MoorPH zajrzyj na spot Miński tam jest polisz wersjon "dziewczyny na dyskotece"
-
[B5 AFF] Moja Audi'ówka
ja robiłem sam w garażu u siebie w domu także jak chcesz masz rzut beretem a wedytuj pierwszego posta i przenieś tam foty (jak już koledzy wcześniej zauważyli)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszedł liść ??? nie zamknąłem nie chciałem mu całej twarzy rozwalić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miałem podobną akcję na imprezie tylko że szło dwóch gości, jednego zdjąłem łokciem przez przypadek :gwizdanie: a drugi się strasznie rzucał podobnie jak ten na filmie niestety dla niego również się to źle skończyło a my z kumplem dostaliśmy zakaz wstępu do lokalu na 2miechy a chciałem go po prostu przeprosić :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co mam odpisać tej nowej lasce co do ciebie pisała ?? będziesz urabiał czy sobie ją odpuszczasz ? niee no - ustawiaj ją na wieczór, ciachniemy ją na 2 baty - może Moskal wpadnie normalnie to bym napisał że jak i moskal to na trzy no ale nie wiem jak tam z moskalem jest :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek, Spanky Ci kropka zaje***ł czy sam sobie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry ŁukaszRyyy i Poziek - było w SŚ :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Co dobrego i złego można powiedzieć o tym motorze
o tak to dużo wnosi do tematu ... [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:37_________________________________________________ ja leję zwykłą ON, może raz na jakiś czas tą "niby lepszą ON" i jak dotąd żadnych problemów nie miałem
-
[B5 1Z] Problem z uruchomieniem silnika. Brak połączenia VAG-a z jakimkolwiek sterownikiem.
stojąc przodem do auta prawe podszybie jest "puszka" ECU przy okazji zobacz czy masz drożne odpływy wody skoro wiesz że to jakaś bzdura to szukaj tego bezpiecznika/przekaźnika, powiedz jakiego chcesz szukać to powiemy CI gdzie są
-
Skradzione kola
i jak widać przyciągnęły i nie tylko oczy ale również łapy poucinać przy samej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej nie ryzykuj :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to nie będzie też punktu 4 - bo łapy urwie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o tej to będą tylko punkty 3. i 4. :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może to jakaś plaga bo wczoraj sąsiada wyprzedziło lewe tylne w cienkocienko... - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.