Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema :> i zapraszamy na spociki garwolińskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://dilidou.com/2009/04/20/ils_sont_nus_et_drlles_la_barmaid_avec_une_grosse_poitrine_9_1_mo.html[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 11:16_________________________________________________
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 10:51_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
komuś coś wypadło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co go oszukiwać.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to z miłości? czy z miłości do :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
W życiu bym nie poszedł do roboty za 2 tyś. na rękę. Żyje w konkubinacie, 3 dzieci, jedno chyba moje. Ona zarejestrowana oczywiście jako samotna matka. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę. sprzedaliśmy po 500 zeta za tonę - po co mi jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej. Żarcia tyle, że przejeść sie nie da - makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż". Dzieci mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo. Na wakacje "pod gruszą" dzieci z pomocy społecznej dostały po 700zł - kupiłem se za to nową komórkę, full wypas. Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć - komornik nie ma mi co zabrać a zresztą jakby co to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie , że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać tak że żyje sie w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. Kablówkę mam darmo - wkłułem sie w kabel na sieni - tak ze od rana piwko,papierosek i Eurosport - no, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych, pokrzywdzonych przez los. Biedny menel....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcecie więcej fotek z nk to tu http://adresik.info/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=16&Itemid=59
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LPG jest http://www.moto.wp.pl/gid,11183428,title,Pozar-Passata-na-gaz,galeriazdjecie.html?ticaid=18241
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
z tego co pamiętam to kiedyś była a4 na spocie warszawskim z zamontowanym antyradarem w lampce podsufitowej, tam też był magiczny przycisk odłączający antyradar żeby miśki nic nie znalazły- niestety nicka kolegi nie pamiętam- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Montaż tempomatu A4 B5
postaram się sprawdzić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
330xd ??? 330D- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak - uderzaj do gościa ono - on dzisiaj ma dyżur z VAGiem :gwizdanie: tylko tak delikatnie bo gościu nerwowy jest i może być niewesoło Ragga będzie miał kolegę na forum http://www.a4-klub.pl/smf/odp_warszawawitam_wszystkich_audimaniakow-t82440.0.html;msg925057;boardseen#new- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas myślę że nie wsiadłbyś w spodenkach na GSX_a- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepsze to pewnie te dwie w deszczu ja się nie ruszałem z domu bo nie dość że "odpoczywałem" po weselu w Jabłonnej to jeszcze lało- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.banzaj.pl/Mens-Day-wszystko-co-kreci-facetow-651.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie dziwię się, laska zapodała zdjęcie tylny profil z majtami w kolanach- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://nasza-klasa.pl/profile/26265854/gallery/album/2/23- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie- Poszukuję właścicieli A4 (B6 i B7) do konfrontacji z Seatem Exeo
Może ideałem byłoby tam podjechać Exeo. - Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu