Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie chyba skończył mi się laptop tzn: włączam go jest ok, ładuje win jest ok, ale zamiast pulpitu jest czarny ekran i tylko kursor myszki na nim. ma ktoś jakiś pomysł?
-
Montaż tempomatu A4 B5
nodan tu masz troszku taniej, może jest to drogaśno ale masz pewność że jest to nowe, kompletne i będzie działać http://cgi.ebay.de/Tempomat-GRA-Audi-A4-Typ-8D-B5-Facelift-99_W0QQitemZ380112143271QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item380112143271&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Ale nie w tablicy Przecież nie patrzysz na nie jak jedziesz. ale inni patrzą widzę że kolega myśli również o innych użytkownikach dróg u mnie ledy wytrzymały 1.5roku
-
[B5 AEB] Wymiana klaksonu
nie wiem czy u was jest podobnie ale ja mam dwa klaksony i bez zdjęcia zderzaka nie ma mowy aby się do nich dostać.
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Nadrobimy kolejny zlot dokładnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.efektczekolady.pl/ -przyznać się który to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę że kolega odwiedza AKP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
paint ? kiedyś kumpel im zawiózł taki z paint_a to później nawet ochroniarz przy bramie się z niego śmiał jak wjeżdżał na zakład
-
Kryzys po mojemu
http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6394652,Ile_zarabiamy_zdaniem_prezydenta_Kaczynskiego.html już nie wspomnę że wypłacił sobie nagrodę 50tysi w momencie kryzysu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie potrzebuje zrobić dobry rys techniczny wałka, osi celem dania go do zakładu który ten wałek będzie robił, w jakim programie dostępnym na necie to mogę uczynić ?
-
Kryzys po mojemu
a ja uważam że kryzys wymyślili politycy nadmuchali go i teraz ponosimy tego konsekwencje, :gwizdanie: też bym się skłaniał ku takiej wersji
-
[ALL B5] Element podlokietnika Passat B5 - prosba o nr katalogowy
znalazłem coś takiego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://videos.streetfire.net/video/BTS-Motor-Racing-AUDI-RS2_94798.htm[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:04_________________________________________________http://videos.streetfire.net/video/golf-rsi-from-inline-turb_80714.htm[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:07_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:09_________________________________________________ :>- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Strefa Śmiechu
dla mnie to hit na dziś- Kto z Was kto sprowadził auto z UE po maju 2005 odzyskał akcyzę ?
Ja mam na na fakturze kwote 300 euro, za auto dalem ponad 5000 euro, ubiegalem sie o zwrot akcyzy i dostalem 800 zl zwrotu, takze nie uwazam zeby dotyczylo tylko tych co nie zanizyli ceny, ale niech kazdy robi jak chce, mi sie udalo To napisz jak to zrobić,tak żeby wszyscy,mogli dostać co im się należy dokładnie, ja też nie wiem czy się ubiegać o zwrot bo żebym nie musiał jeszcze im dopłacać- [ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
49/50 walnąłem się tylko na jakimś takim znaczku oooo :polew:- Garwolin i okolice spot........
o fajnie panowie no to już coś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NIe mam GG :gwizdanie: Nie ma mnie też na naszej-klasie :tongue4: widzisz Jarek - lipa po całej linii :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
damy radę jak coś to dzwonimy- Nowicjusz - wątek powitalny
:>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra, jeśli w ogóle będę- Nowicjusz - wątek powitalny
- YouTube - filmy warte obejrzenia