Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. panowie chyba skończył mi się laptop tzn: włączam go jest ok, ładuje win jest ok, ale zamiast pulpitu jest czarny ekran i tylko kursor myszki na nim. ma ktoś jakiś pomysł?
  2. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    nodan tu masz troszku taniej, może jest to drogaśno ale masz pewność że jest to nowe, kompletne i będzie działać http://cgi.ebay.de/Tempomat-GRA-Audi-A4-Typ-8D-B5-Facelift-99_W0QQitemZ380112143271QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item380112143271&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
  3. Ale nie w tablicy Przecież nie patrzysz na nie jak jedziesz. ale inni patrzą widzę że kolega myśli również o innych użytkownikach dróg u mnie ledy wytrzymały 1.5roku
  4. nie wiem czy u was jest podobnie ale ja mam dwa klaksony i bez zdjęcia zderzaka nie ma mowy aby się do nich dostać.
  5. Nadrobimy kolejny zlot dokładnie
  6. http://www.efektczekolady.pl/ -przyznać się który to
  7. widzę że kolega odwiedza AKP
  8. paint ? kiedyś kumpel im zawiózł taki z paint_a to później nawet ochroniarz przy bramie się z niego śmiał jak wjeżdżał na zakład
  9. http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6394652,Ile_zarabiamy_zdaniem_prezydenta_Kaczynskiego.html już nie wspomnę że wypłacił sobie nagrodę 50tysi w momencie kryzysu...
  10. panowie potrzebuje zrobić dobry rys techniczny wałka, osi celem dania go do zakładu który ten wałek będzie robił, w jakim programie dostępnym na necie to mogę uczynić ?
  11. a ja uważam że kryzys wymyślili politycy nadmuchali go i teraz ponosimy tego konsekwencje, :gwizdanie: też bym się skłaniał ku takiej wersji
  12. http://videos.streetfire.net/video/BTS-Motor-Racing-AUDI-RS2_94798.htm[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:04_________________________________________________http://videos.streetfire.net/video/golf-rsi-from-inline-turb_80714.htm[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:07_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:09_________________________________________________ :>
  13. dla mnie to hit na dziś
  14. Ja mam na na fakturze kwote 300 euro, za auto dalem ponad 5000 euro, ubiegalem sie o zwrot akcyzy i dostalem 800 zl zwrotu, takze nie uwazam zeby dotyczylo tylko tych co nie zanizyli ceny, ale niech kazdy robi jak chce, mi sie udalo To napisz jak to zrobić,tak żeby wszyscy,mogli dostać co im się należy dokładnie, ja też nie wiem czy się ubiegać o zwrot bo żebym nie musiał jeszcze im dopłacać
  15. 49/50 walnąłem się tylko na jakimś takim znaczku oooo :polew:
  16. o fajnie panowie no to już coś
  17. NIe mam GG :gwizdanie: Nie ma mnie też na naszej-klasie :tongue4: widzisz Jarek - lipa po całej linii :gwizdanie:
  18. damy radę jak coś to dzwonimy
  19. dobra, jeśli w ogóle będę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.