Treść opublikowana przez konrad_A4
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacz.. * Electrical Malfunction
tak jak pisze kobra7 - mialem ten sam problem w ATD
-
[B5 AFN] Obserwacja sztangi turbiny (na VAG + silniku) w silnikach 1,9 TDI - vid
mnie sie wydaje, ze raczej jest odwrotnie Wystarczy posłuchać ... nie no pewnie, ze slychac - szatanga idzie w gore, lopatki sie przymykaja- nastepuje wieksze doladowanie :th:
-
[B5 AFN] Obserwacja sztangi turbiny (na VAG + silniku) w silnikach 1,9 TDI - vid
mnie sie wydaje, ze raczej jest odwrotnie
-
[B5 ABC] Gdzie są kable do głośników tył
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2255.0.html
-
Niezrozumiała instalacja audio!!!!????
tak sie tylko zastanawialem czy czasem nie RCA, a wyjscie po wzmocnieniu z radia
-
Niezrozumiała instalacja audio!!!!????
a jaki sygnal pusciles na ten wzmacniacz nokii ?
-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
podlaczylem podlaczylem to do swojej Audi no i .... sie troche zdziwilem przy zmianie na MODE na CD/nowy MP3 plajer - moje radio CONCERT pokazyje bez przerwy CD06 TR88 wejscie liniowe mini-jack rowniez nie dziala.. w pozniejszej fazie mojej zlosci zaczalem cos mieszac w kablach, zostawilem rozloczona kostke ktora byla od oryginalnego kabla od zmieniarki - odpalam radio - i dziala nastepnie zeby sie upewnic czy fault lezy po stronie kabla od zmieniarki, podlaczylem go z powrotem - wlaczam radio i znowu cisza - CD06 TR88 i az tak do teraz kombinuje, przelaczam, rozlaczam i nic - dalej cisza .. doadam jeszcze, ze cale to urzadzenie wywarlo na mnie bardziej negatywne wrazenie niz sie spodziewalem ze bedzie audiofilem raczej nie jestem, ale dzwiek z tego urzadzenia byl raczej jakbym to mogl okreslic - raczej plaski w porownaniu do dzwieku pochodzacego z radia moim zdaniem nie polecam - wydaje mnie sie ze zmieniarka dla mnie bylaby lepsza opcja
-
[B5 AFN] Czy ma ktos fotki jak pokrywaja sie znaki do ustawienia rozrządu
ciete na szybkiego
-
[B5 AFN] Czy ma ktos fotki jak pokrywaja sie znaki do ustawienia rozrządu
blokada w pompie - PIN, blokada pod pompą Vacuum na walek, 0 - na zamachowym
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
~40 MPG - 7,0463 l
-
[B5 AFN] Przepływomierz - czy tu coś brakuje ?
nie ma i nie bedzie, bo nie bylo - ja tez nie mam nawet na nowym oryginale i jak dobrze pamietam to rozchodzi sie o czujnik temp. chyba w V-ach takowe wystepowaly przeplywki, ale moge sie myylic
-
[A4 B6 AWX] Syk w okolicach 2000 obr do 5000 obr
nie mam AWX'a ale sporo mam do czynienia z przeroznymi tdi'ami, od 1.9 90KM po 2.0 170KM (V-ek nie licze) i te ostatnie syczą na potegę choc np. sa calkiem nowe ,ale jak napisal spanky, ...syczenie syczeniowi nierówne .... jezeli nie gubi cisnienia i turbo ma sie dobrze to ja bym sie nie przejmowal
-
[A4 B6 AWX] Syk w okolicach 2000 obr do 5000 obr
normalne
-
[B5 1,9 Tdi 115KM] Pytanie o część na zdjęciu ????
heh, mam pamiec dobra, ale krotka nawet nie skojarzylem ze to text z pierwszego postu - normalnie przepraszam za zamieszanie :redface:
-
[B5 1,9 Tdi 115KM] Pytanie o część na zdjęciu ????
na skanie powyzej masz dokladnie pokazane prosto do zaworu (zawor 2-pinowy wejscie vaccum i wyjscie na puszke podcisnieniowa)
-
[B5 AJM] Brak odciecia paliwa przy puszczonym gazie+EGR+N18
Murzyn zostawilem ci PW tylko nie wiem czy ta wiadomosc doszla, bo sam do konca nie wiem dlaczego pozostala ona w katalogu Do Wyslasnia, a nie w Wyslanych
-
[B5 1,9 Tdi 115KM] Pytanie o część na zdjęciu ????
to zeby juz byc tak MEGA dokaldnym to strzalka wskazuje na puszke cisnieniowa przepustnicy, glownie chodzilo mnie o to aby okreslic mechanizm ktory ta mala puszka cisnieniowa, czy tez podcisnieniowa steruje, a nazwali ja przepustnica bo nia poprostu jest
-
[B5 1,9 Tdi 115KM] Pytanie o część na zdjęciu ????
byc moze jak napisal Murzyn nie mialo to nic wspolnego z obrazkiem u gory - szybko przelatywalem text i tylko zauwazylem cos obilo mi sie o N18 , co nie zmienia faktu ze strzalka wskazuje przepustnice
-
[B5 1,9 Tdi 115KM] Pytanie o część na zdjęciu ????
obok, u gory
-
[B5 1,9 Tdi 115KM] Pytanie o część na zdjęciu ????
to co widac na zdjeciu w pierwszym poscie to nie jest jak ktos okreslil zawor N18 EGR'u tylko tylko zwykla przepustnica, ktora zamyka dolot w momencie gaszenia silnika, ktora to z kolei zapobiega szarpaniu silnika i jest sterowana zaworem N239
-
Do jakich silników sprężyny
zgadza sie, tak tez to zauwazylem chyba nigdzie nie są mile widziane ? Zapłacisz za informację? Nie, więc nie wymagaj odpowiedzi jak nikt nie wie. A co kolega poczul sie urazony ?? to niech kolega spojrzy na swoje odzywki typu: jak kolega widzi sam tez nie jest TAKI swiety no i (fajnie bybylo, ale niestety nie bylo) trza bylo tak odrazu DZIEKUJE BARDZO!
-
Do jakich silników sprężyny
podane sprężyny nie są od Twojej wersji silnikowej, było zmienić temat to bym napisał do jakich silników były do takiego wniosku mozna latwo dojsc po obejrzeniu aukcji już nie istnieje, kiedyś był ?? jak Ci sie podobaja to prosze bardzo [ Komentarz dodany przez: wielbiciel zasad IRC'owych : ] teraz to dopiero rozbawilem sie do łez
-
Do jakich silników sprężyny
Ja Ci dam up ! no to daj! a najlepiej bedzie jakbys otworzyl etke i wpisal ten numer, sprawdzil czy on w ogole istnieje i jesli tak to do jakich wersji te sprezyny sa przypisane a niby na jaki ?? czy moze najlepiej pisac cale pytanie w temacie [ Komentarz dodany przez: wiki: 06-04-2007, 13:16 ] kolego trochę ogłady i szacunku jak chcesz tu pisać, bo nie z takimi sobie rade dajemy, kiepsko zaczynasz ! po takiej riposcie poczulem sie jak osmiolatek na IRC'u ktory dostal nagane od @ i KOLEGO kompletnie nie rozumiem Twojego tudziez nic nie wnoszacego komentarza, szczerze liczylem na jakies konkretne odpowiedzi postaralem sie jak moglem nazwac temat jak nalazy (opcji search rowniez uzylem .. a jak zeby nie bylo), ale niestety jak narazie doczekalem sie tylko czepiajacych moderatorow <=> @
-
Do jakich silników sprężyny
jakby ktos mial mozliwosc sprawdzic ten numer: 8D9071678A, sa to sprezyny EIBACH i chcialbym sie dowiedziec do jakich wersji silnikowych sa przeznaczone albo moze jeszcze by ktos wiedzial nt tej aukcji: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270045738627&fromMakeTrack=true czy podejda do mojej AVG ? THX. [ Dodano: 05-04-2007, 19:20 ] UP, nikt nic nie wie :confused:
-
CICHY ALARM????
moja daje nie glosniej niz telefon komorkowy - widac czesta przypadlosc w A4