Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a my z Moskalem wkońcu wróciliśmy z Bydgoszczy
-
[B5 AAH] Nowi silnik gdzie kupić i kogo polecacie
Szukaj na allegro i innych aukcjach a powinieneś coś znaleźć.Pytanie jeszcze jakiej pojemności chcesz kupić silnik
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Ciekawe czy znajdzie się jakiś amator na takie auto heh porażka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przygarnij kropka i naklej go sobie w prawym rogu monitora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dostałem , ale nie chcialem ze zwierzakami i dziećmi tylko anal Pornosy Ci w głowie kobite masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siurasie nie narzekaj damy radę jutro tylko nie zaśpij
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo KALI ja się pojawię fury się nie opłaca myć spójrz za okno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musti a czy ten emeryt AWX nie jest Twój Słuchaj Adam tak się składa że jest mój i bede potrzebował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej nie nabijajta się z emeryckiej jazdy a Ty Moskal pałko klej lampki bo do świąt nie zdąrzysz
-
Gdzie balować na koniec roku ?
Całkiem oryginalny pomysł na prezent Mam nadzieję, że jej się przeciągnie i będzie to noworoczny prezent Oby był noworoczny choć i tak to nie ważne bo prezent już macie
-
Spotkania na drodze
Dziś o 14:45 srebrna B6 z ramkami i naklejką widziana na Jerozolimskich blaszki WB983*3 jechałem błękitną B6 na zagranicznych blachach obok trąbiłem i machnąłem Ci a Ty z panną leciałeś i zero reakcji.Miałem koszulke klubową na sobie myślałem że poznasz a tu pupa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dzięki Adyn
-
Jaka strone polecacie na darmowy upload zdjec ?
fotosik.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potrzebuję instrukcję obsługi B6 jeśli ma ktoś to niech podeśle linka czy cuś będę wdzięczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hey Hello z rańca Wstawać do roboty A tak na marginesie , potrzebuję instrukcję obsługi B6 jeśli ma ktoś to niech podeśle linka czy cuś będę wdzięczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dżampreza z cyklu . . . U Poźka na imieninach aa te świeże cipeczki to ciekawe w jakim przedziale wiosenkowym- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko z rana- [ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?
Czarne lampki LED tylne do B6 dostępne są w Polsce ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mordki potrzebuję pilnie jutro sprawdzić jeden numer VIN auta.Znacie kogoś kto ma taką możliwość jeśli tak to proszę o kontakt na PW lub GG- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczyny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a dałoby radę w poniedziałek to sprawdzić czy nie bardzo ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witajcie Małe pytanko sprawdziłbym mi ktoś dwa numery VIN ? dzięki za info- Musti A4 1,6
Wiesz sprzedaje bo jednak chcę się przesiąść na A4 B6 tylko w dislu i na wiosnę mam zamiar kupić motor jeszcze.Troszkę mały silnik 1,6 ale dawał radę.Za tak dobrą cenę to i Ty byś ją napewno sprzedał- Musti A4 1,6
Autko sprzedane Uważam że kaska jaką za nią łyknąłem jest wporządku acz kolwiek Wujek Moskal się troszę denerwuje Teraz rozglądam się za B6 zobaczymy co czas pokaże hmm...pewnie pojadę w najbliższym czasie do Belgii poszukać - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.