Treść opublikowana przez musti
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Orientuje się ktoś gdzie można uzupełnić klimę w Okolicach W-wy i jaka jest cena tej przyjemności ?
-
[ALL] P.Z. MOT. Polecam :)
hehe no to gites ja także mam w PZ Mocie
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
Grafitowe bez pasków najlepsze rozwiązanie do czarnego auta
-
Ceny paliwa marzec 2026
Grodzisk Maz BP & Shell 3.76 PB 95
-
dylemat jakie opony na 19" RS6
W zupełności Falken zwykłe ponieważ Runflaty są twarde,ciężko je naciągnąć i będzie lipa na każdym dołku zero komfortu.
-
[ALL B5] Czym zmyć klej po znaczku ?
a z szyby starą naklejkę czym usunąć ?
-
[ALL B5] Czy na manualu rośnie Wam samoczynnie moc nawiewu w klimatroniku ?
Mam tak samo i nic z tym się nie da zrobić.Musisz przyzwyczaić się do tego i to najlepsze rozwiązanie lub mykać z wyłączoną klimą
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
może Maybach
-
[ALL B5] W jaki sposób podłączyć niefirmowe radio do wzmacniacza ?
Sprawdź podłączenie wzmaka i poszperaj w radiu.Pod każdym jednym radiem powinny grać wszystkie cztery głośniki.Tak na przyszłość ten temat powinien znajdować się w dziale Nawigacje - Car Audio - CB Radio
-
[ALL B5] W jaki sposób podłączyć niefirmowe radio do wzmacniacza ?
To są adaptery do podłączenia głośników i radia.Jeśli chcesz podłączyć wzmaka to potrzebne są kabel z bezpiecznikiem yeki.Hmm...co do głośników i tego że nie grają to looknij na kable jeszcze raz czy wszystko jest tak jak powinno być,oraz w ustawieniach radia może tylne są poprostu wyłączone i nie grają.
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
Wkładaj 225 i niczym sie nie martw.225 to najlepsze rozwiązanie
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=2kaBftsH6BY Look is this haha Bogu wal do sznura
-
[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5
Wszystko ładnie pięknie tylko to raczej nie na Polskie drogi
-
[B5] Jakie radio?
Ja proponuję jakiegoś Pioneer'a zależy jeszcze do jakiej sumy ma być te radyjko .Osobiście miałem na sprzedaż PIONEER DEH-P700BT i szybko poszło.
-
[ALL] Jakie felgi
Fele 17' można spokojnie wrzucać i śmigać , a co do oponek to ja zakładam ContiSport3 225/45/R17
-
[ALL] Jakie felgi
Aha spoko,ale mnie to i tak nie rusza Yelo fela 17 + oponka 225/45/R17 będzie na lato
-
[ALL] Jakie felgi
to co 225/45/R17 zmuli 1.6 ? lepiej 215/40/17 ?
-
[ALL] Felgi firmy WSPI
Dokładnie.J.A.R.O.Dlepiej popytaj kogoś z forum czy nie ma felg na sprzedaż lub poszukaj Ori na aukcjach.Te felgi co podałeś w linku to plastelina,której po kilku miesiącach będziesz żałował.Dobre rady nigdy nie są złe i nie łuszcz się na takie promocje firmy "Krzak"
-
[ALL] Jakie felgi
Właśnie nie lepiej wsadzić Ci 225/45/R17 ? Lepsze są raczej od 215
-
[ALL] Jakie felgi
Prędzej 215/45/17 ponieważ 205/50/17 nie wiem czy nie będzie tarło
-
Alufelgi zimą
Mi sie wydaje,że lepiej jest mykać na stalówkach niż felgach.Wiadomo zima robi swoje i niszczy fele,a stalówkom nic sie nie stanie
-
Szwedzki tuning II
B6 ładna na pełnym wypasie
-
[ALL B6] Jak sądzicie?? I jak Ktoś może VT na b6 zrobić
Nowak_zg jakbyś mógł zrobić VT jeszcze tej felgi byłbym wdzięczny.
-
Wasze niunie i mrozy
Moja pali bez żadnego problemu za pierwszym,oby tak dalej służyła
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=6x9CBJyaKEs Arabowie Drifftują hehe http://pl.youtube.com/wat...feature=related to są wariaty dopiero jeden jak zginie to co im tam