Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Orientuje się ktoś gdzie można uzupełnić klimę w Okolicach W-wy i jaka jest cena tej przyjemności ?
  2. hehe no to gites ja także mam w PZ Mocie
  3. Grafitowe bez pasków najlepsze rozwiązanie do czarnego auta
  4. Grodzisk Maz BP & Shell 3.76 PB 95
  5. W zupełności Falken zwykłe ponieważ Runflaty są twarde,ciężko je naciągnąć i będzie lipa na każdym dołku zero komfortu.
  6. musti odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a z szyby starą naklejkę czym usunąć ?
  7. Mam tak samo i nic z tym się nie da zrobić.Musisz przyzwyczaić się do tego i to najlepsze rozwiązanie lub mykać z wyłączoną klimą
  8. Sprawdź podłączenie wzmaka i poszperaj w radiu.Pod każdym jednym radiem powinny grać wszystkie cztery głośniki.Tak na przyszłość ten temat powinien znajdować się w dziale Nawigacje - Car Audio - CB Radio
  9. To są adaptery do podłączenia głośników i radia.Jeśli chcesz podłączyć wzmaka to potrzebne są kabel z bezpiecznikiem yeki.Hmm...co do głośników i tego że nie grają to looknij na kable jeszcze raz czy wszystko jest tak jak powinno być,oraz w ustawieniach radia może tylne są poprostu wyłączone i nie grają.
  10. Wkładaj 225 i niczym sie nie martw.225 to najlepsze rozwiązanie
  11. musti odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=2kaBftsH6BY Look is this haha Bogu wal do sznura
  12. Wszystko ładnie pięknie tylko to raczej nie na Polskie drogi
  13. Ja proponuję jakiegoś Pioneer'a zależy jeszcze do jakiej sumy ma być te radyjko .Osobiście miałem na sprzedaż PIONEER DEH-P700BT i szybko poszło.
  14. Fele 17' można spokojnie wrzucać i śmigać , a co do oponek to ja zakładam ContiSport3 225/45/R17
  15. Aha spoko,ale mnie to i tak nie rusza Yelo fela 17 + oponka 225/45/R17 będzie na lato
  16. to co 225/45/R17 zmuli 1.6 ? lepiej 215/40/17 ?
  17. Dokładnie.J.A.R.O.Dlepiej popytaj kogoś z forum czy nie ma felg na sprzedaż lub poszukaj Ori na aukcjach.Te felgi co podałeś w linku to plastelina,której po kilku miesiącach będziesz żałował.Dobre rady nigdy nie są złe i nie łuszcz się na takie promocje firmy "Krzak"
  18. Właśnie nie lepiej wsadzić Ci 225/45/R17 ? Lepsze są raczej od 215
  19. Prędzej 215/45/17 ponieważ 205/50/17 nie wiem czy nie będzie tarło
  20. Mi sie wydaje,że lepiej jest mykać na stalówkach niż felgach.Wiadomo zima robi swoje i niszczy fele,a stalówkom nic sie nie stanie
  21. B6 ładna na pełnym wypasie
  22. Nowak_zg jakbyś mógł zrobić VT jeszcze tej felgi byłbym wdzięczny.
  23. Moja pali bez żadnego problemu za pierwszym,oby tak dalej służyła
  24. musti odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=6x9CBJyaKEs Arabowie Drifftują hehe http://pl.youtube.com/wat...feature=related to są wariaty dopiero jeden jak zginie to co im tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.