Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Postaram się być
  2. musti odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Siemanko wszystkim . Jestem tutaj nowy i miło będzie Was poznać
  3. No ja myślę , ja w kwietniu będę we Wro bo L4 mi się kończy i przyjadę bądź przylecę po dalsze Ps. Nelsi czekam na fotostory
  4. Valeło ma inny zaczep Ale dzięki za fatyge no to z pupy powiem tyle a szkoda % ? % Tylko mnie nie załamuj , że nie wiesz o co cho
  5. Valeło ma inny zaczep Ale dzięki za fatyge no to z pupy powiem tyle a szkoda % ?
  6. Dobry wieczór
  7. Carol kierunek mam tylko jedną sztukę Valeo jak coś
  8. Chlejusy pewnie teraz karaoke uskuteczniają Gdzie te fotostory ?
  9. ja wróciłem do domu właśnie coś się nic nie odezwał
  10. Ci co na miejscu śpią bo żadnej fotorelacji nie ma
  11. a reszta na dywanach śpi
  12. Siema W sobotę jestem u siebie na działce no to Wuja jesteśmy in touch ja możliwe że na weekend w Toruniu będę ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- najlepsze jest to, że same klucze są bezużyteczne, chyba żeby Cię obserwowali dzień i noc.. myślę , że chociaż na trochę się zgadamy Prezes co trzeba mieć w bani żeby klucze kraść
  13. Można chyba , że do bongoda się wleci mówił że wszystko jest co trzeba Audi 18" A8 W12 oryginalne monoblock gulideckiell Poznań Nowe Miasto https://www.facebook.com/photo.php?fbid=738477266196349&set=gm.586589774763984&type=1
  14. Siema W sobotę jestem u siebie na działce
  15. Znaczek emblemat w grill RS4 - 8D9853736A - 8D9853736A2ZZ
  16. ee tam dasz radę poza tym nie jedź tak rano do BT bo klamkę pocałujesz
  17. Patryk nie może , a ja nie mam auta . Jak ktoś po mnie podskoczy to będę
  18. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  19. Zdjęcia robią robotę poza tym widać , że wykonanie perfekcyjne aż zatyka z wrażenia Graty Paweł po raz kolejny Ile bawiłeś się z tą Skodą ?
  20. Pawle psikus zdjęć nie ma
  21. musti odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.youtube.com/watch?v=4xWVTG_4j1U

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.