Treść opublikowana przez @vant
-
[ALL] Serwis klimatyzacji
Dodam jeszcze że taki zabieg powinno się przeprowadzac raz na dwa lata plus jeszcze odgrzybianie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Tu raczej jest bezpiecznie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Coś słaby ruch z wieczora.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja więcej słucham telewizora niż oglądam bo zwiedzam forum. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:24_________________________________________________Dobranoc. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:32_________________________________________________Pobudka nie spac jeszcze
-
[ALL B6] Co wyje podczas jazdy ?
Miałem kiedyś przypadek w fordzie wymieniłem 2 łożyska z przodu i po 2000km łożysko się wysypało, wada łożyska wymienili ponownie na nowe.
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
co 90 tys.
-
[ALL] Kasować błąd przed logowaniem czy nie
Wykasuj błąd i loguj się.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No Bartek pod wrazeniem jestem. [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:19_________________________________________________Witka.
-
[ALL B6] Przestały grać tylne głośniki
tunelem środkowym nie idążadne kable do głośników, a moze odwrotnie kostki podpiełeś do radia.
-
[ALL B6] Przestały grać tylne głośniki
Sprawdż przejście przewodu w słupku w tej gumie moze sie przerwały wcześniej a Ty dopiero teraz to zaywazyłeś.
-
[B7 BRE] Audi B7 BRE 2.0TDI 140KM (tzw golas)
Trochę trzeba włożyc ale nie pali się. Fele te drugia bym zapodal. :>
-
[ALL B5] Uchwyt do wyciągania bezpieczników
Dokładnie to jest to miejsce.
-
[INNE] VW Sharan - kilka pytań
Jeśli chodzi o silnik to 131 km 115 KM za słaby stanowczo, egzemplarz bez webasta przy mrozach -10 nie nagrzeje auta przy krótszych przejazdach latem zaś jest problem z ochłodzeniem wnętrza, poza tym auto bardzo wygodne.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać. i zwiedzanko po forum
-
[ALL B5] Uchwyt do wyciągania bezpieczników
Pewnie że jest on wsuwany w tą obudowę bezpieczników co się ściąga.
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
D b5 jest na torencie nawet dwie.Właśnie sprawdzałem. :>
-
SAFE na wyświetlaczu radia
To wychodzi na to że masz radio bez kodu. :>
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Sorry za zamieszanie do b6 i b7 Aresem zassałem, także w Aresie szukajcie. Linków nie wstawię czytajcie regulamin forum.
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Jest na 100% widziałem.
-
SAFE na wyświetlaczu radia
No kombinacja jest napewno, ale jeśli nie masz kodu to i tak go nie wpiszesz, jedż do gościa który zajmuje się elektroniką samochodową to Ci odblokuje radyjko.
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Kolega napisał,że nie ma klimy więc powinieneś miec jeden wentylator.
-
[B5 AHU] Wgięte drzwi od kierowcy
Pewnie,że można od wewnętrznej strony delikatnie wypchać tylko najpierw musisz cały boczek rozbebeszyć.
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Mnie tam nie przeszkadza, w Leonie czerwone bardziej raziło niż w pasku niebieski ale to rzecz gustu.
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Też nie rozumiem.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać