Treść opublikowana przez sebulba
-
Błąd 7140
Panowie co to za bład 7140 - Ograniczenie działania z powodu odebranej nieprawidłowej wartości U1113 00 [032] - - Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 6 Częstość błędu: 2
-
Check Engine klapy wirowe przepustnica
Panowie, Miałem ten sam problem: P2015 - błąd Tak sobie to sprytnie wymyślili inżynierowie z VAG, że na osi z klapami zamontowali jedną plastikową część, która po 100-200 tys.km się wyrabia i powoduje luzy, a w efekcie błąd. W ASO wymieniają cały kolektor - tak jak napisał kolega MAJAKOS - koszt 1800 zł Zaślepianie klap czy ich wyprogramowywanie jest wg mnie ryzykowne - niektórzy piszą o problemach z DPF czy serii kolejnych błędów. Są dwie metody chałupnicze do zastąpienia tego plastikowego ustrojstwa: nawiercanie nastawnika i wkręcanie śruby czy dorabianie drewienek Jest też metoda bardziej profesjonalna. Na allegro za dwie stówki można kupić aluminiowy zestaw naprawczy instalowany do nastawnika. Ja tak zrobiłem - u mnie działa i błędu nie wywala. Można go znaleźć wpisując w wyszukiwarkę allegro: nastawnik p2015. Chyba we wszystkich tematach związanych z klapami chwalisz to rozwiazanie . Nick alle... i imie w opisie to tylko zbieg okoliczności ?
-
Nierówna praca silnika - delikatne szarpanie
Mialem dokładnie to samo takie bardzo delikatne drgania przy przyspieszaniu na zimnym silniku, po wyczyszczeniu kolektora,EGR i przepustnicy na razie tego nie czuje. Zobaczymy na ile pomogło bo czyszcilem w sobotę , mam nadzieja ze to nie placebo.
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Dzisiaj z braku zajęcia rozebrałem i wyczyściłem kolektor, EGR i przepustnice żadnych bledow ,problemów nie mialem ( plan byl tylko EGR i przepustnica ) ale jak zobaczyłem jaki syf jest w kolektorze to polecialem dalej. I teraz pytanie czy powinienem zrobic adaptacje nastawnika klap ? dodam ze czyściłem bez odkręcania nastawnika od kolektora .
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czy po czyszczeniu EGR i przepustnicy trzeba zrobic adaptacje ?
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
4300K. Znalazłem namiar do jakiegoś gościa na forum który to robi i podobno mają być zaj******. 9 modułów z przesyłką niecałe 190 zł. Siema, daj namiar na tego gościa z forum.
-
B8 TrOOOOp
Nie pasuje Kurna szkoda , a juz myslalem ze to badziewie zmienie.
-
B8 TrOOOOp
Jak to jest z nadkolem poliftowym pasuje do przed lifta p&p bo juz ta szmat zaczyna mnie wku...... .
-
Błoto na nadkolach
Rozumiem ze pasuja bez zadnego rezania ?
-
B8 TrOOOOp
Jak dobrze odczytalem to MFS LRV
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
W SE tez dostałem 2 listy i mam czekac na następny
-
B8 TrOOOOp
Zaparowała mi lampa tylna prawa w blotniku a dokładnie w miejscu świecenia wstecznego, jest tam jakis odpowietrznik ? co mozna z tym zrobic ?
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Jestem drugim właścicielem auta.
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Ja już dostałem liścik ze moje auto się łapie na akcje serwisowa, a teraz mam czekać na drugi z zaproszeniem do serwisu.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mogę polecić coś z produktów barenbrug bardzo dobra jakość tych traw, tylko jak już masz kupować to staraj się wybrać jakąś ze swierzych dostaw.
-
Co robicie z odpryskami po kamieniach na progach ?
Jaki rozcieńczalnik zapodać do klaru bo trochę zgęstniał? Baza i klar z ASO
-
B8 TrOOOOp
4L0886373 chyba o to chodzi
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Dodam ze w Szwecji jak przekroczysz 20 kmh na ograniczeniu do 30 ( szkoły, przedszkola itd) to tez zabierają.
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
To w Szwecji za 30 więcej można stracić
-
A4 B8 Avant black 2.0 TDI CAGA quattro
Bezawaryjnej. Jak ja szukałem to priorytetem miało być i sedan.
-
B8 TrOOOOp
Se tu poogląda Se pooglądał Teraz wiem co szukać
-
B8 TrOOOOp
Jest jakaś możliwość rozróżnienia wkładów lusterek fotochromowych od zwykłych bez rozbierania lub podłączania?
-
Potrzebny serwisant elektronarzędzi
Tematy na elektroda już czytałem. To ze się wiertarek pneumatycznych nie dociska to wiadomo, już taka kupiłem i chce rozwiązać problem.
-
Potrzebny serwisant elektronarzędzi
Dokładnie chodzi o hilti te 7c. Problem polega na zaniku udaru w czasie wiercenia , udar powraca gdy się uderzy lekko wiertlem w materiał w którym się wierci. Gdzie szukać przyczyny?
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
E tam bajki opowiadasz, musisz się zebrać w sobie, kobitę na boczny tor i foteliki zawitają do środka Bezawaryjności życzę I spać na sofie. Bezawaryjności